بازی Roblox

احتمالا بازی Roblox بزودی برای پلتفرم‌های جدیدی عرضه شود

توسط محسن شجاعی در ۲ خرداد ۱۴۰۰ , ۲۰:۳۴

بنا به گفته مدیرعامل استودیو Roblox Corporation، سازنده بازی Roblox این عنوان می‌تواند برای پلتفرم‌های جدیدی نظیر پلی استیشن، نینتندو سوئیچ و Oculus Quest 2 عرضه شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

علی رغم اینکه پلتفرم بازی سازی Roblox به شدت به نسخه مشابه مشهورتر، Minecraft شبیه است اما، این بازی ابزارهای به شدت کارآمد و قدرتمندی و در عین حال ساده را به مخاطبان برای خلق ایده‌های جدید ارائه می‌کندتا بتوانند یک بازی کاملا استاندارد و با کیفیت را در این فریم ورک برای خود خلق کنند. برخی از این ایده‌های خلق شده نظیر Adopt Me به قدری موفق بودند که توانستند به یک بازی مستقل تبدیل شده و به عنوان یک محصول روانه بازار شوند. این پلتفرم به قدری انعطاف پذیر است که امکان خلق بازی در فرمت‌های گوناگون را نیز به مخاطب ارائه می‌کند.

مطابق آخرین آمار بیش از ۱۵۰ میلیون مخاطب حداقل ماهی یک بار به تجربه این بازی می‌نشینند و عملکرد تجاری این بازی بی‌نظیر است. حال بزرگ‌ترین پرسشی که مطرح می‌شود، نحوه گسترش این پلتفرم است و اینکه چگونه تا کنون برای کنسول‌ها و پلتفرم‌های دیگر عرضه نشده‌است.

به نقل از وبسایت GamesRadar، آقای David Baszucki، مدیرعامل استودیو Roblox Corporation در تازه‌ترین کنفرانس مالی شرکت و در هنگام ارائه گزارش‌های جدید به سهامداران از امکان عرضه بازی Roblox برای پلتفرم‌های جدید سخن گفت:

پلتفرم‌های نظیر سوییچ، پلی استیشن یا Quest کاملا انتخاب‌هایی منطقی برای Roblox  در آینده هستند.

هر چند آقای Baszucki به صورت مستقیم عرضه این بازی برای پلتفرم‌های مذکور را تایید نکرد اما، با توجه به موفقیت کم‌نظیر بازی به احتمال قوی باید منتظر عرضه آن روی پلتفرم‌های جدید در آینده‌ای نه چندان دور باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: