DC League of Super-Pets

دوئین جانسون به عنوان صداپیشه در فیلم انیمیشن DC League of Super-Pets بازی خواهد کرد

توسط علیرضا قطبی در ۲ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۲:۱۰

دوئین جانسون به عنوان صداپیشه‌ی ، نقش سگ سوپرمن، کریپتو را در فیلم انیمیشن DC League of Super-Pets ایفا خواهد کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

این فیلم انیمیشن توسط کمپانی برادران وارنر و گروه انیمیشن وارنر در حال تهیه و تولید است. استودیوی جانسون، سون باکز نیز در ساخت این این پروژه مشارکت دارد. این فیلم در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۲۱ اکران شود ، اما استودیو تاریخ نمایش آن را به تأخیر انداخت و اکنون قرار است در تاریخ ۲۰ می ۲۰۲۲ روی پرده‌ی سینما برود.

متن فیلمنامه انیمیشن DC League of Super-Pets توسط جرد استرن (The Lego Batman Movie) و جان ویتینگتون (The Lego Ninjago Movie) نوشته شده است. استرن علاوه بر نویسندگی کارگردانی این فیلم را به کمک سم لوین (Penn Zero: Part-Time Hero) بر عهده دارد. این پروژه بر اساس شخصیت‌های کمیک سوپرمن از جری سیگل و جو شاستر در حال ساخت است.

DC League of Super-Pets

فیلم DC League of Super-Pets اولین اقتباس سینمایی از سگ محبوب سوپرمن، کریپتو است. قبل از این یک مجموعه انیمیشن تلویزیونی با عنوان Krypto the Superdog در ۳۹ قسمت و با محوریت ماجراهای این سگ ابرقهرمان و دوستانش در طی سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۶ ساخته شده بود.

پیش از این گزارش شده بود که امکان دارد شخصیت‌های ایس؛ سگ بتمن، استریکی؛ گربه سوپر گرل و دو میمون ابر قهرمان به نام‌های گلیک و بیپو در این فیلم حضور داشته باشند. اسامی دیگر صداپیشگان این فیلم به زودی منتشر خواهد شد.

پاتریشیا هیکس، استرن، جانسون، دنی گارسیا و هیرام گارسیا از استودیوی سون باکز تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارند. جان رکوا، گلن فیکارا و نیکولاس استولر نیز به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی در ساخت این فیلم مشارکت دارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: