بازی جدید دیوالور دیجیتال

از چهار بازی جدید دیوالور دیجیتال در Summer Game Fest رونمایی خواهد شد

توسط حسین بازدید در ۲ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۲:۰۶

طبق اطلاعات منتشر شده، استودیو دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) قصد دارد که از چهار بازی جدید در رویداد Summer Game Fest رونمایی کند. با دنیای بازی همراه باشید.

در کنار تمام ناشران دیگر که تابستان را زمان مناسبی برای رویدادها و رونمایی‌های خود می‌دانند، به احتمال زیاد دیوالور دیجیتال ناآشناترین میان آن‌ها باشد. دیوالور دیجیتال ناشر بزرگی به حساب نمی‌آید اما بازی‌های بسیار خوب و باکیفیتی عرضه نموده است. با این‌که این ناشر زمان رویداد خود تحت عنوان ‌Devolver Direct را برای بیستم تیر مشخص کرده است، اما خبرهای دیگری هم دارد. با وجود رویداد Devolver Direct، اما آن‌ها برای مراسم Summer Game Fest هم رونمایی‌هایی دارند. سامر گیم فست در بیستم خرداد ماه شروع خواهد شد.

طبق توییتی که اکانت دیوالور دیجیتال منتشر کرده، آن‌ها قصد بر رونمایی از چهار بازی جدید در این مراسم دارند. در کنار چهار بازی جدید، خبرهایی برای بازی‌های معرفی‌شده هم ارائه خواهد شد. مطابق توییت، درباره بازی‌های Death’s Door، Shadow Warrior 3 و Phantom Abyss که به تازگی منتشر شده، اطلاعات جدیدی ارائه خواهد شد. بازی Phantom Abyss که نسخه دسترسی‌ زودهنگام‌اش در ماه ژوئن روی استیم قرار خواهد گرفت، به احتمال زیاد تاریخ انتشار مشخصی دریافت خواهد کرد. هم‌چنین بازی Death’s Door هم برای تابستان امسال قرار است روی ایکس باکس سری ایکس/اس و کامپیوترهای شخصی عرضه شود. بعید نیست که تاریخ انتشار این بازی هم مشخص شود.

در چند روز اخیر،ر چندین تریلر از بازی Shadow warrior 3 منتشر شد که چشمه‌ای از بازی را به مخاطبان نشان می‌داد. از اسلحه‌های بازی تا Arena kills، تریلرهای جدید این بازی، هیجان‌انگیز واقع شدند. این بازی در حال حاضر برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی در دست ساخت است. احتمال دارد که تاریخ انتشار این عنوان هم مشخص شود. برای اطلاعات بیشتر از برنامه‌های دیوالور دیجیتال، باید تا مراسم Summer Game Fest منتطر بمانیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: