بسته الحاقی بازی Crusader Kings 3

تماشا کنید: اولین بسته الحاقی بازی Crusader Kings 3 معرفی شد

توسط محسن شجاعی در ۱ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۹:۵۲

شرکت سوئدی Paradox Interactive از اولین بسته الحاقی بازی Crusader Kings 3 به نام Royal Court (دادگاه سلطنتی) رونمایی کرد. تاریخ انتشار دقیقی برای این بسته اعلام نشد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت Paradox Interactive، ناشر بازی Crusader Kings 3 از اولین بسته الحاقی بزرگ این بازی به نام Royal Court (دادگاه سلطنتی) رونمایی کرد. تاریخ انتشار دقیقی برای این بسته در دسترس نیست. در توضیحات این بسته گسترش دهنده آمده‌است:

حمکرانان قدرتمند می‌توانند دادگاه‌هایی را شکل دهند که منبع الهام نغمه سرایان باشد و عملکرد آن دادگاه باعث افتخار شجرنامه خاندان سلطنتی شود و مشکلات رعایا محبوب سلطان را رفع و رجوع کند.
با شکل گرفتن دادگاه درباریان و اتباع کشور به سلطان رجوع می‌کنند تا مشکلات آن‌ها را رفع کند و درباره مسائل آن‌ها یک رای همایونی صادر کند.

بازیکنان علاوه بر خدمت به دیگران، می‌توانند با ارتقا کیفیت غذاهای سرو شده در دادگاه و تجهیزان واقع شده در آن، راحتی و آسایش خود را نیز در هنگام اقامت در داده ارتقا ببخشند. این امر باعث می‌شود میهمانان و افراد اشراف زاده و مهم‌تری نیز برای رجوع به دادگاه هنگام برخورد با مشکلات ترغیب شوند:

مجسمه سازان زبر دست، نقاشان حرفه‌ای  و معماران خوش فکر را به کار روی دادگاه گمارید و کیفیت آن را ارتقا دهید.

دادگاه می‌توانند نقش یک فرهنگسرا را نیز برای ملت ایفا کند و شاه فرهنگ‌های غلط و سنتی را از ذهن مردم پاک کند.
چنانچه سازندگان بتوانند به تمام وعده‌های خود عمل کنند، می‌توان انتظار داشت Royal Court به عنوان اولین بسته الحاقی بازی Crusader Kings 3 عملکرد خوبی را از خود ثبت کند.

شما در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این بسته را تماشا کنید:

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: