بازی Empire of Sin

تماشا کنید: بسته الحاقی جدید بازی Empire of Sin معرفی شد

توسط محسن شجاعی در ۱ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۷:۵۲

استودیو Romero Games و شرکت Paradox Interactive از اولین بسته الحاقی بازی Empire of Sin به نام Make It Count با انتشار یک تریلر رونمایی کردند. تاریخ انتشار این بسته هنوز مشخص نیست. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

Romero Games و Paradox Interactive به عنوان سازنده و ناشر عنوان Empire of Sin تریلر معرفی اولین بسته الحاقی داستانی این بازی را منتشر کردند. این بسته که Make It Count نام دارد، هم زمان با آپدیت رایگان مقر منتشر می‌شود. در این آپدیت رایگان مکانیزم مدیریت کردن مقر، روش‌های جدید برای پیروز شدن و پشتیبانی از مادهای مختلف به بازی اضافه می‌شود.

خانم Brenda Romero، موسس استودیو Romero Games و کارگردان بازی در نشست خبری معرفی بسته گسترش دهنده Make It Count گفت:

پس از اینکه بالاخره پس از چند ماه تلاش بی‌وقفه توانستیم نسخه اصلی Empire of Sin را در دسامبر سال گذشته روانه بازار کنیم، حال می‌توانیم تمرکز خود را روی بخش‌ها و جنبه‌های مختلف و جدید بازی معطوف کنیم و به بازیکنان محتواهای جدید و نوآورانه برای تجربه ارائه کنیم. با انتشار Make It Count و آپدیت رایگان مدیریت مقر، بازیکنان می‌توانند با روش‌های جدیدی گروه خود را مدیریت و رهبری کنند و در نبردهای مختلف پیروز شوند و امپراطوری تبهکاری خود را به میل خود بنا کنند.

این بسته سه رئیس جدید به نام‌‎های Meyer حساب دار، Lansky گانگستر و Fixers را به بازی Empire of Sin اضافه می‌کند. هر کدام از این سه رئیس خلافکاری، گروه‌ها و مکان‌ها مخصوص به خود برای ارائه وام‌ها با بهره سنگین را دارند. ماموریت‌های داستانی این بسته حول Lansky و Fixers می‌چرخد. علاوه بر آن قابلیت‌های جدید نیز با این بسته به بازی افزود خواهد شد.

شما در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بسته Make It Count را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: