بازی Victoria 3

تماشا کنید: بازی Victoria 3 برای pc معرفی شد

توسط محسن شجاعی در ۱ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۶:۵۸

پس از سال‌ها انتظار و درخواست طرفداران ژانر استراتژی، بالاخره نسخه سوم بازی ویکتوریا معرفی شد. بازی Victoria 3 از همان روز عرضه روی سرویس Xbox Game pass برای مشترکین PC در دسترس خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو سوئدی Paradox Interactive بالاخره پس از گذشت ده سال از انتشار نسخه دوم مجموعه استراتژی Victoria، نسخه سوم این فرنچایز را معرفی کرد. طرفداران این ژانر از سال ۲۰۱۰ تا به امروز بی‌صبرانه منتظر معرفی نسخه جدید بود‌ه‌اند و می‌توان موفقیت تجاری خوبی را برای این بازی پیشبینی کرد. رایانه‌های شخصی پلتفرم مقصد این بازی خواهد بود و از همان روز اول عرضه روی سرویس Xbox Game pass در دسترس خواهد بود. تاریخ انتشار بازی مشخص نیست.

سازندگان در ضمن انتشار تریلر معرفی بازی، توضیحاتی درباره آن نیز ارائه کردند:

پس از سال‌های درخواست طرفداران و پرسش درباره آینده بازی‌های مجموعه، بازی Victoria 3 یکی از مورد انتظار‌ترین بازی‌هایی است که در تاریخ استودیو ما وجود داشته و بی‌شک اولین عنوانی است که مخاطبان انتظار معرفی آن را از ما داشتند. این بازی یک شبیه ساز مدیریت اجتماع است. اجتماعی که در بحبوحه تغییرات بزرگ و صنعتی قرار دارد و نیازها و خواسته‌های ملت روز به روز بیشتر و پیچیده‌تر می‌شود. گروه‌های مختلف مردم تمایلات سیاسی و نیازهای مادی مخصوص خود را دارند. جناح‌های محافظه کار ممکن است در برابر تغییرات سیاسی مقاومت کنند و از سوی دیگر روشن فکران و افرادی که به دنبال تغییر هستند، از نظرات جدید درباره نحوه اداره حکومت و مشارکت مردم در آن استقبال می‌کنند.باید داد و ستد در سطح جهانی و با مقیاس بالا صورت گیرد، زیرا که ملت گرسنه دست به انقلاب خواهند زد.

سازندگان وعده یک شبیه ساز قوی و پر جزئیات را به مخاطبان داده‌آند. بازیکن می‌توانند از میان ۱۸۳ کشور، ملت خود را انتخاب کنند و در سیستم سیاسی، دیپلماسی و اقتصادی کشور، تصمیمات مهم و سرنوشت ساز اتخاذ کنند.

شما در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی را مشاهده نمایید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: