قابلیت کراس پلی در بازی Destiny 2

قابلیت کراس پلی در بازی Destiny 2 از چهار خرداد به مدت سه روز در دسترس خواهد بود

توسط محسن شجاعی در ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۸:۵۰

مطابقه اطلاعیه استودیو بانجی نسخه آزمایشی کراس پلی در بازی Destiny 2 از چهارم تا ششم خردادماه سال جاری به مدت سه روز فعال می‌شود و بازیکنان پنج پلتفرم مختلف می‌توانند در این مدت با یکدیگر به رقابت بپردازند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

هفته گذشته و زمانی که Season of the Splicer، تازه‌ترین آپدیت بازی Destiny 2 در دسترس قرار گرفت، برخی مخاطبان متوجه شدن قابلیت کراس پلی در بازی فعال شده و بازیکنان پلتفرم‌های مختلف در یک مچ دیده می‌شوند. هر چند استودیو بانجی خیلی زود اقدام به از دسترس خارج کردن این قابلیت کرد و در اطلاعیه خود اعلام کرد قصد دارد این قابلیت را از فصل پانزدهم بازی فعال کند و از چهار خردادماه لغایت ششم خردادماه (۲۴ام تا ۲۶ام می) نسخه بتا کراس پلی به صورت آزمایشی فعال خواهد شد.

از زمان اعلام شده مخاطبان PS4 ،Xbox One، رایانه‌های شخصی، نینتندو سوئیچ و گوگل استدیا بالاخره می‌توانند در کنار هم به تجربه این بازی مشغول شوند. هرچند قابلیت کراس پلی در بازی Destiny 2 برای عموم مخاطبان در دسنرس خواهد بود اما، به محدود به ماموریت Vanguard Strikes است و بازیکنان نمی‌توانند فرد دیگری را برای تجربه بازی دعوت کنند یا fireteam تیم مخصوص به خود را بسازند.

بازی Destiny 2 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PS5 ،PS4 ،Xbox Series X/S ،Xbox One، رایانه‌های شخصی، نینتندو سوئیچ و گوگل استدیا در دسترس است و رقابت پلتفرم‌های مختلف در این بازی قطعا جذاب خواهد بود. Season of the Splicer تا ۲۴ام آگوست آنلاین خواهد بود و به احتمال بالا، فصل پانزدهم بازی و در کنار آن قابلیت کراس پلی در ماه سپتامبر سال میلادی جاری عرضه شوند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: