آمار فروش بازی Monster Hunter Rise

آمار فروش بازی Monster Hunter Rise فراتر از انتظارات کپکام بوده‌است

توسط محسن شجاعی در ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۸:۳۰

به گفته سخنگو کپکام آمار فروش بازی Monster Hunter Rise فراتر از انتظارات و پیشبینی‌های شرکت بوده‌است و تحلیلگران شرکت استقبال بسیار خوب مخاطبان آسیایی و ژاپنی از بازی را علت اصلی این موفقیت تجاری می‌دانند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

از زمان معرفی بازی Monster Hunter Rise تا عرضه آن، تقریبا کمتر کسی شکست تجاری این بازی را پیشبینی می‌کرد و اکثر تحلیلگران موفقیت این بازی و فروش بالای آن را یک امر حتمی می‌دانستند و علت اصلی آن را در اختیار داشتن نام محبوب فرنچایز Monster Hunter و انحصاری کنسول نینتندو سوییچ بودن، بیان می‌کردند. با فرا رسیدن زمان انتشار بازی تقریبا همه چیز مطابق پیشبینی‌ها پیش رفت و این بازی با استقبال منتقدان مواجه شد و بالغ بر ۶ میلیون نسخه در سراسر  دنیا به فروش رفت که ظاهرا از انتظارات ناشر نیز بهتر عمل کرده‌است.

در آخرین جلسه پرسش و پاسخ با سرمایه گذاران، سخنگوی کپکام اعلام کرد آمار فروش بازی Monster Hunter Rise فراتر از انتظارات آن‌ها بوده‌است و تحلیلگران شرکت علت اصلی موفقیت تجاری بازی را استقبال مخاطبان آسیایی و ژاپنی از بازی می‌دانند و پیشبینی می‌کنند این آمار با روی آوردن مخاطبان در اروپا و ایالات متحده به بازی، باز هم بهبود پیدا کند اما، پس از عرضه نسخه PC بازی مطابق پیشبنی ناشر، آمار فروش به طرو حتم با رشد چشمگیری مواجه خواهد شد.

با در نظر گرفتن عملکرد مجموعه با گذشت زمان، می‌توان گفت انتظارات کپکام کاملا واقعی و انجام شدنی است. آخرین نسخه سری، Monster Hunter World مطابق آخرین آمار‌ها بالغ بر ۱۷ میلیون نسخه به فروش رفته‌است و کل مجموعه نیز ۷۲ میلیون نسخه در سراسر دنیا فروخته‌است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: