سریال The Staircase

ژولیت بینوش به جمع بازیگران سریال The Staircase پیوست

توسط علیرضا قطبی در ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۳:۲۹

به گزارش سایت ددلاین ژولیت بینوش در کنار تونی کولت، کالین فرث و و رزمری دویت در سریال محدود The Staircase از شبکه HBO Max ایفای نقش خواهد کرد.

این سریال که براساس مستندات جنایی واقعی ژان-زاویه دو لیستاد، کتابها و گزارشهای مختلف در مورد پرونده‌ی قتل مایکل پیترسون ساخته شده، بر زندگی پیترسون و مرگ مشکوک همسرش کاتلین پیترسون تمرکز دارد. در سال ۲۰۰۱، پیترسون به دلیل قتل همسر دوم خود دستگیر شد، وی ادعا کرده بود که همسرش پس از سقوط از پله‌ها به دلیل مصرف الکل و والیوم در خانه‌ درگذشته است. با این حال، گزارش کالبد شکافی ادعاهای پیترسون را رد کرد و نتیجه‌ی کالبدشکافی نشان داد که او در اثر جراحات متعدد، از جمله ضربات پشت سرش با یک جسم صاف درگذشته است.

نقش بینوش در این درام جنایی هنوز فاش نشده است، اما طبق گزارش منتشر شده، ستارگان این سریال همچنان در حال افزایش هستند و به نظر می‌رسد شبکه HBO امیدوار است که بتواند این پروژه را در لیست مجموعه‌های موفق و پر بیننده‌ی خود قرار دهد.

سریال The Staircase توسط آنتونیو کامپوس (The Devil All the Time, The Sinner) و مگی کن (American Crime Story) نوشته و کارگردانی خواهد شد، کامپوس و کن همچنین به عنوان شورانرهای مجموعه در ساخت آن مشارکت دارند. این سریال پروژه‌ای مشترک بین شبکه HBO Max، استودیو تلویزیونی آناپورنا است که به تهیه‌کنندگی اجرایی کامپوس و کن در حال ساخت است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: