تنظیمات بازی Ratchet and Clank: Rift Apart

بخش تنظیمات بازی Ratchet and Clank: Rift Apart طیف وسیعی از انتخاب‌ را در برمی‌گیرد

توسط محسن شجاعی در ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۲۳:۳۳

اینسامنیاک گیزم در جدیدترین پست وبسایت خود توضیحات کاملی درباره بخش تنظیمات بازی Ratchet and Clank: Rift Apart ارائه کرده‌است و ظاهرا این بخش بسیار وسیع‌تر از آن جیزی است که انتظار می‌رفت. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

در تریلر ۱۶ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی Ratchet and Clank: Rift Apart، سازندگان اعلام کردند در بخش تنظیمات این بازی بویژه در بخش دسترسی (accessibility) تنظیمات متنوعی را برای بازیکنان بویژه مخاطبان با معلولیت خاص ارائه کنند. در پست جدید وبسایت اینسامنیک گیزم توضیخات گسترده‌ای درباره امکانات این بخش ارائه شده که بسیار مفصل‌تر از سطح انتظار طرفداران است.

بازی دارای چهار سطح سختی است که به ترتیب از آسان به سخت Resistance Leader ،Rebel Agent ،Rookie Recruit و Renegade Legend نام دارند. بازیکن می‌توانند در صورت تمایل تمام قسمت‌ها و پیام‌ها آموزشی بازی را خاموش کند.

در قسمت افکت‌ها تصویری میزان Motion Blur قابل کاهش و افزایش است و عمق زمینه (Depth of Field) را می‌توان خاموش کرد. حضور سایر افکت‌های تصویری نظیر تششعات نوری ناشی از گرما، افکت‌های پخش شدن گاز ناشی از انفجار و موارد اینچنینی نیز به اختیار مخاطب است. چنانچه لرزش دوربین برای مخاطبان آزار دهند باشد، می‌تواند آن را به طور کلی قطع کند.

در کنار روشنایی تصویر، کنتراست و HDR می‌توانند بک گراندهایی با کنتراست بالا برای وضوح بیشتر تصویری در اختیار داشته باشند. گزینه Hero Shader را می‌توان برای رچت یا ریوت فعال کرد تا صرفا تمام شخصیت آن‌ها یک طیف رنگی داشته باشد و قابل تشخیص آن‌ها در گیم‌پلی بازی بالا رود. گزینه اجرای یک طبف رنگی برای دشمنان، collectibleها و سایر مواردی که مخاطب با آن‌ها تعامل دارد نیز قابل اجرا است.

گزینه‌های دیگری نظیر قرار دادن کلیدهای میانبر برای تنظیمات، تغییر رنگ رابط گرافیکی بازی و اختصاص دادن تمام گزینه‌های گجت‌های انتقال دهنده به یک دکمه نیز در اختیار مخاطب قرار دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: