آمار فروش بازی Valheim

آمار فروش بازی Valheim از مرز ۶.۸ میلیون نسخه عبور کرد

توسط محسن شجاعی در ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۲۱:۵۱

به گزارش موسسه تحلیلی The Embracer Group آمار فروش بازی Valheim به بالغ بر ۶.۸ میلیون نسخه رسیده‌است و مطابق پیشبینی این موسسه تا پیش از پایان ماه ژوئن ۱ الی ۱.۲ میلیون نسخه دیگر به این آمار اضافه خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

محصول جدید استودیو Iron Gate AB، بازی Valheim از زماه انتشار نسخه Early Access در ماه فوریه سال میلادی جاری، توانست عملکرد بی‌نظیری را روی پلتفرم استیم از خود به نمایش بگذارد و بیش از ۵ میلیون نسخه در همان ماه اول عرضه به فروش رود. بخشی وسیعی از اخبار صنعت گیم، بویژه اخبار پلتفرم رایانه‌های شخصی را به خود اختصاص داد. هر چند تا زمان انتشار اولین آپدیت بزرگ بازی، کمی هایپ مخاطبان برای تجربه آن کاهش یافت و عطش آن‌ها مثل سابق نیست اما، هنوز هم این بازی عملکرد بسیار خوبی از نظزر تجاری دارد و مطابق گزارش سال مالی جدید استودیو سازنده، طبق آخرین آمار بالغ بر ۶.۸ میلیون نسخه فروخته‌است.

این آمار فروش بسیار خوب، درآمدی فوق العاده نیز برای سهامداران استودیو فراهم آورده‌است. مبلغ حدود ۷۸۱ میلیون کرون سوئد (حدودا ۹۳.۶ میلیون دلار) تنها سود ناشر بازی از فروش این عنوان بوده‌است. گروه تحلیلی The Embracer Group معتقد است  ۱ الی ۱.۲ میلیون نسخه دیگر به آمار فروش بازی Valheim تا پیش از پایان ماه ژوئن اضافه خواهد شد.

Hearth and Home اولین آپدیت بزرگ بازی است که با تمرکز روی بخش تهیه آذوقه و غذا منتشر می‌شود و دستورالعمل‌های جدید غذایی را بازی اضافه می‌کند و به طور کلی محتوای این بخش را گسترش می‌دهد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: