تریلر جدید بازی Shadow Warrior 3

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Shadow Warrior 3 اسلحه‌های بازی را نمایش می‌دهد

توسط محسن شجاعی در ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۱:۲۴

مطابق اطلاعیه قبلی استودیو Flying Wild Hog، تریلر جدید بازی Shadow Warrior 3 روز گذشته منتشر شد. در این تریلر با سلاح‌های جدید بازی و همچنین سلاح‌های قدیمی و ارتقا یافته بیشتر آشنا می‌شویم. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

یک تریلر جدید از بازی Shadow Warrior 3 روز گذشته در کانال رسمی وبسایت IGN در یوتیوب منتشر شد. در این تریلر با سلاح‌های مختلف بازی که در ماجراجویی جدید Lo Wang در اختیار وی قرار می‌گیرد، آشنا می‌شویم. هر چند در تریلرهای پیشین با برخی از این سلاح‌ها آشنا شده بودیم اما، در این تریلر علاوه بر نمایش نسبتا کامل‌تر، سیستم ارتقا سلاح‌ها نیز به مخاطب معرفی می‌شود.

به عنوان مثال نارجک اندازه بازی که Crimson Bull نام دارد در حالت عادی پس از هر شلیک باید مجددا ریلود شود اما، پس از اعمال Sucker Punch روی آن، قابلیت رهگیری دشمن را پیدا می‌کند و می‌توان هر نارجک را به صورت مستقیم در بدن یک دشمن منفجر کرد. هفت تیر معروف Lo Wang به اسم The Outlaw که یکی از امضاهای این مجموعه است، در Shadow Warrior 3 سریع‌تر و قوی‌تر از همیشه حضور دارد. با آپگرید The Outlaw دشمنان را شعله‌ور ساخت.

سلاح‌ بعدی یا بهتر است بگوییم سلاح‌های بعدی، دو SMG است که Lo Wang به صورت هم زمان آن‌ها را حمل می‌کند که «Sidekicks» نام دارند. با اعمال آپگرید روی آن‌ها می‌توان دشمنان را پس از چند شلیک فلج کرد که می‌‌تواند گزینه خوبی برای کنترل کردن دشمنان در نبرهای شلوغ بازی باشد. سلاح آخر یک کاتانا به اسم Dragontail که آپگریدی درباره آن نمی‌بینیم اما، به احتمال قوی سازندگان تصمیم دارند آن را تا انتشار بازی مخفی نگه دارند.

شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: