Take-Two تا سال ۲۰۲۲ فرنچایز جدیدی از Gearbox معرفی می‌کند

توسط مهتاب جهاندار در ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۲۱:۲۶

Take-Two در گزارشی به سایت VGChronicle آشکار کرده که تا سال ۲۰۲۲ قرار است آی پی جدیدی از استودیو Gearbox را معرفی کند. عنوانی که قرار است متفاوت از آثار قبلی باشد. با دنیای بازی همراه باشید.

طبق گفته مدیر عامل شرکت اشتراوس زلنیک، این شرکت قصد دارد ۲۱ بازی را در سال مالی فعلی خود که در ۳۱ مارس ۲۰۲۲ به پایان می رسد ، منتشر کند ، از جمله چهار بازی “اصلی غوطه وری” دو بازی از حق امتیاز “اثبات شده” و دو بازی از “جدید”. بازی Gearbox ، هرچه که باشد ، احتمالاً یک عنوان “هسته غوطه وری” در نظر گرفته می شود.

کارل اسلاتوف ، رئیس Take-Two ، این دسته را به عنوان بازی هایی با گیم پلی بسیار جذاب تعریف کرد و Grand Theft Auto ، Red Dead Redemption و Borderlands و همچنین استراتژی و بازی های ورزشی ناشر را به عنوان مثال ذکر کرد. در ارائه ، Take-Two نشان داد که Borderlands 3 “سریعترین عنوان ۲K است”. این بازی از زمان انتشار در سال ۲۰۱۹ تاکنون بیش از ۱۳ میلیون نسخه فروش داشته است.

Gearbox در اوایل امسال با Embracer Group ادغام شد ، اما ۲K گفت که این ادغام رابطه آن با Gearbox را تغییر نخواهد داد. ۲K در آن زمان گفت: “این ادغام باعث تغییر رابطه ۲K با Gearbox و همچنین نقش ما به عنوان ناشر IP Borderlands یا هر پروژه دیگری نمی شود.” “ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری طولانی مدت خود با این تیم فوق العاده با استعداد و ارائه بسیاری از تجارب جالب و سرگرم کننده به طرفداران بازی در سراسر جهان هستیم.”

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: