سرویس Xbox Game Pass

عناوین ماه میلادی جاری سرویس Xbox Game Pass مشخص شدند

توسط امیر جهرمی در ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۸:۴۷

بازی Crown of the Magister و The Wild at Heart به همراه چندین عنوان دیگر به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهند شد. با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی مایکروسافت موج بعدی بازی‌ها برای Xbox Game Pass را در ماه مه با انتشار SnowRunner برای کنسول‌ها، رایانه های شخصی و سرویس cloud معرفی کرده است. فردا بازی Peggle 2، بازی پازل رنگارنگ EA و بازی Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville برای سرویس ابری منتشر می‌شود. هر دو عنوان برای تجربه شدن نیاز به اشتراک EA Play (که با Xbox Game Pass Ultimate موجود است) دارند.

بازی Neighbor Secret نیز برای سرویس ابری منتشر می‌شود. بازی The Wild at Heart نیز وجود دارد، یک عنوان ماجراجویی اکشن که در آن شاهد دو بچه هستیم که وارد جنگل شده و مشغول به جمع‌آوری Spritelings می‌شوند و با دشمنان پیچیده و مرموز مبارزه می‌کنند. این بازی برای مشترکین کنسول و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. در تاریخ ۲۱ مه (۳۱ اردیبهشت)، بازی Knockout City ساخته‌ی کمپانی EA در Xbox Game Pass برای PC و EA Play در دسترس خواهد بود.

در تاریخ ۲۵ مه (۴ خرداد) شاهد انتشار بازی Maneater برای مشترکین کنسول، سرویس cloud و رایانه‌های شخصی هستیم در حالی که عنوان Conan Exiles برای کنسول‌ها و cloud در تاریخ ۲۷ مه (۶ خرداد) عرضه می‌شود. عناوین Fuzion Frenzy ، Joy Ride Turbo و MechWarrior 5: Mercenaries در همان روز برای کنسول‌ها در دسترس قرار می‌گیرند. در همین حال، مشترکین رایانه‌های شخصی بازی‌های Slime Rancher و Solasta: Crown of the Magister را دریافت می‌کنند، مورد دوم یک عنوان RPG در رده عناوین رومیزی قدیمی است. در نهایت، بازی SpellForce 3: Soul Harvest آخرین عنوان ماه می سرویس ایکس باکس گیم پس خواهد بود.

عناوین زیر نیز سرویس Xbox Game Pass را در تاریخ ۳۱ مه (۱۰ خرداد) ترک خواهند کرد:

بازی Assetto Corsa (Cloud و کنسول)

بازی Broforce (رایانه شخصی)

بازی Remix Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix (کنسول)

بازی Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue (کنسول)

بازی Surviving Mars (Cloud ، Console و PC)

بازی Void Bastards (Cloud ، Console و PC)

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: