بازی Green Phoenix

انتشار بازی Green Phoenix برای نینتندو سوئیچ با تاخیر مواجه شد

توسط امیر جهرمی در ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۸:۴۲

بازی Green Phoenix که یک عنوان شوتر فضایی است به دلیل مشکلات فنی با تاخیری سه ماهه برای نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد. با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت Zerouno Games و استودیو Broken Simulation اعلام کرده‌اند که Green Phoenix، عنوان شوتر فضایی که در ابتدا قرار بود هفته آینده در فروشگاه‌ Nintendo eShop راه‌اندازی شود، به دلیل مشکلات فنی با تأخیر مواجه شده است. این بازی در ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۷ مه (۶ خرداد) منتشر شود، اما اکنون در تاریخ ۲۶ آگوست (۴ شهریور) برای کاربران نینتندو در دسترس قرار می‌گیرد.

شرکت Zerouno Games، ناشر اثر مذکور در این رابطه گفت: «به دلیل مشکلات و مسائل فنی، این بازی کیفیت اصلی شرکت ما را نشان نمی‌دهد و بنابراین، ما انتشار این عنوان را برای بازه‌ای سه ماهه به تعویق انداخته‌ایم تا محصول نهایی به یک تجربه داستان محور بهتر تبدیل شود.»

به گفته ناشر، بازی Green Phoenix یک عنوان شوتر فضایی سه بعدی است که با یک تجربه داستانی عمیق ترکیب شده و بر مفهوم آرمان و معنای آزادی متمرکز است. این بازی بازیکنان را در نقش هوش مصنوعی سفینه فضایی Green Phoenix می‌گذارد. این هوش مصنوعی خلبان مرده خود، دانا را به یاد می‌آورد و سفر انتقام را آغاز می‌کند. شما از اینجا می‌توانید یک تریلر از بازی را تماشا کنید‌.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: