شرکت سونی

ثبت طرح جدید توسط شرکت سونی در رابطه با سیستم شرط‌بندی

توسط امیر جهرمی در ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۸:۳۲

طبق طرح اختراعی ثبت شده در سال ۲۰۱۹ توسط شرکت سونی که در این ماه منتشر شد، این شرکت سیستم شرط‌بندی آنلاین خود را ساخته است. با دنیای بازی همراه باشید.

از نظر تئوری، این طرح می تواند برای شرط‌بندی در لحظه در رویدادهای eSports مانند Evolution Championship Series یا EVO، بزرگ‌ترین و معتبرترین تورنمنت بازی‌های مبارزه‌ای در جهان استفاده شود. نکته جالب این است سونی مسابقات EVO را در ماه مارس خریداری کرد.

با توجه به طرح ثبت شده، این سیستم از تاریخچه و رکورد هر بازیکن یا تیم رقیب برای تعیین شانس استفاده می‌کند و سپس این شانس را به بازیکنانی که گیم‌پلی را تماشا می‌کنند ارائه می‌دهد. این سیستم می‌تواند در مورد تاریخچه بازیکن فقط در یک بازی یا کل تاریخچه بازیکن، از جمله رکوردهای باخت در عناوین مختلف را بررسی کند.

علاوه بر این، طرح مذکور می‌تواند برای تعیین شانس به داده‌های بازی دسترسی پیدا کند. به عنوان مثال، می‌توانید یک ویدئو را بررسی کنید تا متوجه شوید در چه زمان و مکانی انفجار یک نارنجک می‌تواند یک، دو یا سه شخصیت را از بین ببرد. سپس سیستم شانس این سناریوها را فراهم می‌کند. همچنین می‌تواند انواع شرط‌های خاص (مانند مدت زمان مسابقه یا زمان بیشتر‌ برای پیروزی یک بازیکن) و حتی اجازه شرط‌بندی دوستان در برابر یکدیگر را انجام دهد. حتی ممکن است به تماشاگران اجازه دهد تا موارد مورد نظر خود را به جای کار فقط با موارد موجود در سیستم، انتخاب کنند.

شایان ذکر است که مانند هر اختراع ثبت شده‌ی دیگری، هیچ نشانه‌ای برای اجرای واقعی این سیستم توسط شرکت سونی وجود ندارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: