کمپانی EA

انتخاب جوایز Battle Pass توسط بازیکنان در طرح جدید کمپانی EA

توسط امیر جهرمی در ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۸:۲۴

در طرح جدید ثبت شده توسط کمپانی EA بازیکنان قادر خواهند بود که جوایز Battle Pass را با سلیقه و نیاز خود انتخاب کنند. برای جزئیات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت Electronic Arts طرح جدیدی مربوط به Battle Pass را ثبت کرده است که به شما اجازه می‌دهد جوایز خود را انتخاب کنید تا اینکه یک مسیر خطی را طی کنید. این طرح در تاریخ ۱۳ مه (۲۳ اردیبهشت) با نام «سیستم توزیع پاداش فصلی» ثبت و توسط GameRant مشاهده شد.

تفاوت اصلی این طرح و سیستم Battle Pass قبلی که اکثر بازیکنان احتمالاً با آن آشنا هستند این است که این طرح یک مسیر غیرخطی را ارائه داده و به بازیکنان اجازه می‌دهد به جای باز کردن جوایز طبق ترتیب خاص و در یک مسیر خطی، موارد مورد نظر خود را باز کنند.

طبق طرح ثبت شده توسط کمپانی EA ، سیستم پاداش فصلی می‌تواند یک نقشه غیر خطی را ارائه دهد که به کاربران امکان می‌دهد هنگام پیشرفت کاراکتر یا حساب کاربری در بازی ویدیویی، نحوه پیشرفت از طریق نقشه جوایز را انتخاب کنند. این نقشه تصویری از یک مسیر غیرمستقیم یا مسیرهایی را ارائه می‌دهد که کاربر می‌تواند براساس نیاز و سلیقه خود برای ادامه کار، نوع پاداش‌ها را انتخاب کند.

در واقع به جای اینکه یک مسیر مشخص را دنبال کنید، یک مسیر شاخه‌ای را دنبال می‌کنید که بیشتر شبیه درخت مهارت‌ها است. این طرح بسیار جالب به‌نظر می‌رسد، اما یک مشکل دارد. مشکل آنجا است که شرکت Electronic Arts قصد دارد هنگام بالا رفتن سطح یک بازیکن، بازی را برای همه متوقف کند، که طبیعتاً مشکلات زیادی ایجاد می‌کند.

مانند هر اختراع ثبت شده، اینکه آیا EA واقعاً این سیستم را پیاده خواهد کرد یا خیر مشخص نیست، اما با توجه به اینکه این شرکت صاحب عناوین FIFA ، Apex Legends و Battlefield است، قطعاً احتمال پیاده‌سازی سیستم مذکور وجود دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: