سالگرد بازی Overwatch

بلیزارد به مناسبت سالگرد بازی Overwatch چند اسکین را به رایگان در اختیار عموم قرار داد

توسط محسن شجاعی در ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۷:۳۵

رویداد سالگرد بازی Overwatch به مدت حدودا یک ماه در دسترس مخاطبان قرار دارد و بازیکنان در این مدت می‌تواند از اسکین‌های Epic رایگان، چالش‌های هفتگی و cosmeticهای بازی با تخفیف برخوردار شوند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بلیزارد مطابق سنت هر سال خود پس از عرضه بازی Overwatch، رویداد ویژه خود به مناسبت سالگرد این عنوان را از روز گذشته آغاز کرد. در این رویداد در کنار محتوای جدید، چندین icon و spray و cosmetic جدید در دسترس قرار گرفته‌است. پنج اسکین Legendary جدید نیز برای شخصیت‌های Moira ،Baptiste ،Doomfist ،Sombra و Junkrat عرضه شده که بازیکنان می‌توانند آن‌ها را کسب کنند.

در کنار این موارد ایموت‌های جدیدی نیز برای شخصیت‌های Tracer ،Brigitte و Ashe نیز عرضه شده‌است. چالش‌های هفتگی نیز پس از مدت‌ها به بازی برگشته‌اند. بازیکنان می‌توانند با کسب نه برد یک اسکین اپیک را به رایگان کسب کنند. اسکین Cybermedic شخصیت Ana هدیه هفته اول مناسبت سالگرد بازی Overwatch و اسکین Bird of Paradise شخصیت Echo هدیه نهایی هفته دوم چالش‌ها خواهد بود. این رویداد به مدت روز از ۲۸ام اردیبهشت تا ۱۸ام خرداد ماه (۱۸ام می تا ۸ام ژوئن) به مدت ۲۱ روز در دسترس خواهد بود.

cosmetic رویداد قبلی نیز در این رویداد مجددا در دسترس قرار گرفته‌اند و می‌توان آن‌ها را با تخفیف تهیه کرد. صرف وارد شدن به اکانت بازی، به تمامی مخاطبان یک لوت باکس لجندری را به رایگان هدیه می‌دهد که در آن یک اسکین لجندری قرار دارد که البته این اسکین لزوما از اسکین‌های جدید رویداد امسال نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: