رویداد جدید بازی Marvel’s Avengers

رویداد جدید بازی Marvel’s Avengers به نام Red Room Takeover آغاز شد

توسط محسن شجاعی در ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۷:۰۹

استودیو کریستال داینامیک در جهت هر چه لذت بخش‌تر کردن تجربه محصول جدید خود، از رویداد جدید بازی Marvel’s Avengers به نام Red Room Takeover و همچنین سیستم the Champion رونمایی کردند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

علی رغم عملکرد بسیار ضعیف Marvel’s Avengers در زمان عرضه، مشکلات متعدد موجود در بازی و آمار نه چندان مطلوب مخاطبان، تیم سازنده بازی همچنان با قدرت به پشتیبانی از این عنوان ادامه می‌دهد. تاز‌ه‌ترین آپدیت بازی رویدادی جدیدی به اسم Red Room Takeover به بازی اضافه شد. در این رویداد بازیکنان می‌توانند با تکمیل‌ کردن یک سری از ماموریت‌های کوتاه قدرت خود را افزایش دهند.

برای برقراری تعادل در بازی به دید بلند مدت‌تر، سازندگان از سیستم جدیدی در بازی به اسم the Champion رونمایی کردند. بر اساس این سیستم بازیکنانی که توانسته‌اند یک شخصیت را به لول نهایی برسانند، امتیاز XP قهرمان (Champion) دریافت می‌کنند و با امتیاز می‌توانند مجموعه‌ از مهارت‌های خاص را آزاد کنند که مزیان آسیب حملات خود را افزایش دهند یا شانس خود را برای اجرای یک سری حمله با قابلیت‌های خاص بالا ببرند.

از سوی دیگر برای اینکه طرفداران تازه وارد نیز چندان احساس ضعف و عقب ماندن از سایر بازیکنان را نداشته‌ باشد، می‌توانند به کمک Hero’s Catalysts سرعت ارتقا خود را افزایش دهند. این ویژگی تنها مختص بازیکنانی است که هنوز به لول ۵۰ نرسیده‌اند. این ویژگی در حال حاضر در فروشگاه بازی در دسترس عموم است اما، این موضوع موقتی و سازندگان به دنبال روش‌هایی هستند تا بازیکنان بتوانند آن را کسب کنند.

اینکه منظور از کسب کردن انجام دادن چالش‌های خاص یا پرداخت پول واقعی است، هنوز مشخص نیست. شما می‌توانید اطلاعات کاملی درباره رویداد جدید بازی Marvel’s Avengers از اینجا کسب کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: