تاریخ عرضه استارفیلد

شایعه: تاریخ عرضه استارفیلد در سه‌ماهه اول ۲۰۲۲ است

توسط حسین بازدید در ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۵:۳۴

به تازگی شایعات زیادی مبنی بر تاریخ عرضه استارفیلد پخش شده‌اند در حالی که هنوز هیچ چیز از بازی نمی‌دانیم. با دنیای بازی همراه باشید.

رویداد E3 2018 بود که در پایان کنفرانس کمپانی بتسدا، تیزری بسیار کوتاه و ناشناخته پخش شد و از بازی Starfield رونمایی شد. از آن روز به بعد خبری از بازی نبود که نبود. حتی با خریداری‌شدن بتسدا توسط مایکروسافت هم اطلاعاتی در قبال عرضه و وضعیت انحصاری‌بودن بازی هم چیزی اعلام نشد. با این حال چند هفته اخیر خبرهای زیادی حول بازی به گوش می‌رسد. همچنین درباره تاریخ عرضه استارفیلد هم حدس و گمان‌های زیادی زده شده است. صحبت‌هایی بود که مایکروسافت بنا داشته که بازی را در ۲۰۲۱ عرضه کند ولی به نظر از این تصمیم منصرف شده. آن طور که شواهد می‌گویند، ظاهراً برای تجربه بازی جدید بتسدا باید کمی صبور باشیم.

در جدیدترین اپیزود پادکست Kinda Funny، بلسینگ آدویه (Blessing Adeoye Jr) درباره بازی و تاریخ عرضه آن صحبت‌هایی کرد. او پیش‌بینی کرد که سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۲ بازی منتشر خواهد شد و زودتر از آن غیرممکن است. طولی نکشید و جف گراب (Jeff Grub) که اخیرا درباره بازی اطلاعات زیادی ارائه داده بود، در توییتی صحبت‌های او را به نحوی تایید کند و آن تاریخ را صحیح جلوه دهد. اخیرا گراب اشاره داشت که بدون هیچ ابهامی، Starfield در انحصار ایکس باکس و PC خواهد بود. البته شایان ذکر است که هیچ‌کدام از گفته‌های ذکرشده تائید نشده‌اند و تا بیانیه سازندگان باید منتظر بمانیم.

همچنین در هفته اخیر چند اسکرین‌شات از بازی به بیرون درز پیدا کرد که شوق طرفداران را در پیش داشت. هنوز هیچ اطلاعات رسمی‌ای از قبیل گیم‌پلی، تاریخ عرضه استارفیلد منتشر نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: