صداپیشگان بازی Crash Bandicoot 4

صداپیشگان بازی Crash Bandicoot 4 روی یک بازی جدید کار می‌کنند

توسط محسن شجاعی در ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۲۱:۲۹

صداپیشگان بازی Crash Bandicoot 4 در صفحه‌های خود در فضای مجازی اعلام کردند مشغول کار روی یک “پروژه جذاب جدید” هستند. هنوز مشخص نیست این بازی دنبال مجموعه کرش بندیکوت است یا خیر. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

موفقیت چشمگیر و عظیم بخش بتل رویال بازی کال آو دیوتی، وارزون تمام استودیوهای زیر مجموعه اکتیوژن را تحت الشعاع قرار داده‌است. بنا بر گزارش‌ها همه این استودیو مسئول همکاری با ریون سافتور برای پشتیبانی و تولید محتوا برای وارزون شده‌اند و پروژه‌های خود را رها کرده‌اند. استودیو Toys For Bob، سازنده بازی Crash Bandicoot 4 هر چند توانست پس از سال‌ها یک نسخه شایسته نام این مجموعه پلتفرمر را عرضه کند اما، هنوز شرایط آغاز توسعه نسخه بعدی را در اختیار ندارد و در حال حاضر به عنوان یک تیم پشتیبان برای وارزون عمل می‌کند.
چندی پیش شایعاتی مربوط به تعدیل نیرو در این استودیو و حتی منحل شدن آن مطرح شد که اکتیویژن آن را تکذیب کرد و حتی شاید بنا به گفته صداپیشگان بازی Crash Bandicoot 4 شاهد بازگشت زود هنگام کرش باشیم.

آقای Scott Whyte، صداپیشه شخصیت کرش اخیرا در صفحه خود در اینستاگرام تصویری از خودش و آقای Lex Lang، صدا پیشه نئور کورتکس منتشر کرده‌است. ظاهرا این دو در این تماس ویدیویی متشکر هستند. در توضیحات این پست آمده‌است: “مشغول کار روی یک پروژه باحال! البته این یکی دیگه کرش نیست، یا شاید هم هست؟”

Activision پیشتر اعلام کرد بود استودیو Toys For Bob همچنان وظیفه پشتیبانی Crash Bandicoot 4 را بر عهده دارد. با توجه به سبک و سیاق این محتواها، دور از ذهن است که صداپیشگان بازی چندان در تهیه آن‌ها دخیل باشند. به هر حال باید در انتظار انتشار اطلاعات بیشتر بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: