فیلم Space Jam 2

آقای Michael Jordan در فیلم Space Jam 2 حضور خواهد داشت

توسط امیر جهرمی در ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۶:۱۳

آقای Don Cheadle تأیید کرده است که مایکل جردن در فیلم Space Jam 2 حضور خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

دان چیدل در مصاحبه با Access Hollywood گفت: «مایکل جردن در این فیلم حضور دارد، اما نه به همان شکلی که شما انتظار دارید.»

در مورد چیدل، او در این نسخه نقش یک شخصیت شیطانی به نام Al-G Rhythm را ایفا می‌کند. لبرون جیمز نقش اصلی فیلم را از اردن به عهده می‌گیرد و Sonequa Martin-Green و Zendaya نیز در این نسخه حضور دارند. در فیلم Space Jam: A New Legacy، لبرون و پسرش در یک فضای دیجیتالی توسط یک مامور A.I گیر می‌افتند. لبرون باید با هدایت Bugs ، Lola Bunny و کل باند Looney Tunes در مبارزه با قهرمانان دیجیتالی A.I به پیروزی برسد.

اولین نسخه فیلم Space Jam در سال ۱۹۹۶ اکران شد و روایتی خیالی از آنچه بین بازنشستگی اولیه اردن از NBA در سال ۱۹۹۳ و بازگشت او در سال ۱۹۹۵ اتفاق افتاد، ارائه می‌دهد. در آن نسخه او توسط Looney Tunes استخدام می‌شود تا به آن‌ها کمک کند تا در یک مسابقه بسکتبال مقابل گروهی از بیگانگان که قصد دارند آنها را به عنوان جاذبه‌های پارک خود به بردگی ببرند، پیروز شوند.

فیلم Space Jam 2 زمان زیادی در دست توسعه قرار داشت اما اخیراً به پایان راه رسیده است. این فیلم توسط سازنده عناوین Girls Trip و Scary Movie 5 یعنی مالکوم دی لی کارگردانی شده است، در حالی که رایان کوگلر و جیمز به عنوان تهیه‌کننده در آن حضور دارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: