بازی Warzone

حساب کاربری بیش از ۵۰۰،۰۰۰ بازیکن در بازی Warzone مسدود شده است

توسط امیر جهرمی در ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۶:۰۸

استودیو Raven Software یک بار دیگر مرزهای مسدود کردن را تغییر داده و اکنون تعداد کل حساب‌های مسدود شده در بازی Warzone به بیش از ۵۰۰،۰۰۰ یا نیم میلیون نفر رسیده است. با دنیای بازی همراه باشید.

تقلب در وارزون چیز جدیدی نیست. استودیو Raven Software از زمان انتشار بازی تقریباً با هکرها و کلاهبرداران درگیر بوده است. در ماه فوریه، ما شنیدیم که سازنده بیش از ۳۰۰،۰۰۰ حساب را به دلیل مسدود کرده است. سپس در ماه آوریل استودیو سازنده گلایه کرد که هکر‌ها زحمات سازندگان را خراب کرده‌اند.

در آخر هفته، در حمله‌ای دیگر علیه جریان ثابت متقلبین، استودیو Raven Software موج دیگری از حساب‌های بازیکنان را مسدود کرد. توسعه‌دهنده در ۱۴ ماه مه (۲۴ اردیبهشت) گفت: «با مسدود شدن بیش از ۳۰،۰۰۰ حساب کاربری متلقب در بازی Call of Duty، اکنون ما بیش از نیم میلیون حساب متقلب را در بازی Warzone مسدود کرده‌ایم.»

منصفانه است که بگوییم استودیو کارهای زیادی برای جلوگیری از فعالیت بازیکنان متقلب در بازی انجام می‌دهد. این استودیو حتی یک تیم اجرایی اختصاصی برای جلوگیری از تقلب در وارزون تشکیل داده است. یک تیم امنیتی اختصاصی برای مدیریت سرورها ضروری است، اما با بیش از ۱۰۰ میلیون بازیکن، تشخیص بازیکنان متقلب در بازی همیشه مشکل خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: