فیلم Peter Pan & Wendy

یارا شهیدی در مورد نقش خود در فیلم Peter Pan & Wendy توضیح داد

توسط علیرضا قطبی در ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۲:۴۰

یارا شهیدی در مصاحبه‌‌ی اخیرش بطور مختصر از نقش خود به عنوان تینکر بل در فیلم Peter Pan & Wendy گفت. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

 ستاره‌ی فیلم آینده‌ی دیزنی در مصاحبه‌ی اخیرش با نشریه ورایتی در طی مراسم فرش قرمز جوایز تلویزیونی MTV اعلام کرد که از بازی در نقش این شخصیت بسیار هیجان زده است. مدتی بود که بسیاری از مردم در مورد پیشرفت پروژه نگرانی داشتند، اما کارگردان فیلم، دیوید لاوری کار شگفت انگیزی را در زمینه انتخاب بازیگران انجام داد. شهیدی در پاییز سال گذشته برای بازی در این نقش انتخاب شد.

فیلم Peter Pan & Wendy

می دانید، تینکربل واقعاً سرگرم کننده است. فکر می‌کنم آنچه که من بیشتر در مورد این اقتباس دوست دارم این است که تینکربل پویایی [و انرژی] زیادی دارد. او ممکن است تنها یک یار مشهور باشد، اما من این واقعیت را در مورد او دوست دارم که او به به شیوه‌ی خودش پشتکار و انگیزه دارد. دیگر نمی‌خواهم جزئیات زیادی را  [از داستان فاش] کنم، اما مشتاقانه منتظر [اکران] آن هستم.

کارگردان فیلم دیوید لاوری در مصاحبه با مجله انترتینمنت ویکلی در سال ۲۰۱۸ گفت که نگرانی طرفداران در مورد این پروژه به دلیل ساخت اقتباس‌های سینمایی متعدد و ضعیف از این فرنچایز است. اما کارگردان قاطع بود که هیچ خستگی روایی در مورد داستان پیتر پن وجود ندارد. درعوض، تمامی این انیمیشن‌ها و اقتباس‌های سینمایی نشان می دهد که داستان چقدر برای مخاطبان کنونی آن طنین انداز است و اینکه چگونه در طول زمان ادامه خواهد یافت. وی در این باره گفت :

مردم انتظارات زیادی از فیلم پیتر پن دارند زیرا آن را دوست دارند و همچنین این واقعیت که تعداد زیادی فیلم پیتر پن وجود دارد، بنابراین فقط می‌خواهم اطمینان حاصل کنم که اگر این فیلم را می‌سازیم – می‌دانم که دیزنی نیز چنین حسی دارد – اگر ما این فیلم را می‌سازیم، بیایید آن را درست بسازیم، این [پروژه] باید برای من مثل یک موضوع شخصی باشد. همچنین باید فیلمی باشد تا افرادی که فیلم اصلی پیتر پن را دوست دارند، از آن لذت ببرند. و به همین دلیل است که من هنوز روی تک تک جزئیات وسواس دارم.

انتظار می‌رود فیلم فانتزی Peter Pan & Wendy قرار است در سال ۲۰۲۲ برای پخش در شبکه دیزنی پلاس آماده شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: