بازی Watch Dogs: Legion

ارتقاء نرخ فریم بازی Watch Dogs: Legion برای کنسول‌های نسل نهمی در به‌روزرسانی جدید

توسط امیر جهرمی در ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۲۳:۱۳

به‌روزرسانی ۴.۵ بازی Watch Dogs: Legion علاوه‌بر رفع مشکلات فنی، نرخ فریم این‌ عنوان روی کنسول‌های نسل نهمی را به ۶۰‌ فریم بر ثانیه می‌رساند. با دنیای بازی همراه باشید.

پس از انتشار آخرین به‌روزرسانی مهم، تیم توسعه Watch Dogs: Legion مشغول کار روی به‌روزرسانی ۴.۵ بوده است. این به‌روزرسانی همراه با بخش Project OMNI، حالت مورد انتظار ۶۰ فریم بر ثانیه را نیز اضافه می‌کند. هرچند مورد دوم فقط برای بازیکنان Xbox S / S و PS5 در دسترس خواهد بود

این به‌روزرسانی همچنین تعدادی از مشکلات مربوط به یکی از شخصیت‌های اصلی یعنی Mina را رفع می‌کند. در کنار مشکلات مربوط به حمل سلاح NPCها توسط Mina، مشکل مربوط به برخی از NPCها که می‌توانند از مهارت‌های او استفاده کنند نیز رفع خواهد شد. مشکلی که هنگام استفاده از Mind Control روی NPCها و سپس خارج شدن از محدوده ایجاد شده رخ می‌داد و منجر به شروع مجدد اجباری بازی شده است نیز برطرف خواهد شد.

جزئیات بیشتر این به‌روزرسانی در نزدیکی زمان راه‌اندازی به اشتراک گذاشته خواهد شد، بنابراین برای جزئیات بیشتر در روزهای آینده با ما همراه باشید. بازی Watch Dogs: Legion در حال حاضر برای Xbox One ، PS4 ، PS5 ، Xbox Series X / S ، PC و Google Stadia در دسترس است. می توانید در مورد حالت تک نفره در بررسی ما اینجا بخوانید. یک حالت آنلاین در ماه مارس اضافه شد و به بازیکنان امکان همکاری در ماموریت های مختلف را می داد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: