بازی Ratchet and Clank: Rift Apart

حجم بازی Ratchet and Clank: Rift Apart مشخص شد

توسط امیر جهرمی در ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۲۲:۵۵

حجم قابل دانلود بازی Ratchet and Clank: Rift Apart مشخص شد. بازیکنان از تاریخ ۱۴ خرداد می‌توانند بازی را دانلود کنند. با دنیای بازی همراه باشید.

به دلیل انتشار عنوان مورد انتظار Ratchet and Clank: Rift Apart در کمتر از یک ماه دیگر، در روزهای اخیر شاهد پخش تریلرهای جدید از بازی و دریافت جزئیات بیشتر بودیم. اکنون، ما همچنین می‌دانیم که حجم قابل دانلود اثر مذکور چقدر خواهد بود. حجم بازی زیاد و وحشتناک نیست، اما خیلی کم هم نیست. با این حال، با توجه به آنچه تاکنون دیده‌ایم این حجم معقولانه و مناسب به‌نظر می‌رسد.

اخیراً سایت PlayStation Game Size اطلاعات را در توییتر به اشتراک گذاشته است. حجم قابل دانلود اثر مذکور ۴۲.۱۸۳ گیگابایت خواهد بود و این میزان بدون احتساب به‌روزرسانی روز عرضه است. تاکنون، استودیو Insomniac Games در مورد یک به‌روزرسانی در روز اول عرضه چیزی نگفته است. در همین حال، همچنین به‌نظر می‌رسد پیش دانلود این بازی از تاریخ ۴ ژوئن (۱۴ خرداد) یعنی یک هفته قبل از عرضه، در دسترس قرار خواهد گرفت.

استودیو Insomniac Games اخیراً تایید کرده است که روند توسعه Ratchet and Clank: Rift Apart به پایان رسیده است. این عنوان شدیدا مورد انتظار در تاریخ ۱۱ ژوئن (۲۱ خرداد) به طور انحصاری برای PS5 منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: