انحصاری های پلی استیشن برای PC

احتمالا چند بازی دیگر از انحصاری های پلی استیشن برای PC عرضه خواهند شد

توسط محسن شجاعی در ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۴:۱۹

صفحه فروش بازی‌های استودیوهای پلی استیشن در استیم به صورت ضمنی به عرضه چندین بازی دیگر از انحصاری های پلی استیشن برای PC اشاره دارند و احتمالا بزودی شاهد معرفی نسخه PC چند بازی مشهور سونی باشیم. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

اگر تا یک سال قبل کسی ادعا می‌کرد بزودی چندین بازی‎ انحصاری سونی روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه خواهد بود، شاید کم‌تر کسی از مخاطبان پیگیر صنعت ویدیو گیم صحبت‌های او را جدی می‌گرفت. بالاخره یکی از اصلی‌ترین علت فروش بسیار خوب کنسول‌های کمپانی ژاپنی، بی‌شک کیفیت بالای محصولات استودیوهای فرست پارتی پلی استیشن است.

با تمام این تفاسیر صعنت گیم یک صنعت پویا است و هر سال اخبار غیر منتظره و عجیب زیادی از آن شنیده می‌شود و اکنون با گذشت یک سال بازی Horizon Zero Dawn، محصول جدید گوریلا گیمز روی استیم در دسترس است و بازی اکشن زامبی محور استودیو بند، Days Gone نیز بزودی با اعمال پیشرفت‌های گرافیکی و فنی روانه این پلتفرم خواهد شد.

استودیو پلی استیشن صفحه انحصاری خود در استیم را دارد و بنا بر این اطلاعات این صفحه بزودی شاهد عرضه چند بازی دیگر از انحصاری های پلی استیشن برای PC خواهیم بود. این صفحه تا کنون ۴۱ بازی را برای استیم لیست کرده‌است که این تعداد DLCهای بازی‌ها را نیز دربر می‌گیرد. بازی Horizon Zero Dawn ،Predator: Hunting Grounds و Helldivers به همراه تمامی DLCهای آن‌ها در مچجموعه ۲۴ مورد را شامل می‌شوند. با احتساب بازی Days Gone به همراه بسته‌های الحاقی باز هم چند مورد دیگر باقی می‌ماند که تکلیف آن‌ها مشخص نیست.

پس از معرفی نسخه PC بازی Days Gone، آقای جیم رایان، رئیس پلی استیشن گفته بود این بازی شروع عرضه مجموعه‌ای از بازی‌های انحصاری است که روانه PC خواهند شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: