جهان بازی Dying Light 2

جهان بازی Dying Light 2 زنده‌تر و پویاتر از قسمت اول خواهد بود

توسط محسن شجاعی در ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۳:۵۷

اعضای استودیو Techland در تازه‌ترین مصاحبه‌ خود درباره جهان بازی Dying Light 2 و رویدادهای آن صحبت کردند. سازندگان می‌گویند چه از نظر وجود رویدادها و حوادث رندوم و چه از نظر مکان‌های جدید برای اکتشاف، این نسخه از نسخه اول کامل‌تر و پویاتر است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

علی رغم تمامی مشکلات و چالش‌های بر سر راه توسعه Dying Light 2 و تاخیرهای متعدد در  زمان انتشار بازی، سازندگان این عنوان به طرفداران وعده می‌دهند شرایط برای این بازی ایده آل است و روند توسعه آن به خوبی پیگیری می‌شود. برای اثبات این ادعا نیز آن‌ها در ماه‌ها اخیر اطلاعات و جزئیات بازی را به صورت متداول منتشر می‌کنند و طی جلسات پرسش و پاسخ ویدویی به برخی از سوالاتی که بیشترین اشتراک را بین طرفداران دارند، تیم سازنده پاسخ می‌دهند.

در تازه‌ترین قسمت این برنامه ویدویی خانم Julia Szynkaruk، دستیار تهیه Dying Light 2 به صحبت درباره جهان بازی Dying Light 2 پرداخت. به صورت مشخص‌تر وی در پاسخ به سوال مخاطبان مبنی بر تفاوت‌ها و علل برتری این نسخه در مقایسه با نسخه دوم، گفت جهان Dying Light 2 محتوای بیشتری به مخاطب ارائه می‌کند و این تنها محدود به رویدادها و ماموریت‌های فرعی نیست و مکان‌های بیشتر و بزرگ‌تر برای اکتشاف را نیز دربر می‌گیرد.

بله  دنیای این بازی پر فعالیت‌های گوناگون است که می‌توانید آن‌ها را انجام دهید و این تنها محدود به رویدادها و دیدار با افراد و دشمنان مختلف نیست، بلکه شامل اکتشاف مکان‌های مختلف مثل فضاهای قرنطینه شده و قسمت‌های متروکه شهر که در تسخیر زامبی‌ها است نیز می‌شود.

آقای Tymon Smektala، طراح ارشد بازی نیز درباره سیستم انتخاب در بازی صحت کرد. به گفته وی بخشی اصلی از پیشروی در گیم‌پلی بازی برقراری ارتباط و اتحاد با گروه‌های مختلف در بازی است و بدون داشتن هیچ متحدی به هیچ عنوان نمی‌توان در چهان خشن و بی‌رحم بازی زنده ماند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: