فروش عالی نینتندو سوییچ

۲۰ درصد از فروش سال گذشته نینتندو سوییچ به خانواده‌های دارای این کنسول تعلق داشت

توسط مهتاب جهاندار در ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۲:۴۶

کنسول نینتندو سوییچ را باید یک گزینه منحصربفرد دانست زیرا یک مدل هیبریدی بوده و افراد می‌توانند آن را به صورت دستی یا خانگی مورد استفاده قرار دهند. با دنیای بازی همراه باشید.

برای مثال اگر در یک خانه سکونت داشته باشید، اگر اعضای خانواده هر یک به کنسول نینتندو سوییچ نیاز داشته باشند، عجیب نیست. به نظر رسیده خانوارهای زیادی هستند که از چند سوییچ بهره می‌برند.

براساس اعلام نینتندو ۲۰ درصد از فروش سوییچ در سال گذشته به خانوارهایی تعلق داشت که یک دستگاه از این کنسول را داشتند. این یعنی بیشتر حجم فروش سوییچ از یک خانواده است و افراد جدیدی به تهیه آن نمی‌پردازند.

فوروکاوا یکی از مدیران ارشد نینتندو در این رابطه گفت: “در سال مالی قبل ، تقاضای خانوار برای چندین سیستم تقریباً ۲۰٪ از فروش واحد سیستم های خانواده نینتندو سوییچ را تشکیل می داد.” “به جلو ، ما انتظار داریم تقاضا برای چندین سیستم برای هر خانوار حتی با رشد فروش واحد سخت افزار افزایش یابد.”

وی افزود: رشد چشمگیر فروش در آسیا ادامه دارد، و نینتندو معتقد است هنوز فضای کافی برای رشد تقاضای جدید در اروپا و ایالات متحده وجود دارد. برای دستیابی به آن ، نینتندو باید “جذابیت عناوین موجود و عناوین آینده را کاملاً انتقال دهد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: