SEAL Team

سریال‌های Clarice و SEAL Team از شبکه‌ی پارامونت پلاس پخش خواهند شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۰:۲۷

شبکه CBS مجموعه‌های تلویزیونی Clarice و SEAL Team را برای پخش به شبکه‌ی پارامونت پلاس منتقل کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

به گزارش سایت ددلاین ، معاملات هنوز در حال نهایی شدن است، اما طبق خبر منتشر شده سریال SEAL Team پنجمین فصل خود را از پاییز سال آینده در شبکه CBS آغاز می‌کند و قبل از انتقال به سرویس پخش جریانی پارامونت پلاس، حدود چهار قسمت از آن از این شبکه پخش خواهد شد. اما فصل دوم سریال Clarice به طور انحصاری از شبکه پارامونت پلاس پخش خواهد شد.

Clarice و SEAL Team

انتقال این دو سریال برای پخش جریانی ظاهراً به منظور افزایش تعداد عناوین نمایشی شبکه پارامونت پلاس بوده است، شبکه CBS قبلاً نیز سه فرنچایز دیگر چون درام پزشکی Good Sam را برای فصل آینده به شبکه پارامونت پلاس منتقل کرده بود. جایی که این عناوین می‌توانند بدون نگرانی به رتبه‌ی خود در رده‌بندی به پیشرفت خود ادامه دهند.

سریال SEAL Team در مورد یک یگان نخبه از نیروی دریایی ایالات متحده به نام تیم براوو است که  یک یگان فرعی از گروه توسعه جنگاوری ویژه نیروی دریایی ایالات متحده هستند. مکس تیریوت، نیل براون جونیور، ای. جی. باکلی و تونی تراکز از از بازیگران هستند که در این مجموعه به ایفای نقش می‌پردازند. کلاریس براساس رمان پر فروش سکوت بره‌ها از توماس هریس ساخته خواهد شد و در آن شخصیت ربکا بریدز، نقش شخصیت اصلی را ایفا می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: