گرین لنترن

زک اسنایدر اولین عکس از گرین لنترن در فیلم لیگ عدالت را به اشتراک گذاشت

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۰۱:۵۲

زک اسنایدر اولین عکس از گرین لنترن را در فیلم Zack Snyder’s Justice League را با هوادران به اشتراک گذاشت. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

طرفداران بخش کوچکی از آنچه زک اسنایدر برای دنیای گسترده‌ی دی‌سی در نظر داشت را در برش اسنایدر کات لیگ عدالت مشاهده کردند. اما به تازگی کارگردان فیلم؛ عکسی از شخصیت گرین لنترن که قرار بود در برش اسنایدر کات باشد اما در نهایت از فیلم حذف می‌شود را با هواداران به اشتراک گذاشت.

اسنایدر در جریان نمایش اخیر فیلم آینده‌ی خود Army of the Dead، عکس این ابرقهرمان را که براساس شخصیت کمیک جان استوارت خلق شده بود به مخاطبان نشان داد. در ابتدا، اسنایدر می خواست به جای مارشن من‌هانتر، از گرین لنترن در فیلم لیگ عدالت استفاده کند اما پس از اینکه مجبور به استفاده از شخصیت دیگری شد، برنامه تغییر کرد.

گرین لنترن

همانطور که در عکس مشخص است، عوامل ساخت فیلم توانسته‌اند صحنه‌ای را با وین تی. کار، بازیگری که اسنایدر برای بازی در نقش استوارت انتخاب کرده بود، فیلمبرداری کنند. متأسفانه، این عکس به خودی خود از کیفیت بالایی برخوردار نیست، زیرا اسنایدر عکس این شخصیت را از تلفن همراه خود نشان داد، اما طرفداران از اینکه حداقل لحظه‌ای موفق به دیدن این شخصیت شدند خوشحال شدند.

وین تی. کار طی مصاحبه‌‌ی اخیرش در مورد ضبط این صحنه و کار با اسنایدر‌ گفت:

شاید کمی عجیب برسد زیرا ما این صحنه را در جایی که من به آن “استودیوی جلوی گاراژ” می‌گویم ضبط کردیم. او بعد از اینکه آن را به همه نشان داد، با من تماس گرفت. فکر کنم این بار دوم بود زیرا آنها صحنه‌ها را بصورت قسمت‌ قسمت تماشا کرده بودند. او به من گفت آنها به من اجازه نمی دهند این کار را انجام دهم.

فیلم Zack Snyder’s Justice League هم اکنون از طریق شبکه‌ی HBO Max قابل تماشا است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: