بازی Ghostrunner 2

استودیو One More Level بازی Ghostrunner 2 را معرفی کرد

توسط محسن شجاعی در ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۲۱:۰۴

استودیو لهستانی One More Level سازنده عنوان تحسین شده Ghostrunner، ضمن تایید رسمی خبر ساخت بازی Ghostrunner 2 اعلام کرد این بازی برای کنسول‌های نسل نهم عرضه خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو One More Level سازنده نسخه اول مجموعه Ghostrunner، پس از موفقیت بسیار خوب این عنوان از نظر تجاری و فروش ۶۰۰ هزار نسخه‌ای از زمان عرضه، اعلام کرد روند توسعه نسخه دوم را آغاز کرده‌است. این بازی در سال ۲۰۱۹ معرفی شد و سازندگان آن به طرفداران ژانر اکشن، وعده یک بازی با اکشن پر سرعت در آینده‌ای تخیلی و باس فایت‌های چالش برانگیز و به یاد ماندنی را دادند.

به جرئت می‌توانند گفت به تمامی وعده‌های خود به خوبی عمل کردند و پس از عرضه بازی کم‌تر مخاطبی پس از تجربه این بازی عاشق قهرمان چالاک و زیرک بازی، جهان آن یا گیم‌پلی پر هیجان آن نمی‌شد. هر چند به گفته برخی منتقدان لول دیزان بازی گاهی سرعت و ریتم بازی را می‌کشد اما، در مجموعه این بازی چه از نظر تجاری و چه از نظر منتقدان عملکرد بسیار خوبی داشت.

کمپانی ۵۰۵ Games، ناشر بازی Ghostrunner بار دیگر با استودیو سازنده قرارداد همکاری امضا کرده تا علاوه عرضه بازی روی پلتفرم‌های دیگرف جهان بازی و گیم‌پلی آن را با انتشار یک دنباله گسترش دهند.

اکانت رسمی Ghostrunner در توئیتر ضمن خبر تایید عرضه نسخه نسل نهمی بازی، اعلام کرد این نسخه‌ها از جلوه‌های بصری و عملکرد فنی بهتر نسبت به سایر نسخه‌ها برخوردار هستند. خبر مهم این توئیت اما، تایید آغاز روند توسعه بازی Ghostrunner 2 بود. این عنوان برای کنسول‌های نسل نهمی عرضه می‌شود تا از تمام قدرت سخت‌افزاری آن‌ها برای هر چه جذاب‌تر کردن گیم‌پلی و جلوه‌های بصری و صوتی بازی بهره ببرند. ناشر بودجه‌ای به ارزش ۵ میلیون دلار در اختیار تیم سازنده گذاشته تا بتوانند از هر نظر ویژگی‌های نسخه اول را بهبود ببخشند.

استودیو One More Level اعلام کرد چنانچه Ghostrunner 2 بتواند رضایت ناشر را جلب کند، این مجموعه پتانسیل تبدیل شدن به یک سه‌گانه را خواهد داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: