تریلر Shadow Warrior 3

تریلر جدید Shadow Warrior 3 اسلحه‌های مرگبار آن را به نمایش می‌گذارد

توسط حسین بازدید در ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۵:۰۰

تریلر جدید بازی Shadow Warrior 3 اسلحه‌های مرگبار و جذاب آن از قبیل نارنجک‌انداز را به نمایش گذاشت. با دنیای بازی همراه باشید.

طبق اطلاعیه‌ای که استودیوی Flying Wild Hog منتشر کرده بود، نمایش جدید بازی Shadow Warrior 3 از راه رسید. تریلر جدیدی که از بازی منتشر شده‌ است، نمایی کوچک از بازی استودیوی Flying Wild Hog را به نمایش می‌گذارد. تریلر جدید Shadow Warrior 3 نارنجک‌انداز و برخی از سلاح‌های دیگر این بازی را به مخاطبان نشان می‌دهد که در نوع خود هیجان‌انگیز تلقی می‌شود. هم‌چنین اسلحه Thundersome هم در این تریلر دیده شد که قابلیت‌های جالبی داشت.

اولین چیزی که در تریلر Shadow Warrior 3 به چشم می‌خورد، حضور نارنجک‌انداز است. این اسلحه به صورت تک‌تیر عمل می‌کند. بدین معنا که بعد از هر بار شلیک، باید خشاب آن را تعویض کنید. استفاده از این سلاح سنگین و ترکیب آن با المان‌هایی مانند انجماد، سبب می‌شود که گروه‌های سرسختی از دشمنان را از میان بردارید. در کنار نارنجک‌انداز، اسلحه Thundersome هم دیدیم که بسیار خوش‌دست جلوه می‌کرد. با القای شوک به دشمنان،‌ به گیمرها اجازه می‌دهد که آن‌ها را به طور کامل نابود کند.

شما می‌توانید تریلر جدید Shadow Warrior 3 را تماشا کنید.

بازی Shadow Warrior 3 که کمپانی Devolver Digital ناشر آن به شمار می‌رود، بنا است که در سال ۲۰۲۱ عرضه شود. این بازی برای پلتفرم‌های Xbox One، Playstation 4 و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد. تا زمان عرضه هم اطلاعات بیشتری از این بازی در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: