Law & Order: Organized Crime

سریال Law & Order: Organized Crime برای فصل دوم تمدید شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۱:۳۹

شبکه NBC سریال اسپین آف “Law & Order: Organized Crime” را برای فصل دوم تمدید کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

فصل دوم مجموعه تلویزیونی “Law & Order: Organized Crime” پاییز امسال در رویدادی ویژه و با بازی دوباره کریس ملونی در نقش کاراگاه الیوت استابلر از شبکه NBC پخش خواهد شد. به گزارش سایت تی‌وی‌لاین و به نقل از دیک ولف، خالق فرنچایز؛ فصل ۲ احتمالاً شامل ۲۴ قسمت خواهد بود که به سه قوس داستانی هشت قسمتی تقسیم شده است. ولف هر کدام از سه بخش اصلی را با نام یک فیلم آمریکایی معروف توصیف کرد. وی در این باره گفت:

اولین بخش از سه قوس داستانی پدرخوانده نام دارد. دومین بخش گانگستر آمریکایی و یک سوم آخر صورت زخمی است. این شخصیت‌های شرو آدمهای واقعاً بدی خواهند بود که به [استابلر] انرژی، خشم، اعتقاد به عدالت و روشی متفاوت را برای تعقیب جنایتکاران نسبت به آنچه قبلاً شاهد بوده‌ایم، اعطا می‌کنند.

Law & Order: Organized Crime

ولف هنچنین اعلام کرد، با توجه به شخصیت ملونی و نقشی که وی در بخش‌های جرایم سازمان یافته و اس‌وی‌یو بازی می‌‌کند، احتمالاً شاهد کراس‌اور‌های بیشتری در این فصل خواهیم بود. وی در ادامه افزود:

ما می‌خواهیم این کار را بصورتی انجام دهیم که هر دو سریال فرصت درخشش را داشته باشند. و بدیهی است، بخشی از مخاطبان هستند که می گویند خدای من، این ناامید کننده است. چرا دوباره هر دو شخصیت را در یک سریال قرار نمی دهید؟ [به نظرم] این هیجان انگیز نیست. این روش برای من جذاب تر است.

سریال “Law & Order: Organized Crime”  اولین بار در ۱ آپریل ۲۰۲۱ از شبکه NBC پخش شد. و در اولین روز نمایش خود آن ۷.۹ میلیون بیننده داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: