تصاویر جدید بازی Starfield

تصاویر جدید بازی Starfield از نسخه اولیه این عنوان فاش شدند

توسط محسن شجاعی در ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۳:۰۸

یکی از کاربران توئیتر که به افشا اطلاعات مربوط به بازی‌های بتسدا شهرت دارد اخیرا در اکانت خود تصاویر جدید بازی Starfield را فاش کرده‌است. وی مدعی است این اسکرین شات‌ها مربوط به نسخه اولیه بازی بازی در سال ۲۰۱۸ است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

سه سال از انتشار تریلر معرفی بازی Starfield می‌گذرد و از آن زمان تا به امروز می‌‌توان به جرئت گفت چیزی به اسم انتشار اطلاعات و جزئیات رسمی درباره این بازی از سوی بتسدا یا مایکروسافت تا کنون وجود نداشته‌است و تمام اخبار مربوط به این بازی صرفا در حد گزارش یا شایعات از سوی افراد و رسانه‌ها بوده‌است. چند اسکرین شات از محیط و گیم‌پلی بازی اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شد و روز گذشته نیز شاهد انتشار اسکرین شات‌های بیشتری بودیم.

کاربر توئیتر «SkullziTV» که به افشای تصاویر و اطلاعات درباره بازی‌های کمپانی بتسدا شهرت دارد، اخیرا در اکانت خود اقدام به انتشار تصاویر جدید بازی Starfield کرده‌است. وی می‌گوید این اسکرین‌ شات‌ها از نسخه اولیه و از آزمایشی بازی در سال ۲۰۱۸ تهیه شده‌است. در تصاویر بیشتر محیط‌هایی را می‌بینیم که ظاهرا مربوط به یک ایستگاه فضایی است. نکته قابل توجه‌ای که وجود دارد، مربوط به محل قرارگیری دوربین بازی است. ظاهرا Starfield نیز مانند سایر محصولات بتسدا امکان تجربه از دید اول شخص و سوم را به مخاطب ارائه می‌کند.

اخبار و شایعات اخیر خبر از عرضه Starfield پیش از پایان سال میلادی جاری می‌دادند. بر اساس این اخبار مایکروسافت سخت در تلاش است تا بخش بازاریابی این بازی را به نحوه احسن انجام دهد و آن را به عنوان تازه‌ترین انحصاری خود روانه بازار کند، در صورت صحت داشتن این اخبار می‌توانند امیدوار بود در مراسم E3 2021 شاهد انتشار تریلری جدیدی از بازی یا حتی نمایشی از گیم‌پلی آن باشیم.

شما می‌توانید در ادامه اسکرین شات‌های منتشر شده را تماشا کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: