استودیو Lightforge Games

کارمندان سابق اپیک و بلیزارد استودیو Lightforge Games را تاسیس کردند

توسط محسن شجاعی در ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۲:۲۱

برخی از کارمندان سابق و سر شناس کمپانی اپیک گیمز و استودیو Blizzard روز گذشته خبر از تاسیس استودیو Lightforge Games دادند. این استودیو به دنبال این است تا استانداردهای سبک نقش آفرینی را برای همیشه تغییر دهد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

چند تن از کارمندان سابق اپیک گیمز و بلیزراد روز گذشته و با انتشار یک بیانیه خبر از تاسیس استودیو مستق خود با نام Lightforge Games دادند. “تغییر استانداردها و باز تعریف سبک نقش آفرینی” هدف اصلی از تاسیس این استودیو است. اولین پروژه آن‌ها سک بازی اجتماعی است که در آن “بازیکنان قابلیت خلق جهان‌های مورد علاقه  و تعریف داستان‌های مورد نظر خود با سطحی از آزادی که تا کنون نظیر آن وجود نداشته” را خواهند داشت. این بازی از قابلیت کراس پلتفرم برخوردار است.

کمپانی‌هایی مانند ۱UP Ventures ،Dreamhaven ،Galaxy Interactive ،Maveron ،NetEase Games و چندین شرکت دیگر در مجموعه مبلغی به ارزش ۵ میلیون دلار رو این استودیو تازه تاسیس سرمایه گذاری کرده‌اند. آقایان Matt Schembari ،dan Hertzka ،Nathan Fairbank s،Glenn Rane و Marc Hutcheson که همگی از افراد مجرب و سرشناسی در صنعت گیم هستند، موسسان Lightforge Games را تشکیل می‌دهند.

سایر کارمندان استودیو سابقه کار در استدیوهایی نظیر ioWare ،Blizzard Entertainment، اپیک گیمز و Riot Games و کار روی پروژه‌هایی مانند Diablo III ،The Elder Scrolls Online ،Hearthstone ،the StarCraft 2، فورتنایت، وارکرفت و اورواچ را دارند.

آقای Matt Schembari، مدیر عامل استودیو Lightforge Games در کنفرانس خبری تاسیس استودیو گفت:

ما عاشق خلق بازی‌های اجتماعی و خلاقانه هستیم. بخواهم دقیق‌تر بگویم عاشق خلق بازی‌هایی هستیم که در آن‌ها مخاطب وظیف هدایت مسیر روایت بازی را بر عهده دارد. می‌خواهیم ویژگی‌های خوب بازی‌های مثل Roblox و ماینکرفت را با بهترین بازی‌های نقش آفرینی ترکیب کنیم تا شیوه جدیدی از بازی‌ها در این سبک را تعریف کنیم. با در نظر گرفتن سابقه و تجربه‌ای که ما در طی سال‌ها فعالیت خود کسب کرده‌ایم، ایجاد تحول و باز تعریف سبک نقش آفرینی را وظیفه خود می‌دانیم.

Lightforge Games پیش از شروع رسمی توسعه اولین پروژه خود، به دنبال جذب نیروهای توامند خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: