همکاری Xbox و Timi Studios

همکاری Xbox و Timi Studios؛ قرارداد با سازنده Call of Duty Mobile

توسط حسین بازدید در ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۷:۵۲

در آخرین قراردادی که مایکروسافت در بخش گیمینگ‌اش به انجام رسانده، شاهد همکاری Xbox و Timi Studios هستیم. با دنیای بازی همراه باشید.

به تازگی قراردادی رسمی میان Xbox و استودیوی سازنده Call of duty Mobile، یعنی Timi Studio به عمل رسیده است. با استناد به ترجمه‌ی مفاد این قرارداد که از طریق مترجم گوگل به دست آماده است، به نظر می‌رسد که همکاری Xbox و Tencent وارد ابعاد گستزده‌ای شده است. بدین ترتیب کمپانی‌ها به صورت مشترک محتوایی عالی برای بازی‌ها و همچنین تجربه حس‌های کاملا جدیدی را برای مخاطبان به ارمغان بیاورند. اطلاعات بیشتر درباره جزییات همکاری این دو شرکت، به صورت عمومی تا اواخر سال جاری اعلام می‌گردد.

استودیو‌های تیمی (Timi Studios) در سال ۲۰۲۰، نزدیک به ده میلیارد دلار درآمدزایی داشتند.

به نقل از Reuters، این رقم سبب شد آن‌ها به بزرگ‌ترین توسعه‌دهنده در سال قبل تبدیل شوند.

استودیوهای تیمی که در سال ۲۰۰۸ بنیان‌گذاری شدند، در غرب به‌خاطر ساخت و توسعه Call of Duty Mobile بسیار شهرت پیدا کردند. به گفته اکتیویژن، این بازی از زمان عرضه‌اش در نوامبر ۲۰۱۹، پانصد میلیون بار دانلود شده است. استودیوهای Timi پشت ساخت بازی Honor of Kings هم بودند که بسیار از بازی لیگ آو لجندر الهام گرفته شده است. یک بازی چینی که در میان پرفروش‌ترین بازی‌های موبایل در سراسر جهان قرار گرفت. این استودیو در حال حاضر مشغول به ساخت Pokemon Unite است که یک بازی تیمی آنلاین به شمار می‌رود. این بازی مبارزه‌ای برای نینتندو سوییچ و موبایل در دست توسعه قرار دارد. در همین حین آن‌ها عنوانی AAA جهان‌باز در دست ساخت دارند که از موتور آنریل انجین ۵ استفاده می‌کند.

استودیوی آمریکای شمالی تیمی که در لس آنجلس بنا شده، توسط طراح ارشد بازی هیلو ۴، یعنی اسکات وارنر (Scott Warner) اداره می‌شود.

باید منتظر باشیم و ببینیم که همکاری Xbox و Timi Studios به کجا خواهد رسید. آیا خرید جدید یا بازی انحصاری جدیدی در راه است؟

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: