بازی جدید استودیو InXile Entertainment

احتمالا بازی جدید استودیو InXile Entertainment در ژانر شوتر اول شخص-نقش آفرینی است.

توسط محسن شجاعی در ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۹:۰۱

از توئیت جدید آقای Brian Fargo احتمال می‌رود بازی جدید استودیو InXile Entertainment در ژانر شوتر اول شخص-نقش آفرینی است. وی پیشتر گفته پروژه جدید آن‌ها به شدت جاه‌طلبانه است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید. 

سال گذشته آقای Brian Fargo، مدیرعامل استودیو InXile Entertainment اعلام کرد او و تیمش مشغول توسعه یک بازی جدید در ژانر نقش آفرینی هستند و این پروژه به شدت جاه‌طلبانه است. InXile Entertainment سابقه ساخت عناوینی همچون The Bard’s Tale و Wastetland 3 را در کارنامه دارد و ساخت بازی‌های خاص در ژانر نقش آفرینی یکی از ویژگی‌هایی است که این استودیو با آن تعریف می‌شود و بنابراین گفته‌های آقای fargo چندان خبر جدید و هیجان انگیزی نبود و از سال گذشته تا دیروز، هیچ خبر جدیدی درباره پروژه آن‌ها در دسترس نبود.

به لطف توئیت جدید استودیو، شاید ژانر بازی جدید استودیو InXile Entertainment مشخص شده باشد. اکانت رسمی ایکس باکس روز گذشته توئیتی با مضمون زیر را منتشر کرد:

تازه یک بازی را تمام کرده‌اید؟
گزینه بعدی چیست؟

و به دنبال آن یک فایل gif قرار داده تا به بازیکنان در انتخاب ژانر بازی بعدی که برای تجربه در نظر می‌گیرند، کمک کنند. در پاسخ به این توئیت، اکانت رسمی InXile Entertainment اعلام کرد: “یک بازی شوتر اول شخص نقش آفرینی چطور است؟”

InXile Entertainment چندی پیش اعلام کرد پروژه جدید خود را با موتور آنریل ۵ توسعه می‌دهد و برای سات آن به دنبال افراد مجرب در تخصص‌های گوناگون است. به توجه به توئیت جدید آن‌ها شاید بزودی اطلاعات تازه‌ای درباره این پروژه مرموز منتشر شود. در هر حال یک مورد از اکنون قطعی است: این بازی از روز اول عرضه روی سرویس Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود، زیرا که InXile Entertainment جزو زیر مجموعه‌های ایکس باکس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: