اوضاع Google Stadia

گوگل: “اوضاع Google Stadia بهتر از همیشه است”

توسط محسن شجاعی در ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۸:۴۲

با تمامی فراز و نشیب‌هایی که استدیا در سال گذشته پشت سر گذاشته، مسئولان گوگل معتقدند اوضاع Google Stadia بهتر از همیشه است و این سرویس بزودی به انتخاب اول مخاطبان همه پلتفرم‌های تبدیل خواهد شد. برای اطلاع از آحرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی گوگل علی رغم تمامی موفقیت‌ها و شهرت فراوان، به طراحی و توسعه پروژه‌های عظیم و پر خرج و جاه‌طلبانه و رها کردن آن‌ها نیز مشهور است. از سال گذشته تا به امروز نیز چندان سرویس گیمینگ گوگل، استدیا نیز چندان شرایط خوبی را سپری نمی‌کند. شاید نتوان گفت این پروژه به طور کلی رها شده اما، اخبار نظیر تعطیل شدن تمامی استودیوهای فرست پارتی گوگل و جدا شدن رئیس بخش استدیا از این کمپانی نیز نشان از موفقیت این سرویس نخواهد بود.

با تمام این تفاسیر مسئولن گوگل معتقدند اوضاع Google Stadia بهتر از همیشه است. آقای Nate Ahearn، سرپرست تیم استدیا در مصاحبه‌ای با وبسایت GamesIndustry اعلام کرد چندین بازی بزرگ و AAA قرار است بزودی به این سرویس بیایند و پیش از پایان سال میلادی جاری، این سرویس بیش از ۱۰۰ بازی در اختیار خواهد داشت:

تا پیش از پایان سال ۲۰۲۱، آمار بازی‌های استدیا به بیش از ۱۰۰ بازی خواهد رسید. هدف اصلی ما این است که این سرویس را به بهترین انتخاب برای مخاطبان تمامی پلتفرم‌های تبدیل کنیم. به تمام کسانی که به حرف‌های من اعتقاد ندارند می‌گویم پیگیر ما باشید و ببینید چگونه به تمامی اهداف تعریف شده برای خود دست خواهیم یافت. بزودی قرارداد همکاری با ناشران بزرگی همچون کپکام، الکترونیک آرتز، اسکوئر انیکس و یوبی سافت امضا خواهیم کرد.

در سال جاری عناوینی همچون Resident Evil Village ،Disco Elysium – The Final Cut و نسخه ریمستر بازی Judgment روی سرویس استدیا در دسترس قرار گرفته‌اند. باید منتظر ماند و دید این سرویس می‌تواند آمار مخاطبان خود را افزایش دهد

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: