جوئل کوئن

فیلم جدید جوئل کوئن با همکاری استودیوی‌های اپل و A24 ساخته خواهد شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۹:۱۴

فیلم The Tragedy of Macbeth به کارگردانی جوئل کوئن با همکاری استودیوی‌های اپل و A24 ساخته خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

فیلم The Tragedy of Macbeth که بر اساس نمایشنامه‌ی تراژدی مشهور ویلیام شکسپیر و با بازی فرانسیس مک‌دورمند و دنزل واشینگتن در حال ساخت است؛ در سه ماهه‌ی چهارم سال جاری در سالن‌‎های سینما و در ادامه در شبکه تلویزیون اپل تی‌وی پلاس نمایش داده خواهد شد.

این فیلم جدیدترین همکاری کوئن و مک دورماند بعد از ساخت فیلم‌های Simple Blood، Fargo و !Hail, Caeser  است و همچنین اولین پروژه‌ای که جوئل کوئن کارگردانی آن را بطور انفرادی و بدون برادر و شریک خلاق خود، ایتن کوئن انجام خواهد داد.

تراژدی مکبث اقتباس جدیدی از داستان نمادین شکسپیر توصیف شده و بصورت سیاه و سفید فیلم‌برداری شده است. این تراژدی روایتگر داستان اربابی به نام مکبث است که سه جادوگر او را متقاعد می‌کنند که مقدر است وی پادشاه اسکاتلند شود. بعد از این پیشگویی مکبث با کمک همسر جاه طلب خود سعی می‌کند تاج و تخت را به هر طریقی که لازم باشد تصاحب کند.

جوئل کوئن

دورمند در مصاحبه‌ی قبلی خود اعلام کرد که در اقتباس سنمیایی جوئل کوئن بیشتر به سن شخصیت‌ها پرداخته شده و او و واشنگتن شخصیت‌های بسیار مسن‌تر از داستان مکبث را به تصویر می‌کشند که با اقتباس‌های سینمایی قبلی متفاوت است و به همین دلیل شخصیت‌های اصلی تحت فشار شدیدتری برای تصاحب تاج و تخت قرار می‌گیرند که نهایتاً عمق داستان را بیشتر خواهد کرد.

فیلم The Tragedy of Macbeth توسط جوئل کوئن نوشته و کارگردانی شده است. برتی کارول، الکس هاسل، کوری هاوکینز، کاترین هانتر، هری ملینگ و برندن گلیسون از بازیگران دیگری هستند که در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

همکاران همیشگی کوئن از جمله برونو دلبونل به عنوان فیلمبردار، مری زوفرس به عنوان طراح لباس و کارتر برول به عنوان آهنگساز فیلم در ساخت این پروژه مشارکت دارند. کوئن علاوه بر کارگردانی، تهیه‌کنندگی فیلم را در کنار مک‌دورمند و رابرت گراف بر عهده دارد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: