آمار فروش مجموعه Resident Evil

آمار فروش مجموعه Resident Evil تا کنون بالغ بر ۱۱۰ میلیون نسخه بوده‌است

توسط محسن شجاعی در ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۴:۳۸

گزارش جدید مالی کپکام خبر از عملکرد بی‌نظیر دو مجموعه محبوب این کمپانی می‌دهد. آمار فروش مجموعه Resident Evil از مرز ۱۱۰ میلیون نسخه عبور کرده و تا کنون بیش از ۷۲ میلیون نسخه از بازی‌های مجموعه Monster Hunter به فروش رفته‌است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

دو فرنچایز Resident Evil و Monster Hunter بی‌شک با ارزش‌ترین دارایی‌های شرکت ژاپنی کپکام هستند آن هم نه به خاطر اینکه اکثر نسخه‌های هر دو مجموعه جز عناوین تحسین شده صنعت گیم قرار می‌گیرند، زیرا که پیش از عرضه نر نسخه جدید می‌توان گفت فروش قدرتمند آن‌ها تضمین شده‌است. کپکام در گزارش مالی جدید خود، آمارهایی از میزان فروش دو مجموعه منتشر کرده و ظاهرا قرار نیست در آینده‌ای نزدیک شاهد کم فروغ شدن فروش آن‌ها باشیم.

آمار فروش مجموعه Resident Evil تا کنون بالغ بر ۱۱۰ میلیون نسخه بوده‌است و فرنچایز Monster Hunter نیز تا کنون بالغ بر ۷۲ میلیون نسخه به فروش رفته‌است. هر دو این مجموعه‌ها از نبست به آمار منتشر شده قبلی، رشد چشمگیری داشته‌اند. لازم به ذکر این آمار‌ها تا پایان ماه مارس سال میلادی جاری جمع آوری شده‌اند و از آن زمان بع بعد نیز به لطف عرضه بازی Resident Evil Village و Monster Hunter Rise این آمار باز هم ارتقا یافته‌است.

تا پایان ماه آوریل Monster Hunter Rise بالغ بر ۶ میلیون نسخه و در پایان هفته اول عرضه بازی Resident Evil Village، این عنوان بالغ بر ۳ میلیون نسخه به فروش رفته‌اند. کپکام در کنار انتشار این اطلاعات، آماری از فروش نسخه‌های مجزا این دو مجموعه نیز ارائه کرد. مطابق آخرین آمار بازی Monster Hunter World حدود ۱۷ میلیون نسخه و نسخه هفتم Resident Evil نیز بالغ بر ۹ میلیون نسخه فروخته‌اند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: