تاریخ انتشار بازی Skull and Bones

تاریخ انتشار بازی Skull and Bones بار دیگر به تعویق افتاد

توسط محسن شجاعی در ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۶:۰۶

به گفته سرپرست تیم برنامه‌ ریزهای مالی شرکت یوبی سافت، تاریخ انتشار بازی Skull and Bones در بازه سال مالی ۲۰۲۳ خواهد بود و دلیل این تصمیم تعویق تاریخ کسب درآمد از این عنوان است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی قبل تازه‌ترین کنفرانس مالی شرکت یبوی سافت برگزار شد و طی آن مسئوان شرکت بار دیگر خبر از تعویف زمان انتشار عنوان Skull and Bones  دادند. بازه جدید انتشار بازی در سال مالی ۲۰۲۳ شرکت خواهد بود که مدت زمان اول آوریل ۲۰۲۲ تا ۳۱ام مارس ۲۰۲۳ را دربر می‌گیرد. Skull and Bones مدت زمان زیادی است که در دست توسعه قرار دارد. در ابتدا قرار بود این عنوان اواخر سال ۲۰۱۸ روانه بازار شود و پس از بارها ناشر تاریخ انتشار آن را به آینده موکول کرد. آخرین خبر منتشر شده از بازی مربوط به سپتامبر سال گذشته است. کارگردان بازی در آن زمان اعلام کرد تیم توسعه بازی تصمیم گرفته به صورت کامل همه چیز را از ابتدا آغاز کند و یک نسخه کاملا متفاوت را ارائه کند.

آقای Frédérick Duguet، مدیر منابع مالی شرکت یوبی سافت درباره تاخیر مجدد در تاریخ انتشار بازی Skull and Bones گفت:

ما کاملا به تیم مستعد سازنده بازی ایمان داریم. در ۱۲ ماه گذشته به صورت چشمگیری روند توسعه بازی پیشرفت داشته و اکنون در مرحله‌ای است که امیدوار کننده‌تر از همیشه جلوه می‌کند. سازندگان اهداف بسیار جاه‌طلبانه را برای خود تعریف کرده‌اند و این زمان اضافی به آن‌ها این امکان را می‌دهند که به اهداف خود دست پیدا کنند و تمام دیدگاه‌های خود را پیاده کنند.

مسئولان یوبی سافت این وعده را دادند که پیش از پایان یافتن سال میلادی جاری، اطلاعات بیشتری از Skull and Bones را با مخاطبان به اشتراک بگذارند. احتمال می‌رود این این اطلاعات در رویداد بعدی Ubisoft Forward در ماه ژوئن منتشر شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: