Venom: Let There Be Carnage

تماشا کنید: تریلر فیلم Venom: Let There Be Carnage منتشر شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۰۱:۰۲

استودیوی سونی تریلر جدید فیلم مورد انتظار Venom: Let There Be Carnage را بعد از چندین تاخیر طولانی مدت به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا، منتشر کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

در این فیلم تام هاردی، بار دیگر در نقش ادی براک / ونوم به ایفای ظاهر خواهد شد. دنباله‌ی جدید ونوم قرار است در تاریخ ۲۴ سپتامبر سال جاری همزمان با فیلم‌های Dear Evan Hansen و فیلم پیش درآمد سریال محبوب سوپرانوز، The Many Saints of Newark اکران می شود.

علاوه بر هاردی میشل ویلیامز (The Greatest Showman) در نقش آن وینگ، وودی وودی هرلسون در نقش شخصیت شرور فیلم، کارنج و نامزد اسکار، نائومی هریس (No Time to Die) در نقش دیگر شخصیت شرور فیلم ، شریک به ایفای نقش می‌پردازند.

کارگردان فیلم اندی سرکیس در مورد داستان فیلم و رابطه‌ی ادی و ونوم گفت:

آنها اکنون در همان مرحله‌ای هستند که یک زوج عجیب در طول رابطه‎‌ی خود در آن به سر می‌برند. آن‌ها برای یک سال و نیم با هم زندگی کرده‌اند و دارند می‌فهمند که چگونه با یکدیگر باشند. و این مانند زندگی با یک کودک نوپای دیوانه است. ادی واقعاً دارد [با این شرایط] دست و پنجه نرم می کند. او نمی تواند تمرکز کند. در تلاش است تا کار خود را ادامه دهد و البته در همه حال به خودش فکر می‌کند.

بنابراین داشتن این موجود بیگانه در یک فضای کوچک در آپارتمان کوچکش، مثل این است که به نوعی به همزاد عجیب و غریب خودش در آیینه نگاه می‌کند و البته ونوم هم احساس می‌کند که گیر افتاده است، زیرا او نمی‌تواند بدن ادی را ترک کند مگر اینکه اجازه او را داشته باشد. و وقتی آنها بیرون می روند، شرط –ادی مانند- این است که تو در بدن من زندگی می کنی، پس باید طبق قانون من زندگی کنی و ما در معرض تهدید هستیم. ما در اینجا وضعیت خطرناکی داریم. ما باید به خاطر همه چیزهایی که قبلاً رخ داده سکوت کنیم ، هیچ کس نباید از وضعیت ما چیزی بداند، اگر مردم از واقعیت باخبر شوند هر دو نفر ما را کت بسته به منطقه ۵۱ می‌برند و روی ما آزمایش می‌کنند.

سرکیس در ادامه درباره‌ی شخصیت‌های شرور این فیلم نیز توضیح داد:

کلتوس رفتاری کودکانه اما در عین حال قوه‌ی تخیل و ذهنی زنده دارد و خودش را با نقاشی ابراز می کند. سلول او تماماً با علائم و نشانه‌های عجیب و غریب پر شده است که مثل احساس عصبانیت، ناامیدی، اندوه و تنهایی‌اش است.

ما می خواستیم این حس را القاء کنیم که او مدتی در آنجا بوده و تغییرات [روحی] مختلفی را پشت سر گذاشته است. … تا بتوانیم واقعاً ببینیم چه چیزی شخصیت تاریکی او را شکل داده است.

وی در مورد شخصیت شرور شریک (نائومی هریس) نیز گفت:

او روحی آزرده دارد و واقعاً در دوران کودکی خود رنج دیده است، اما یک آسیب پذیری واقعی در مورد او وجود دارد و آن این است که او درد زیادی را تحمل می‌کند … او سالهای سال است که در انزوا زندگی می‌کند. با وجود همه این شخصیت‌ها، آنچه در مورد آنها بسیار زیبا ترسیم شده است این است که آنها چند وجهی هستند، کاملاً راستگو و باورپذیر هستند، و با این حال … او نیز خطرناک است و فکر می‌کنم او حس خاص خود را از عدالت دارد، به نظرم وقتی از [خط قرمز] عبور می‌کند شما یک جنبه بسیار بسیار خطرناک و تاریک از او را می بینید، و این همان چیزی است که ما می خواستیم با شخصیت وی انجام دهیم.

فیلم Venom: Let There Be Carnage در تاریخ ۲۴ ؛ ۱۵ و ۱۶ سپتامبر به ترتیب در سینماهای کشورهای آمریکا، انگلستان و استرالیا به نمایش درخواهد آمد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: