battlefield 5 firestrom بتل رویال

بازی Battlefield 6 در ماه آینده رونمایی خواهد شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۰

براساس توییتی که در صفحه رسمی بازی Battlefield منتشر شده، باید در ماه ژوئن انتظار رونمایی نسخه بعدی این فرنچایز شوتر اول شخص الکترونیک آرتز را با عنوان Battlefield 6 داشته باشیم. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

بازی بعدی Battlefield می تواند به طور بالقوه در ماه ژوئن با توجه به یک توییت گستاخ از حساب رسمی توییتر بازی فاش شود. بعد از اینکه این مجموعه وقفه های مختصری از انتشار سالانه داشت ، سرانجام یک بازی جدید Battlefield در اواخر امسال عرضه می شود. در حالی که بازی های Battlefield به طور معمول در پاییز منتشر می شوند ، یک ماه فاش ممکن است در کارت ها باشد.

حساب کاربری توییتر Battlefield ارسال کرد: “کلماتی که به زودی قافیه می شوند: ژوئن بوم”. نشانه احتمالی این است که افراد در EA DICE در حال کار بر روی هر ماه هستند ، ما می توانیم ماه آینده شاهد آن باشیم. در سال ۲۰۱۹ EA اعلام کرد که در سال ۲۰۲۰ بازی Battlefield را منتشر نخواهد کرد ، این چرخه سالانه این سری را شکسته است. در حالی که EA دلیلی ارائه نداد ، Battlefield 5 بهترین بازی در این مجموعه نبود و قابل درک بود که توسعه دهنده DICE برای بازی بعدی Battlefield به صفحه طراحی بازمی گردد. اطلاعات بیشتر در مورد بازی جدید Battlefield در اوایل سال جاری منتشر شد. ابتدا ، EA نشان داد که بازی بعدی Battlefield از سیستم های PS5 و Xbox Series X نهایت استفاده را خواهد برد.

سپس ، هنگام اعلام یک بازی موبایل Battlefield ، مدیرکل DICE ، اسکار گابریلسون گفت که بزرگترین تیم تاریخ سریال را دارد که در Battlefield 6 کار می کند و “به زودی” فاش خواهد شد.

Firestorm، بخش بتل رویال بازی Battlefield 5 قرار است در ۵ مارس (۱۴ اسفند) برای این بازی عرضه شود. به گفته «ریان مک آرتور» مدیر توسعه خدمات آنلاین بازی، هدف فعلی بازی این است که ۶۴ بازیکن درون نقشه‌های بزرگ بازی حضور داشته باشند. به گفته وی، یکی از فاکتورهای اصلی این است که باید شبیه یک میدان نبرد باشد.

با توجه به این گفته «مک آرتور»، بخش بتل رویال بازی به این صورت خواهد بود. البته فارق از تخریب و کشتار، این ژانر همواره دارای وسایل نقلیه است و بر روی کار تیمی نیز تمرکز دارد و اکثر بازی‌ها در این سبک در حال حاضر ۱۰۰ بازیکن را پشتیبانی می‌کنند. به گفته این مدیر شرکت DICE، در حال حاضر این شرکت به دنبال ۶۴ بازیکن است. برای مشاهده سایر اخبار در رابطه با این بازی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: