Janina Gavankar

اسپین آفی از بازی Borderlands در حال توسعه است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۰

اگر صحبت‌های اخیر Randy Pitchford از شرکت Gearbox صحت داشته باشد، بزودی باید شاهد معرفی عنوان جدیدی از سری بازی‌های Borderlands باشیم که گفته شده در دست ساخت است. با دنیای بازی همراه باشید.

به نظر می رسد این شایعه در اصل از GameReactor سرچشمه گرفته است ، وی ادعا کرد “آنچه ممکن است شما آن را spin-off بخوانید” در حال حاضر در دست ساخت است. سپس شایعه توسط جف گروب ، روزنامه نگار بازی ها ، که در جریان برنامه Game Mess خود گفته بود ، فکر کرد که Gearbox ممکن است لزوماً عنوان را توسعه ندهد ، هرچند هنوز هم درگیر آن باشند.

با این حال ، رندی پیچفورد ، مدیر عامل Gearbox ، این قسمت اخیر را رد کرد ، وی از طریق حساب توییتر خود پاسخ داد: “من از شایعاتی مبنی بر اینکه Gearbox” کمک “می کند یا” همکاری “دیگری برای یک بازی Borderlands (یا چرخش جدید) دارد” به من گفته شده است، بازی-off. این شایعات دقیق نیستند. Gearbox پیشگام هر بازی آینده در امتیازات Borderlands (یا هر بازی مجاور Borderlands) است و هیچ توسعه مشترکی ندارد. “

جالب است بدانید که وی به طور کامل انکار پروژه در حال وقوع نبوده است ، و همچنین افزود که Gearbox “در حال کار بر روی موارد شگفت انگیزی بود که امیدوارم شما را متعجب و خوشحال کند” و اشاره کرد که این استودیو در حال حاضر کسی را استخدام و تشویق می کند که می خواست “در برخی از اقدامات Borderlands شرکت کند” برای کار بر روی “بزرگ” برای درخواست.

آیا او در مورد اسپین آف یا شاید حتی Borderlands 4 صحبت می کرد؟ در حال حاضر گفتن خیلی زود است ، اما ما می دانیم که Gearbox برای حضور در E3 2021 اعلام شده است ، بنابراین شاید در مورد پروژه های آینده استودیو اطلاعات بیشتری در این مورد بشنویم. در این میان ، فیلم کامل Borderlands در کار است که اخیراً خبر از اضافه شدن جینا گرشون به بازیگران در نقش Moxxi داده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، جانینا گاوانکار به جمع بازیگران فیلم Borderlands، از جمله کیت بلانشت، کوین هارت، جیمی لی کرتیس، هیلی بنت و جک بلک پیوست.

جانینا گاوانکار، بازیگر فیلم The Way Back، سریال The Morning Show و بازی Star Wars Battlefront 2 در اقتباس سینمایی Borderlands یک نقش کلیدی خواهد داشت. گاوانکار به عنوان فرمانده Knoxx در فیلم Borderland ظاهر می‌شود. این شخصیت از DLC بازی Borderlands اورجینال، وارد جهان Borderlands شد و دختر یکی از شخصیت‌های منفی، ژنرال Knoxx است.

فیلم Borderlands به کارگردانی الی راث، اقتباسی از بازی Borderlands استودیوهای ۲K و Gearbox Software خواهد بود. استودیوی Lionsgate وظیفه پخش و توزیع این فیلم را دارد، اما هنوز تاریخ مشخصی برای اکران این فیلم برنامه‌ریزی نشده است. تولید فیلم Borderlands در بوداپست، پایتخت کشور مجارستان رقم خواهد خورد.

اخبار مرتبط:

آریانا گرینبلات نقش تینای کوچک را در فیلم Borderlands ایفا می‌کند

گرینبلات در این فیلم در نقش تینای کوچک ظاهر خواهد شد. در سری بازی‌های ویدیویی، تینا دختری سیزده ساله با شخصیتی بی‌ثبات است که در کار با مواد منفجره بسیار تخصص دارد.

الی راث کارگردان فیلم درباره حضور گرینبلات در این فیلم گفت:

آریانا یک استعداد خارق‌العاده و جدید در سینما است. او قبلاً با بسیاری از همکاران نزدیک من کار کرده است و همه او را دوست دارند. او در تست‌های خود همه ما را متحیر کرد و نمی‌توانم صبر کنم تا بازی او در نقش تینای کوچک دیوانه و غیرقابل پیش‌بینی روی پرده‌ی سینما ببینم. بازی او در در فیلم مانند نارنجک‌های تینا انفجاری خواهد بود.

در ماه می سال ۲۰۲۰ اعلام شد که برنده جایزه اسکار کیت بلانشت (Carol, Blue Jasmine, The Aviator) در نقش شخصیت اصلی بازی، لیلیث معروف به سایرن ظاهر خواهد شد، ماه گذشته نیز هارت برای بازی در نقش رولند کهنه سربازی که حالا به یک مزدور تبدیل شده با استویدیو لاینزگیت قرارداد بست و پس از آن جک بلک نیز به عنوان صدا پیشه‌ی شخصیت کلپ‌ترپ به جمع بازیگران این فیلم پیوست.

Ariana Greenblatt

این فیلم بر اساس بازی و عنوان پرفروش استودیوی گیرباکس و شرکت ۲K ساخته ‌می‌شود. آوی آراد و آری آراد از طریق استودیوی خود آری پروداکشنز و کمک اریک فیگ، از استودیوی پیکچراستارت، که بر روند پیشرفت پروژه نظارت دارد این فیلم را تهیه و تولید خواهند کرد.

آخرین پیش نویس از متن فیلمنامه‌ی این اثر توسط برنده جایزه امی، کریگ مازین نوشته شده است.

رندی پیچفورد موسس شرکت گیرباکس انیترتینمنت و استراس زلنیک رئیس شرکت تیک-‌تو اینتراکتیو به عنوان مدیران تولید فیلم در ساخت آن مشارکت دارند.

سری بازی Borderlands از پرفروش‌ترین عناوین شرکت ۲K است که تا کنون بیش از ۵۷ میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رفته است که ۲۲ میلیون از این رقم فروش مربوط به بازی Borderlands 2 است که پرفروش‌ترین عنوان شرکت ۲K نیز محسوب می‌شود. آخرین قسمت این سری بازی Borderlands 3 ، که در سپتامبر ۲۰۱۹ منتشر شد، موفق به فروش ۸ میلیون نسخه در سراسر جهان شد

جک بلک نقش کلپ ‌ترپ را در فیلم Borderlands ایفا می‌کند

جک بلک به عنوان صدا‌پیشه‌ی شخصیت کلپ‌ترپ به جمع بازیگران فیلم اقتباسی Borderlands پیوست. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

فقط چند روز پس از اضافه شدن برنده گلدن گلوب، جیمی لی کرتیس (Halloween) به تیم بازیگران فیلم Borderlands، جک بلک نیز به عنوان صدا پیشه‌ی شخصیت کلپ‌ترپ به این جمع پیوست تا بار دیگر به طور غیر مستقیم با کوین هارت (Jumanji) و کیت بلانشت (House With a Clock in Its Walls) هم‌بازی ‌شود.

فیلم Borderlands

الی راث کارگردان فیلم درباره پیوستن بلک به این فیلم گفت:

من بسیار خوشحالم که دوباره با جک، اما این بار در استودیو ضبط، ملاقات می‌کنم.  کلپ‌ترپ خنده دارترین شخصیت بازی است و جک برای زنده کردن این شخصیت در فیلم انتخابی عالی است.

ناتان کاهانه، رئیس استودیو لاینزگیت نیز در بیانیه ای افزود:

 ما نمی توانستیم بیشتر از این با فیلمسازان و مدیران انتخاب بازیگر هماهنگ‌ باشیم. این یکی از بزرگترین تصمیماتی بدیهی است که ما بدون هیچ معطلی گرفته‌ایم. هرکسی که تا به حال این بازی را انجام داده می‌داند که جک برای بازی در این نقش عالی است. ما از اینکه او انرژی و صدای طنزآمیز خود را به فیلم ما اضافه می‌کند بسیار هیجان‌زده هستیم.

در ماه می سال ۲۰۲۰ اعلام شد که برنده جایزه اسکار کیت بلانشت (Carol, Blue Jasmine, The Aviator) در نقش شخصیت اصلی بازی، لیلیث معروف به سایرن ظاهر خواهد شد، ماه گذشته نیز هارت برای بازی در نقش رولند کهنه سربازی که حالا به یک مزدور تبدیل شده با استویدیو لاینزگیت قرارداد بست.

کرتیس در این فیلم نقش تانیس، باستان‌شناسی که احتمالاً کلید باز کردن خزانه‌‌ی کهن سیاره‌ی پاندورا را دارد ظاهر خواهد شد.

این فیلم بر اساس بازی و عنوان پرفروش استودیوی گیرباکس و شرکت ۲K ساخته ‌می‌شود. آوی آراد و آری آراد از طریق استودیوی خود آری پروداکشنز و کمک اریک فیگ، از استودیوی پیکچراستارت، که بر روند پیشرفت پروژه نظارت دارد این فیلم را تهیه و تولید خواهند کرد.

آخرین پیش نویس از متن فیلمنامه‌ی این اثر توسط برنده جایزه امی، کریگ مازین نوشته شده است.

رندی پیچفورد موسس شرکت گیرباکس انیترتینمنت و استراس زلنیک رئیس شرکت تیک-‌تو اینتراکتیو به عنوان مدیران تولید فیلم در ساخت آن مشارکت دارند.

سری بازی Borderlands از پرفروش‌ترین عناوین شرکت ۲K است که تا کنون بیش از ۵۷ میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رفته است که ۲۲ میلیون از این رقم فروش مربوط به بازی Borderlands 2 است که پرفروش‌ترین عنوان شرکت ۲K نیز محسوب می‌شود. آخرین قسمت این سری بازی Borderlands 3 ، که در سپتامبر ۲۰۱۹ منتشر شد، موفق به فروش ۸ میلیون نسخه در سراسر جهان شد

منبع : Comingsoon

فیلم‌برداری فیلم Borderlands به زودی در مجارستان آغاز می‌شود

فیلم‌برداری اقتباس سینمایی Borderlands به زودی در کشور مجارستان شروع خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

آدام گودمن، رئیس خدمات تولیدی کمپانی میدآتلانتیک فیلمز در مجارستان، در گفتگو با هالیوود ریپورتر اشاره کرد که فیلم Borderlands یکی از چندین عناوین سینمایی است که در کشور مجارستان، فیلم‌برداری می‌شوند. وی در این‌باره گفت:

ما جایی را برای فیلم [استودیوی] لاینزگیت، Borderlands با بازی کیت بلانشت و کوین هارت باز کرده‌ایم، همچنین در حال تولید فصل سوم جک رایان برای شبکه پارامونت هستیم و [همزمان] روی یکی از پروژه‌های مارول نیز کار می‌کنیم، که به دلیل محرمانه بودن فعلاً نمی‌توانم در مورد آن صحبت کنم.

مجارستان یکی از اولین کشورهایی بود که دستورالعمل‌های بهداشتی و آزمایشات مکرر را جهت مقابله با ویروس کووید ۱۹ برای برای گروه تولید و فیلم‌برداری خود به اجرا گذاشت، این دستورالعمل‌ها اکنون در صنعت فیلم و تلویزیون سراسر جهان نیز استفاده می شوند.

فیلم‌هایی که مانند Dune قبلاً در مجارستان تولید شده بودند، ، فیلمبرداری خود را از سرگرفتند و عناوین دیگر نیز چون فیلم Borderlands به جمع آن‌ها اضافه شده‌اند.

ما در سال گذشته جزئیات فیلم‌ پیش رو را شنیدیم، از جمله اینکه این فیلم توسط الی راث (Death Wish, Hostel, Cabin Fever) کارگردانی شده است و کیت بلانشت در نقش یکی از قهرمانان اصلی بازی، لیلیث (معروف به سایرن) ظاهر خواهد شد، شایعاتی نیز مطرح شده که کوین هارت نقش رولاند را بازی خواهد کرد.

Borderlands

اگر مجارستان بتواند جایگزینی برای سیاره کویری فیلم Dune آراکیس باشد، مطمئناً می تواند بدل خوبی نیز برای سرزمین خیالی پاندورا باشد.

منبع : PC Gamer

کارگردان اقتباس سینمایی از بازی Borderlands توسط لاینزگیت معرفی شد

شرکت لاینزگیت به تازگی کارگردان اقتباس سینمایی از بازی Borderlands را انتخاب و معرفی کرده است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

شرکت لاینزگیت در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون اعلام کرد که الی رافائل راث قرار است کارگردانی اقتباس سینمایی از مجموعه بازی ویدیویی «بوردرلندز» (Borderlands) را برعهده داشته باشد. راب سابقه کارگردانی فیلم‌هایی چون «تق تق» (Knock Knock) با هنرنمایی کیانو ریوز، «آرزوی مرگ» (Death Wish)، «خانه‌ای با ساعتی درون دیوارهایش» (The House with a Clock in Its Walls) را در کارنامه دارد. وظیفه تهیه کنندگی فیلم بوردلندز که هنوز رسمی آن مشخص نشده، برعهده اری اراد و اوی اراد از شرکت «اراد پروداکشنز» (Arad Productions) و اریک فایگی از شرکت PICTURESTART است. فیلم‌نامه نیز توسط کریگ مازین نوشته شده است که سابقه دریافت دو جایزه امی را در کارنامه دارد.

کارگردان فیلم بوردرلندز

الی راث به دنبال انتخاب خود به عنوان کارگردان اقتباس سینمایی از بازی Borderlands بیانیه‌ای منتشر کرده و گفته است:

من برای ورود به دنیای بوردرلندز بسیار هیجان‌زده هستم و اینکار را بدون یک فیلم‌نامه، تیم تهیه کنندگان و استودیو خوب نمی‌توانستم انجام دهم. من سابقه همکاری طولانی مدت و موفقی با شرکت لاینزگیت دارم، طوری که حس می‌کنم، ما با یکدیگر بزرگ شدیم و تمامی پروژه‌های کارگردانی شده در سابقه‌ام، من را به پروژه‌ای چنین جاه طلبانه و با عظمت سوق داده است.

من بی‌صبرانه منتظرم تا تمام انرژی، ایده‌ها و دیدگاه خودم را به دنیای خشن، سرگرم کننده، جذاب و بی‌نهایت خلاق این بازی تزریق کنم. رندی پیچفورد و تمامی اعضای استودیو گیرباکس به شدت از ایده‌های من حمایت کرده‌اند و به نظر می‌رسد که تیمی متشکل از خالقان بزرگ قرار است کنار هم جمع شوند. ما در صدد خلق یک فیلم به یادماندنی جدید هستیم؛ فیلمی که هم طرفداران بازی عاشق آن خواهند شد و هم، مخاطبینی جدید در سراسر جهان برای خود دست و پا خواهد کرد.

در ادامه، نیتن کاهان که ریاست شرکت «گروه سینمایی لاینزگیت» (Lionsgate Motion Picture Group) را برعهده دارد، درباره این همکاری اعلام کرد:

با دیدگاه الی و فیلم‌نامه کریگ، باور داریم که ما توانسته‌ایم راهی برای آوردن دنیای پر از هرج و مرج بوردرلندز به پرده سینما پیدا کرده‌ایم؛ به طریقی که یک رویداد سینمایی، تازه و جالب برای هر دو طرفداران سینما و این مجموعه از بازی‌ها باشد.

رندی پیچفورد، تهیه کننده اجرایی سری بازی‌های Borderlands و موسس استودیو گیرباکس سافتور در کنار استراوس زلنیک، رئیس و مدیرعامل شرکت تیک-تو اینتراکتیو، تهیه کننده اجرایی پروژه سینمایی بوردرلندز هستند. مراحل تولید و فیلم‌برداری قرار است در اواخر سال جاری میلادی آغاز شود. انتظار می‌رود که مراحال پیش‌تولید و انتخاب بازیگر آن نیز به زودی آغاز شود.

بوردرلندز یکی از موفق‌ترین مجموعه از بازی‌های ویدیویی در جهان است که تاکنون بیش از ۵۷ میلیون نسخه از آن فروش رفته است که ۲۲ میلیون نسخه تنها مربوط به نسخه دوم یعنی Borderlands 2 می‌شود. بیش از یک میلیون نفر ماهانه نسخه دوم که در سال ۲۰۱۲ عرضه شد را هنوز بازی می‌کنند. آخرین نسخه از این مجموعه با نام Borderlands 3 در سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی عرضه شد و تاکنون نزدیک به ۸ میلیون واحد فروش کرده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: