Guardians of the Galaxy Vol. 3

دیو باتیستا بعد از فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 دیگر نقش درکس را ایفا نخواهد کرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۵:۰۰

دیو باتیستا در گفتگو با سایت دیجیتال اسپای اعلام کرد که Guardians of the Galaxy Vol. 3 آخرین فیلمی است که او در آن نقش درکس را ایفا می‌کند. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

ستاره‌ی فیلم Army of the Dead در خصوص حضورش در فیلم بعدی دنیای سینمایی مارول گفت:

برای مدتی درباره ساخت فیلم درکس و منتیس صحبت شد. دلیل اصلی صحبت این بود که این ایده‌ی جیمز گان بود. او واقعاً می خواست فیلم درکس و منتیس را بسازد. برای همین ایده‌اش را با من در میان گذاشت. من فکر کردم که این ایده‌ای واقعاً  عالی است، اما تا کنون هیچ پیگیری از استودیو ندیده‌ام. فکر نمی‌کنم آنها علاقه‌ی زیادی به انجام این پروژه داشته باشند یا این طرح در برنامه‌هایی که آن‌ها دارند نمی‌گنجد. اما به غیر از این نیست. منظورم این است که تا آنجایی که به تعهداتم بستگی دارد، من در Guardians 3 حضور دارم و این فیلم احتمالاً پایان درکس خواهد بود.

Guardians of the Galaxy Vol. 3

پس از اینکه این نقل قول مورد توجه طرفداران قرار گرفت، هم باتیستا و هم کارگردان فیلم جیمز گان برای روشن شدن مسئله نظر خود را در خصوص این موضوع بیان کردند، باتیستا در پست توییتر خود نوشت:

درکس هیچ جایی نمی‌رود، فقط کس دیگری نقش او را بازی می‌کند. محض رضای خدا! وقتی زمان نمایش فیلم – Guardians of the Galaxy Vol. 3 – فرا برسد، من ۵۴ سال خواهم داشت.از همین لحظه، هر ثانیه احتمال می‌دهم که -بدنم- شروع به شل شدن کند.

گان نیز در ادامه در مورد جدایی باتیستا خطاب به او نوشت:

بدون تو درکسی برای من وجود ندارد، رفیق! تو تنها درکس نابودگر در دنیای سینمایی مارول هستی و تا آنجا که به من مربوط است، هرگز با کسی دیگری جایگزین نخواهی شد. تو حق داری نقش‌هایت را هر طور که می‌خواهی انتخاب کنی. اما من ؟ من می‌گویم هرگز نگو هرگز  قسمت سوم Guardians برای من  همانطور پایان داستان است که قسمت اول بود.

فیلمبرداری فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 سال آینده آغاز می‌شود

کریس پرت بازیگر نقش استار لرد در دنیای سینمایی مارول اعلام کرد که فیلمبرداری قسمت سوم فیلم Guardians of the Galaxy سال آینده آغاز می‌شود؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

کریس پرت بازیگر نقش استار لرد در دنیای سینمایی مارول و فیلم‌های «محافظین کهکشان» (Guardians of the Galaxy) در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اعلام کرد که فیلمبرداری قسمت سوم فیلم در سال ۲۰۱۹ میلادی آغاز خواهد شد. او این خبر را طی در پستی در صفحه اینستاگرامش در کنار تبریک روز تولد پوم کلمنتیف بازیگر نقش مانتیس اعلام کرد. هنوز اطلاعات زیادی از این فیلم و بازیگرانی که در آن حضور خواهند یافت در دسترس نیست و همه چیز به اتفاقات فیلم «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» (Avengers: Infinity War) بستگی دارد اما ما می‌دانیم که کریس پرت و پوم کلمنتیف قطعا در آن حضور خواهند یافت.

در این میان، اوایل سال جاری میلادی بود که کارگردان جیمز گان اعلام کرد که فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 احتمالا در سال ۲۰۲۰ میلادی اکران خواهد شد. اگر خبر بالا درست باشد و فیلمبرداری از سال آینده آغاز شود، می‌شود احتمال داد که سال ۲۰۲۰ شاهد اکران این فیلم خواهیم بود. در این میان هنوز تایید نشده که کدام یک از سه تاریخ برنامه‌ریزی شده توسط شرکت مارول استودیوز برای این سال به فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 تعلق خواهد گرفت.

منبع : Comingsoon

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: