بازی Remnant: From the Ashes

بازی رایگان بعدی اپیک گیمز استور The Lion’s Song خواهد بود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۵:۰۰

شرکت اپیک همیشه عناوین رایگانی را برای کاربران و مشتریان فروشگاه اپیک گیمز در نظر می‌گیرد که براساس گزارش جدید بازی رایگان بعدی The Lion’s Song خواهد بود. با دنیای بازی همراه باشید.

بازی رایگان بعدی در Epic Games Store فاش شد. It’s The Lion’s Song ، بازی های Mi’pu’mi را توسعه و منتشر کرده است. در حال حاضر ، بازی رایگان Pine است ، “یک بازی اکشن ماجراجویی جهان باز که در جهانی شبیه سازی شده است که در آن بشر هرگز به بالای زنجیره غذایی نرسیده است.” Pine تا ۱۳ مه در فروشگاه Epic Games رایگان است و در آن زمان The Lion’s Song جایگزین آن خواهد شد. Lion’s Song تا ۲۰ مه رایگان خواهد بود.

The Lion’s Song “یک بازی ماجراجویی داستانی است. این داستان در تاریخ اوایل قرن ۲۰ غوطه ور است و در هر قسمت نگاهی دقیق به مبارزات صمیمی آنها با خلاقیت و الهام بخشیدن به بازیگران هنرمندان و دانشمندان اتریشی دارد. “

هر قسمت از آهنگ شیر از شخصیت متفاوتی پیروی می کند. شخصیت ها شامل “یک آهنگساز با استعداد است که قبل از کنسرت موفقیت خود از بلوک نویسنده رنج می برد ، یک نقاش آینده دار که در چالش های خود رشد می کند و یک ریاضیدان درخشان سعی دارد صدای او را در دنیای مردان به گوش برساند.” انتخاب هایی که بازیکنان انجام می دهند ، تعیین می کند که شخصیت ها به اهداف خود برسند یا خیر.

اپیک پس از ارائه پلتفرم آنلاینی به عنوان اپیک استور برای رقابت با استیم، حال به سراغ ابزاری نوآورانه برای توسعه بازی‌های ویدئویی رفته که باید آن را انقلابی در صنعت دانست. به کمک این ابزار افراد در مدت زمان کوتاهی می‌توانند چهره یک انسان واقعی را طراحی کرده و توسعه دهند. تا پیش از این چندین ماه زمان می‌برد تا توسعه دهندگان بازی به طراحی چهره افراد بپردازند اما اکنون به لطف اپیک این امر بسیار ساده گشته است.

شرکت اپیک این ابزار را به عنوان  MetaHuman Creator معرفی کرده و افراد بدون دانش گرافیکی یا برخی از این قبیل، توانایی آن را دارند تا چهره یک انسان را به صورت دیجیتالی طراحی کنند. چهره‌ای که بسیار به واقعیت نزدیک بوده و حقیقی جلوه می‌کند. به طور کلی انسان‌های دیجیتالی که در این ابزار می توان به خلق آن‌ها بپردازیم، دارای هشت سطح جزییات می‌باشند. هر کدام از این سطح خود چند زیرشاخه داشته که با استفاده از آن‌ها می‌توان هر تغییری که را ایجاد کرد.

همانطور که اپیک گیمز اعلام داشته، کار با این ابزار که جزییات فوق العاده هم دارد، کاملا ساده است. انسان‌ها با گذشت زمان به سمت استفاده از ابزارهای فناورانه متمایل خواهند شد و هر کدام از ما همین حالا زندگی دیجیتال مخصوص به خود را در فضای اینترنت ایجاد کردیم که حتی ممکن است با شخصیت واقعی تفاوت داشته باشد.

اکنون که شخصیت از هر زمان دیگری در حال قدرتمندتر شدن است و حتی بسیاری از روزهای زندگی ما ممکن بوده به جای دنیای واقعی در دنیای مجازی جریان پیدا کند، دور از انتظار نبوده که به‌زودی چهره دیجیتال مخصوص به خود را هم پیدا کنیم. حال حاضر ابتدا نیاز به فضایی است که این انسان‌های دیجیتال بتوانند در آن باهم فعالیت نمایند و پیش از این هم امکان ساخت انسان دیجیتالی با چنین جزییاتی و آن‌هم به راحتی و توسط همه امکان نداشت. اکنون یکی از این موانع رفع گشته و بعید نیست که در آینده نزدیک فضایی هم برای فعالیت این کاراکترهای دیجیتال فراهم شود.

اپیک گیمز در حال حاضر صفحه ثبت‌نام در وب‌سایت خود فراهم کرده که در آن می‌توانید برای دریافت یک نسخه نمونه از این ابزار اقدام نمایید. نسخه نمونه به شما اجازه خواهد داد تا با نحوه کار تکنولوژی جدید اپیک گیمز آشنا شده و آموزشی فراگیرید. اپیگ گیمز پیش از این و با فورتنایت نشان داده بود که می‌تواند بازی را از یک محتوای سرگرمی به ابزاری برای تعامل اجتماعی تبدیل کند.

اگر از علاقمندان به عناوین شوتر و اکشن ماجراجویی هستید، قطعا Remnant: From the Ashes می‎تواند شما را شیفته خود سازد. زیرا در برخی موارد از عناوینی چون دیمون سولز یا دارک سولز اقتباس گرفته است.

بی شک رایگان شدن Remnant: From the Ashes در فروشگاه اپیک گیمز می‌تواند فرصت قابل توجهی باشد که طرفداران عناوین شوتر، اکشن ماجراجویی بخواهند آن را به رایگان تجربه کنند. البته برای آشنایی بیشتر بهتر است به نقدی که توسط دنیای بازی صورت گرفته سری بزنید.

همچنین تماشا بررسی ویدئویی این بازی نیز خالی از لطف نخواهد بود. از زمان انتشار این عنوان تاکنون بسته‌های الحاقی مختلفی برای بازی مورد اشاره منتشر شد و رایگان شدن آن قطعا برای طرفداران خبر خوشحال کننده است.

این عنوان در آگوست سال گذشته برای پی اس ۴، رایانه شخصی و اکس باکس وان منتشر شد. شما می‌توانید از هفته آینده ۱۳ آگوست با مراجعه به اپیک گیم استور آن را رایگان تجربه کنید.

نظر خود را درباره رایگان شدن بازی Remnant: From the Ashes با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: