تماشا کنید: لانچ تریلر بازی Resident Evil Village منتشر شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۹:۳۳

به فاصله یک روز از انتشار نمرات بازی Resident Evil Village کپکتم لانچ تریلر این عنوان را منتشر کرد. همراه دنیای بازی باشید.

در چند ماه گذشته انتظارات و هیجان برای تجربه نسخه جدید مجموعه Resident Evil بسیار بالا بوده‌است و روز گذشته و پس از استقبال بسیار خوب منتقدان از این بازی، این هیجان بیش از همیشه بالا رفت.

امروز و به فاصله یک روز از انتشار نمرات این عنوان، کپاک از لانچ تریلر این بازی رونمایی کرد. این تریلر حاوی اسپویل است و تماشای آن به افرادی که قصد دارد بدون هیچ دانش قبلی به تجربه بازی بپردازند، توصیه نمی‌شود.

شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

اطلاعات تازه‌از از شخصیت‌های منفی بازی Resident Evil Village منتشر شد

نسخه جدید مجموعه رزیدنت اویل مانند نسخه هفتم تمرکز زیادی روی شخصیت‌های منفی بازی دارد و بخش زیادی از بار داستانی بازی روی دوش آن‌ها است. شخصیت لیدی دیمیتریس و دخترانش مدت زیادی است که موضوع اصلی بحث تیمس توسعه بازی اما، آن‌ها تنها بخشی از شخصیت‌های منفی کاریزماتیک بازی را تشکیل می‌دهند و مقاله جدید وبسایت IGN به سایر آنتاگونیست‌های بازی اختصاص دارد.

چهار شخصیت اصلی شرور بازی Lady Dimitrescu ،Donna Beneviento ،Karl Heisenberg و Salvatore Moreau هستند که به نوعی چهار خان دهکده‌ای هستند که رویدادهای بازی در آن جریان دارد. هر مدام از این چهار شخصیت به بخشی از ذهکده حکمرانی می‌کنند و ایتن به تمامی این قسمت‌ها پا خواهد گذاشت که هر کدام دشمان ویژه خود را دارند و هر کدام از سبک خاصی از وحشت الهام گرفته‌اند.

Lady Dimitrescu و قلعه‌ ی معروفش و هچنین Karl Heisenberg و کاراخانه متروکی که به آن حکمرانی می‌کند در تریلرهای بازی بارها دیده شده‌اند اما، آن دو شخص دیگر چه نقشی در حوادث بازی دارند؟ Salvator Moreau که در آب انبارش نیزا آب را در دهکده رفع می‌کند، به گفته کارگردانی هنری بازی با هدف خلق منزجر کننده‌ترین شخصیت روی زمین طراحی شده‌است.

Donna Beneviento که آخرین خان دهکده است، مرموزترین شخصیت بازی خواهد بود. او تماما مشکی می‌پوشد و حتی صورت خود را نیز می‌پوشاند. وی یک نوع عروسک خیمه شب بازی به نام Angie در اختیار دارد که هنوز نقش آن مشخص نیست. آقای Morimasa Sato، کارگردان بازی درباره نحوه خلق این شخصیت می‌گوید:

آمریکایی‌ها کلا نسبتا به عروسک‌ها استرس دارند که البته این مورد برای ما نکته مثبتی است ولی همیشه به عنوان یک ژاپنی برایم این نوع رفتار جای تعجب داشت. باید بگویم Donna Beneviento و خانه وی المان‌های وحشت به کار رفته در Resident Evil 7 را چند مرحله ارتقا می‌دهند.

هیچ کدام از این چهار شخصیت، آنتاگونیست اصلی بازی نیستند. Mother Miranda که تا به حال چندین بار اسم وی توسط سازندگان استفاده شده‌است، در واقع رهبر نوعی فرقه عجیب است و هر چهار خان دهکده در خدمت او هستند و به او پاسخ می‌دهند. اطلاعات چندانی درباره وی در دسترس نیست و راز اصلی بازی Resident Evil Village آشنایی با او و اهدافش است.

کیفیت اجرایی بازی Resident Evil Village مشخص شد

طبق گزارش تازه انتشاریافته، نسخه های PS5 و Xbox Series X قادر به زدن ۴K / 60 FPS با HDR هستند اما ردیابی اشعه را روشن می کنند و با HDR به ۴K / 45 FPS تبدیل می شود. نسخه Xbox Series S با کیفیت HDR 1440p / 45 FPS ارائه می دهد و با فعال سازی ردیابی اشعه به ۱۴۴۰/۳۰ FPS HDR کاهش می یابد. در Xbox One X و PS4 Pro ، این عنوان در ۱۰۸۰p / 60 FPS یا ۴K / 30 FPS با HDR اجرا می شود در حالی که PS4 باید با ۹۰۰p / 45 FPS رقابت کند.

 نسخه Xbox One وجود دارد که با سرعت ۹۰۰p / 30 FPS اجرا خواهد شد. با اجرای ۱۰۸۰p / 60 FPS یا ۴K پویا با ۶۰ FPS ، Stadia ممکن است یک گزینه مناسب داشته باشد. Resident Evil Village هفتم ماه می برای همه پلتفرم‌های موجود منتشر می‌شود.

با نزدیک شدن تاریخ عرضه یکی از مورد انتظارترین عناوین سال ۲۰۲۱ میلادی، کپکام در راستا هر چه بیشتر کردن هایپ و هیجان طرفداران برای تجربه بازی، تریلر و اطلاعات جدیدی از گیم‌پلی بازی منتشر کرد. تریلر جدید بازی که روی داستان و شخصیت‌ها تمرکز دارد روز گذشته و در جریان رویداد Resident Evil Showcase منتشر شد. در این تریلر مکان‌های جدیدی از بازی را می‌بینیم و با شخصیت‌های جدید بازی بیشتر آشنا می‌شویم.
شما در ادامه می‌توانید تریلر را تماشا کنید:

اطلاعات منتشر شده از بازی به همینجا ختم نمی‌شود. کپکام ضمن انتشار تریلر اعلام کرد دومین دمو بازی روز شنبه ۱۱ام اردیبهشت روی تمامی پلتفرم‎‌های مقصد در دسترس قرار خواهد گرفت. مخاطبان PS4 می‌توانند از هم اکنون پری‌لود این دمو را آغاز کنند. این دمو شامل گشت و گذار در قلعه و خود روستا خواهد بود. به گفته سازندگان دمو به مدت یک ساعت در احتیار مخاطبان خواهد بود و می‌توانند به انتخاب خود زمان مورد نظر را صرف کنند.

خبر خوش بعدی برای طرفداران بازگشت بخش محبوب The Mercenaries بود. این بخش که از نسخه سوم مجموعه رونمایی شده بود به عنوان یکی از بخش‌های محبوب و مفرح بازی و یکی از دلایل طولانی شدن ساعات گیم‌پلی بازی بود. Mercenaries در بازی Resident Evil Village کامل‌تر و با تغییرات گسترده بازگشته‌است. در این بخش بازیکنان با گذر از محیط‌های مختلف و شکستن‌ دادن موج‌های متوالی دشمنان، با محیط‌ها و چالش‌ها سخت‌تری مواجه می‌شوند.

برای اولین بار در مجموعه بین گذر از محیط‌ها، می‌ـوان به فروشگاه بازی سر زد و آیتم‌ها و آپگریدهای جدید تهیه کرد و سلاح‌ها و شخصیت اصلی برای مواجه با چالش‌ها آماده کرد.

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Resident Evil Village روی سیستم شکار و آپگرید بازی تمرکز دارد

روز گدشته کانال وبسایت گیم اینفورمر در یوتویب ویدیویی انحصاری از Resident Evil Village منتشر کرد که ویژگی‌های جدید گیم‌پلی بازی نظیر شکار و ارتقا دادن شخصیت اصلی را نشان می‌داد. Ethan می‌تواند با با شکار حیوانات و پختن گوشت آن‌ها برخی توانایی‌های و قابلیت‌های خود را به صورت موقت ارتقا دهد.

به عنوان مثال با مصرف کردن برخی گوشت‌ها با آیتم‌های مورد نیاز می‌توان میزان آسیبی که از حملات دشمنان به Ethan وارد می‌شود را کاهش داد. مسلما شکار کردن عیب بزرگ مصرف کردن مهمات را نیز دارد و با توجه به ژانر بازی، مهمات به شدت نایاب و حیاتی هستند.

در سراسر جهان بازی با گشت و گذار می‌توان گنج‌های مختلف پیدا کرد که با فروختن آن‌ها می‌توان lei به دست آورد و از این طریق ویژگی‌های تفنگ‌هایی را که در اختیار دارید، ارتقا ببخشید.
در پایان شما را به تماشای این تریلر دعوت می‌کنیم:

تصاویر جدیدی از بازی Resident Evil Village منتشر شد

حضور و نقش پر رنگ شخصیت «Lady Dimitrescu» و دخترانش در نسخه جدید مجموعه رزیدنت اویل بر هیچ کس پوشیده نیست. در کنار این افراد آن طور که از تریلرهای بازی مشخص بود، ماهیت دیگری به نام Mother Miranda نیز در بازی حضور دارد. وبسایت IGN برای اولین بار تصویری از این شخصیت و نقشه “Village” را منتشر کرده‌است.

تصویر منتشر شده از نقشه بازی چندین مکان کلیدی نظیر قلعه Lady Dimitrescu، یک آسیاب بادی و یک آب انبار را نشان می‌دهد که یک هیولا آبی در حال شنا در آن است. آقای Morimasa Sato، کارگردان بازی درباره این تصویر اینگونه اظهار نظر کرد:

زمانی که صحبت از روستا به میان می‌آید، اوین تصویر تجسم یک سری خانه واقع شده در ردیف‌های متوالی است. این برای خلق یک بازی ویدیویی کافی نیست. بویژه اینکه اگر این بازی در ژانر وحشت باشد. باید در مسیر پیشرفت بازی، تجربه‌های جدیدی به مخاطب ارائه کرد و دائما سورپرایزهای جدیدی سر راه او قرار داد.

در مورد پورتره منتشر شده از شخصیت «Mother Miranda»، آقای ساتو توضیحاتی چندانی ندادند:

در مورد مادر میراندا به نظرم بهتر است تجربه برخورد با او و شناخت او را بازیگنان شخصا کسب کنند. فقط در همین بگویم که وی و شخصیت پردازی او نقش مهمی را در بازی ایفا می‌کنند.

در پایان شما را به تماشا تصاویر منتشر شده از بازی دعوت می‌کنیم:

تریلر جدید بازی Resident Evil Village بیست و هفتم فروردین منتشر می‌شود

کمپانی کپکام زمان برگزاری رویداد دوم Resident Evil Village را مشخص کرد. این رویداد روز جمعه ۲۷ام فروردین ماه ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت تهران برگزار خواهد شد. در این رویداد نمایش جدیدی از گیم‌پلی بازی منتشر خواهد شد.

سازندگان وعده دادند این رویداد شامل غافلگیری‌های برای طرفداران خواهد بود. تیزر کوتاهی درباره این رویداد برای ایجاد هیجان بیشتر نیز منتشر شده‌است که می‌توانید آن را از اینجا تماشا کنید.

صحبت سازندگان بازی Resident Evil Village در مورد نحوه‌ی خلق بانو دیمیترسکو

قطعاً یک بازی اصلی جدید در فرنچایزی به بزرگی Resident Evil حسابی سر و صدا به پا می‌کند، اما به لطف محبوبیت بسیار شگفت‌انگیز بانوی خون‌آشام قد بلند مورد علاقه همه، لیدی دیمیترسکو، بازی Resident Evil Village حسابی بر سر زبان‌ها افتاده است. مدتی قبل در مصاحبه اخیر با IGN، اعضای تیم توسعه دهنده در مورد او، دخترانش و محل زندگی آنها و چگونگی شکل‌گیری همه این موارد صحبت کردند.

کارگردان بازی Morimasa Sato توضیح داد که محل شکل‌گیری اتفاقات بازی خیلی زود در مرحله تولید مشخص شد و به دنبال آن، تیم سازنده به فکر شخصیت‌هایی که این فضا را اشغال می‌کنند فرو رفت. وی گفت: «برای ایجاد یک دهکده جذاب، شخصیت‌هایی که در آن زندگی می‌کنند بسیار مهم هستند. ما در مورد منطقه‌ای که هرکدام از دشمن‌های اصلی در آن قرار دارند و نوع تجربه‌ای که می‌توانند ارائه دهند، فکر کردیم.»

نکته جالب توجه این است که کارگردان هنری بازی Resident Evil Village یعنی Tomonori Takano در ابتدا با استفاده و ایجاد تغییراتی در مدل شخصیت Mia Winters از نسخه قبلی این مجموعه، کار روی طراحی Dimitrescu را آغاز کرد. تاکانو گفت: «ما از مدل شخصیت میا از Resident Evil 7 استفاده مجدد کردیم و باعث شدیم او یک لباس و کلاه بپوشد. من فکر کردم که این برای دادن هویتی شبح مانند به او کافی است، اما ما نمی‌توانستیم احساس ترس کنیم. سپس، تصمیم گرفتیم مدل شخصیت را بسیار بزرگ‌تر کنیم. این آغاز بانوی دیمیترسکو بود. من یک تصویر هنری مفهومی کشیدم که در آن او خم می‌شود تا از یک درگاه عبور کند. آن زمان بود که احساس کردم این قرار است به نتیجه برسد. ”

البته، بانوی دیمیترسکو قصد ندارد تنها در قلعه مجلل خود زندگی کند.علاوه بر زن هیولا و قد بلند، ایتن وینترز همچنین باید با دختران وحشتناک جادوگر او مبارزه کند. ساتو توضیح داد: «ایتن خانواده‌ای دارد که سعی در محافظت از آن دارد، بنابراین ما می‌خواستیم برای لیدی دیمیترسکو نیز خانواده‌ای تشکیل دهیم تا تضاد ایجاد شود.»

تاکانو در ادامه توضیح داد که ایده اصلی داشتن قلعه‌ای با صد جادوگر بوده است، اما اجرای آن در بازی دشوار بود و به همین ترتیب، به آنچه در حال حاضر است تغییر یافت. تاکانو گفت: «ایده‌ی یک قلعه با صد جادوگر در ابتدا آغاز شد، اما اجرای آن در قالب بازی ویدیویی کار سختی بود، به همین دلیل در نهایت ساخت آن را به این صورت درآوردیم. اما در واقع، هنگامی که شما بازی را انجام می‌دهید، ممکن است متوجه شوید که بازی هنوز به آن ایده نزدیک است. عمده‌ی دشمنان داخل قلعه زنان هستند. با بانوی دیمیترسکو به عنوان استاد راهنمای فرقه، ما این سلسله مراتب زنان را ایجاد کرده‌ایم. خون مردان توسط این زنان تخلیه می‌شود، بنابراین می‌توانید بگویید که این موضوع برخلاف شخصیت دراکولا است. بیرون، جلوی قلعه می‌توانید اجسادی را ببینید که خونشان تخلیه شده است، مانند مترسکهای لاغر به‌نظر می‌رسند و همه آنها مرد هستند. این یک محیط است که در آن زنان بسیار قوی هستند.»

ساتو همچنین توضیح داد که با همه‌ی این موارد، تیم توسعه کاملاً آگاه بودند که همه چیز باید ترسناک باقی بماند. وی گفت: «ما از نوع تیمی نیستیم که با یک ایده خوب شروع کنیم و کم کم شروع به گسترش آن کنیم. هنگامی که اید‌ه‌های جدید را امتحان می‌کنیم، با پیگیری یک مورد شروع می‌کنیم. هرچه پیشرفت می‌کنیم، ایده معمولاً شروع به انحراف از وحشت ناب می‌کند. بنابراین در پایان ما باید آن را به سبک ترسناک برگردانیم.»

جالب است بدانید که تاکانو قبلاً گفته بود که لیدی دیمیترسکو، دخترانش و قلعه آنها فقط یک بخش از بازی است. Capcom گفته است که بازی Resident Evil Village بسیار بزرگتر از نسخه قبلی خود خواهد بود، و به طور قطع نقشه بازی نشان می‌دهد که مکان‌های زیادی وجود دارد که ما هنوز آنها را ندیده‌ایم. فقط می‌توان تصور کرد که چه وحشتی ممکن است در انتظار باشد.

بازی Resident Evil Village در تاریخ ۷ ماه مه (۱۷ اردیبهشت) برای PS5 ، Xbox Series X / S ، PS4 ، Xbox One ، PC و Stadia عرضه می‌شود.

وبسایت IGN روز گذشته تریلر کوتاهی از گیم‌پلی بازی Resident Evil Village منتشر کرد. این تریلر روی PS4 Pro ضبط شده‌است. همراه دنیای بازی باشید.

کپکام در حال آماه سازی مقدمات برای برگزاری جدیدترین کنفرانس خود با محوریت مجموعه Resident Evil است. در همین راستا برای ایجاد هیجان و هایپ بیشتر میان مخاطبان، اولین تریلر Resident Evil Village روی کنسول‌های نسل هشتم منتشر شد.

این تریلر نسبتا کوتاه که روی PS4 Pro ضبط شده و توسط IGN منتشر شد، بخش‌هایی از گان پلی و دخمه‌های قلعه Lady Dimitrescu را نشان می‌دهد.
شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

بازی Resident Evil Village ظاهرا دارای حالت Photo Mode است

باورش کمی سخت بوده اما باید بیان کرد تا یک ماه دیگر بازی Resident Evil Village منتشر خواهد شد و طرفداران باید در انتظار دستیابی به این عنوان باشند. این بازی سبک ترس و بقا شرکت کپکام علاوه بر نسل فعلی، برای گوگل استدیا هم منتشر خواهد شد.

اخیرا نسخه دمو آن روی کنسول پلی استیشن ۴ و ۵ اجرا شده و برخی اطلاعات تازه بدست آمد.

همانطور که پیشتر اعلام شده بود، در جدیدترین رویدا  پلی استیشن ژاپن، کارگردان Resident Evil Village حضور یافت و درباره روند توسعه این عنوان اطلاعات تازه‌ای با مخاطبان به اشتراک گذاشت. وی ضمن تایید این موضوع که دمو دوم این بازی در بهار سال جاری منتشر می‌شود، جزئیات بیشتری از سیستم مبارزات، داستان و سلاح‌های این بازی را نیز به اشتراک گذاشت.

علاوه بر حضور سیستم مبارزات قدیمی بازی، در این نسخه مخاطبان امکان دفاع کردن، حمله با سلاح سرد و مخفی کاری را نیز دارند و می‌توانند سبک مورد علاقه خود را در پیش بگیرند. برای انتقال از نقطه A به B چندین راه و شیوه متفاوت وجود دارد و می‌تواند بعضا از درگیری و وارد شدن به موقعیت خاصی اجتناب کرد.

چندین سلاح مختلف نیز در بازی Resident Evil Village وجود دارد. به گفته کارگردان بازی سلاح‌های این نسخه بسیار متفاوت‌تر از نسخه هفتم هستند.
شخصیت مشابه با شخصیت Merchant در RE 4 در این نسخه حضور دارد که بازیکنان می‌توانند از او سلاح‌، دستور العمل ساخت آیتم‌های مختلف، موارد لازم برای ساخت یک آیتم جدید، داروهای شفا بخش و چندین مورد دیگر که سازندگان قصد ندارند آن را فاش کنند، تهیه کنند.

کارگردان بازی می‌گوید پیش از تجربه RE Village بهتر از تمامی نسخه‌های پشین مجموعه را برای فهم هرچه بیشتر داستان بازی تجربه کنند. کپکام به دنبال این است تا این نسخه را به موفق‌ترین نسخه در تمام مجموعه تبدیل کند که مسلما هدف دشواری است.

در نهایت عرضه نسخه گوگل استدیا بازی نیز تایید شد. این نسخه در کنار نسخه‌های دیگر، هفتم می منتشر می‌شود.

سیستم مورد نیاز بازی Resident Evil Village مشخص شد

کمپانی کپکام با تجه به نزدیک شدن زمان عرضه جدیدترین نسخه مجموعه رزیدنت اویل، روز گذشته از سیستم مورد نیاز و پیشنهادی Resident Evil Village به همراه برخی جزئیات درباره تنظیمات گرافیکی این بازی رونمایی کرد.

حداقل سیستم موردنیاز شامل یک پردازنده Intel Core i5-7500 یا AMD Ryzen 3 1200، ۸ گیگابایت رم و کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti یا چهار گیگابایت رم مجازی یا AMD Radeon RX 560 با ۴ گیگابایت رم مجازی است. چنین سیستمی امکان اجرای بازی با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ را دارد که البته ممکن است در صحنه‌های شلوغ کمی افت فریم را شاهد باشیم. همچنین برای پشتیبانی از رهگیری پرتو خضور یکی از کارت گرافیک‌های NVIDIA GeForce RTX 2060 یا AMD Radeon RX 6700 XT الزامی است.

سیستم پیشنهادی بازی شامل پردازنده Intel Core i7-8700 یا AMD Ryzen 5 3600 با ۱۶ گیگابایت رم و کارت گرافیک GeForce GTX 1070 است. این سیستم بازی را با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ اجرا می‌کند. با کارت گرافیک RTX 2070 یا Radeon RX 6700 XT/6800 می‌توان بازی را با رزولوشن ۴K و نرخ فریم ۴۵ اجرا کرد.

شما در ادامه می‌توانید مشخصات کامل حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی بازی Resident Evil Village را مشاهده کنید:

حداقل سیستم موردنیاز:

 • سیستم عامل: ویندوز ۱۰
 • پردازنده: Intel Core i5-7500 یا AMD Ryzen 3 1200
 • مموری: ۸ گیگابایت
 • کارت گرافیک:NVIDIA GeForce GTX 1050 T با ۴ گیگابایت رم مجازی یا AMD Radeon RX 560 با ۴ گیگابایت رم مجازی
 • دایرکت ایکس: ورژن ۱۲

سیستم پیشنهادی:

 • سیستم عامل: ویندوز ۱۰
 • پردازنده: Intel Core i7 8700 یا AMD Ryzen 5 3600
 • کارت گرافیک:
  برای ۱۰۸۰p/60FPS: کارت NVIDIA GeForce GTX 1070 یا AMD Radeon RX 5700
  برای ۴K/45FPS و رهگیری پرتو: NVIDIA GeForce RTX 2070 ،AMD Radeon RX 6700 XT یا AMD Radeon RX 6800
  برای ۴K/60FPS و رهگیری پرتو: NVIDIA GeForce RTX 3070 یا AMD Radeon RX 6900 XT
 • دایرکت ایکس: ورژن ۱۲

دو بازی Resident Evil Village و Final Fantasy 7 Remake در رویداد پلی‌استیشن ژاپن حضور خواهد یافت

بدون شک دو عنوان Resident Evil Village و Final Fantasy 7 Remake از بازی‌های مورد انتظار سال میلادی جاری هستند و طرفداران زیادی از سراسر دنیا، برای تجربه این عناوین لحظه شماری می‌کنند. نسخه جدید مجموعه وحشت-بقا رزیدنت اویل پس از عملکرد بسیار خوب نسخه قبل، باید انتظارات زیادی را برآورده سازد و قسمت دوم ریمیک فاینال فانتزی ۷ نیز پس از بازخوردهای مثبت قسمت اول، کار سختی را در پیش دارد.

شعبه ژاپن پلی‌استیشن آخرین رویداد آنلاین جدید تحت عنوان Play! Play! Play! را معرفی کرد. این رویداد قرار است روز یکشنبه، یکم فروردین‌ماه ۱۴۰۰ (۲۱امارس ۲۰۲۱) برگزار شود. نمایش جدیدی از دو بازی Resident Evil Village و Final Fantasy 7 Remake منتشر خواهد شد. کارگردانان این دو عنوان در مراسم حضور می‌یابند و اطلاعت تازه‌ای از این پروژه‌های جدید خود در اختیار مخاطبان خواهند گذاشت. هنوز مشخص نیست تریلری که قرار است از این دو بازی منتشر شود مربوط به گیم‌پلی یا داستان بازی می‌شود و مدت زمان آن چقدر خواهد بود. انتظار می‌رود با نزدیک شدن زمان برگزاری مراسم، اطلاعات بیشتری منتشر شود.

نسخه ژاپنی بازی Resident Evil Village سانسور شده است

توسعه‌دهندگان بازی Resident Evil Village بارها وعده دادند که بازی جدید مجموعه از خشونت و صحنه‌های ترسناک درست و حسابی پر شده است. قول آن‌ها بدین معنا است که بازی جدید مجموعه رزیدنت ایول قرار است سرشار از صحنه‌های خشن و خون باشد. به نظر می‌رسد که این قضیه در ژاپن کمی‌ متفاوت است و نسخه ژاپنی بازی تغییراتی داشته باشد.

کپکام در صفحه FAQ بازی Resident Evil Village درج کرده است که دو نسخه از بازی در ژاپن موجود می‌شود و دو نسخه توسط CERO (سیستم رده‌بندی سنی در ژاپن)  رده‌بندی می‌شوند. نسخه CERO D برای بازیکن‌های ۱۷ سال و جوان‌تر و نسخه CERO Z برای کسانی که ۱۸ سال یا بیشتر هستند پیشنهاد می‌شود. هیچ‌کدام از این دو نسخه صحنه‌ای حاوی بریدن سر ندارند. هر دو ورژن بازی خون و خشونت کم‌تری نسبت به نسخه‌هایی که در غرب عرضه می‌شوند، دارند. هم‌چنین صحنه‌ّهایی از هر دو نسخه بازی برداشته شده است.

سانسور و حذف صحنه‌های خشونت‌آمیز در ژاپن، اقدام تازه‌ای نیست و گریبان‌گیر خیلی از بازی‌ها شده است. مخصوصا که CERO سخت‌گیری‌های فراوانی روی نحوه به تصویرکشیدن خون و خشونت در بازی‌ها دارد. حال هم این موضوع برای Resident Evil Village رخ داده است و نسخه‌های ژاپنی تفاوت‌هایی با نسخه‌ّهای غربی دارد. کپکام قول  داده است که علی رغم محدودیت‌های ذکر شده، در قبال محتوا بازی‌ها هیچ تفاوتی نداشته باشند و داستان و درون‌مایه بازی یکسان باشد.

فضای مورد نیاز برای اجرای بازی Resident Evil Village مشخص شد

بازی Resident Evil Village احتمالاً یک عنوان پر محتوا خواهد بود، زیرا تأکید زیادی روی اکتشاف و کشت و گذار در محیط دارد و بسیار طولانی تر از Resident Evil 7 خواهد بود. با این حال، این موارد لزوماً تأثیری روی حجم عناوین ندارد.

طبق لیست فروشگاه مایکروسافت، بازی Resident Evil Village دارای حجم ۳۵ گیگابایت در Xbox One و Xbox Series X / S خواهد بود. در همین حال، Resident Evil Re: Verse، عنوان چند نفره‌ای که برای هر کسی که Village را خریداری می‌کند رایگان خواهد بود، در لیست قرار گرفته است که حجم آن ۱۵ گیگابایت است و مجموع آن تا ۵۰ گیگابایت می‌رسد.

بازی Resident Evil Village برای PS5 ، Xbox Series X / S ، PS4 ، Xbox One و PC در ۷ مه () منتشر می‌شود. Capcom هنوز تاریخ انتشار Resident Evil Re: Verse را اعلام نکرده است. در حال حاضر یک نسخه نمایشی از Village برای PS5 در دسترس است، اما Capcom گفته است که نسخه آزمایشی در بهار امسال برای همه سیستم عامل‌ها منتشر می‌شود.

اخیرا ویدئویی کوتاه در توییتر منتشر شده که تفاوت محیط‌های بازی Resident Evil Village با تکنولوژی Ray Tracing و بدون آن را به نمایش می‌گذارد. با دنیای بازی همراه باشید.

تا به حال فکر کرده‌اید که بازی Resident Evil Village با تکنولوژی Ray Tracing چگونه به‌نظر می‌رسد؟ دیگر تعجب نکنید زیرا شرکت AMD Radeon RX اعلام کرده است که برای اجرای این تکنولوژی در رایانه‌های شخصی با Capcom همکاری می‌کند. همراه با این تکنولوژی، قابلیت FidelityFX نیز پشتیبانی خواهد شد.

یک فیلم کوتاه در توییتر تفاوت بین محیط‌های بازی با و بدون تکنولوژی Ray Tracing را نشان داد. قابلیت FidelityFX سایه زنی متغیر، انسداد محیط، بازتاب فضای صفحه را ا ارائه می‌دهد بنابراین باید دید کدام یک از اینها در بازی Resident Evil Village استفاده خواهد شد. نسخه آزمایشی در حال حاضر به طور انحصاری برای PS5 در دسترس است اما بازیکنان دارای رایانه‌های شخصی،Xbox One ، PS4 و Xbox Series X / S می‌توانند انتظار به نمایش درآوردن نسخه دیگری را داشته باشند.

بازی Resident Evil Village در حال حاضر قرار است در ۷ مه (۱۷ اردیبهشت) برای همه سیستم عامل‌های فوق منتشر شود.

تهیه کننده بازی Resident Evil Village اخیرا در مصاحبه‌ای با مجله پلی استیشن اطلاعات بیشتری درباره هسته گیم‌پلی این بازی و ویژگی‌های آن را با مخاطبان مطرح کرده‌است. همراه دنیای بازی باشید.

با نزدیک شدن زمان عرضه جدیدترین نسخه مجموعه رزیدنت اویل، به مرور سازندگان اطلاعات و جزئیات بیشتری از محصول خود را منتشر می‌کند و مخاطب را برای تجربه بازی آماده می‌سازند. آقای پیتر فابینو (Peter Fabiano)، تهیه کننده بازی اخیرا در مصاحبه‌ای با مجله پلی استیشن، اطلاعات تازه‌ای از بازی و گیم‌پلی آن منتشر کرده‌است.

به گفته وی علی رغم اینکه در این نسخه شاهد موجودات و هیولاهای ماورایی نظیر خون آشام یا گرگینه‌ها هستیم اما، نسخه هشتم به عنوان یکی از نسخه‌های اصلی مجموعه به تاریخچه بازی وفادار است و دشمنان و داستان بازی کاملا با اسطوره شناسی و تاریخچه بازی هماهنگ هستند.

از ویژگی‌های اصلی گیم‌پلی بازی می‌توان به حس اکتشاف و گشت و گذار اشاره کرد. قلعه دیمیترسکو که آن را در تریلر جدید بازی دیدیم، سرشار از راه‌های مخفی و مکان‌ها مختلف است و در نتیجه بازیکنانی که محیط بازی را کاوش کنند، از آیتم‌ها و منابع بهتری برخوردار خواهند شد.

باز کردن قفل‌ها نیز به عنوان یک مینی ‌گیم‌پلی در باز حضور دارد اما، مانند سابق روی آن تاکید نشده‌است و صرفا در معدود مکان‌های شاهد آن خواهد بود. سیستم مبارزات بازی نیز در مقایسه با نسخه هفتم، عمیق‌تر طراحی شده‌است. در بازی Resident Evil Village شاهد حضور دشمنان مختلفی هستیم که هر کدام ویژگی‌ها خاص خود را دارند و برای مقابله با هر کدام از آن‌ها باید استراتژی متفاوتی اتخاذ کرد. به عنوان مثال برای برخی باید از اسلحه استفاده کرد، برخی دیگر را باید به کمک محیط بازی از پی درآورد و تنها را مواجه با برخی دیگر، صرفا فرار است.

آقای فابینو رسما تایید که Resident Evil Village از ویژگی‌های کلیدی کنترلر DualSense برای جذاب‌تر کردن گیم‌پلی بازی استفاده کرده‌است.

بانو دیمیترسکو و قلعه او فقط بخشی از بازی Resident Evil Village است

بازی Resident Evil Village در ماه اردیبهشت منتشر خواهد شد و نوید یک تجربه بزرگ‌تر از بازی اصلی قبلی یعنی Resident Evil 7 و همچنین بسیاری از نسخه‌های دیگر را می‌دهد. با این حال، طی چند هفته گذشته، هیچ‌کس به این مسئله اهمیت زیادی نداده است و در عوض بانوی دیمیترسکو برای مدت کوتاهی اینترنت را در اختیار گرفت. بانوی خون آشام با قد بیش از دو متر بسیار مورد توجه قرار گرفته است، اما همچنین به‌نظر می‌رسد که او ممکن است در بازی خیلی زیاد نباشد.

آقای Tomonori Takano، مدیر هنری این بازی درمورد این شخصیت با IGN صحبت کرد. بخشی از مصاحبه او در مورد الهامات از نحوه طراحی او بود، با تأثیرات بسیاری مانند افسانه شهری Hasshakusama ژاپن و قاتل زندگی واقعی الیزابت باتوری. او اظهار نظر جالبی درباره دیمیترسکو و قلعه‌اش کرد و گفت: «آنچه تاکنون نشان داده‌ایم،لیدی دیمیترسکو و قلعه او فقط بخشی از دهکده Resident Evil را در بر می‌گیرد.»گرچه صریحاً آن را بیان نکرده است، اما به‌نظر می‌رسد که بانوی خون آشام دوست داشتنی بلند ممکن است قسمت بزرگی از بازی نباشد.

بازی Resident Evil Village قرار است در تاریخ ۷ ماه مه (۱۷ اردیبهشت) برای PlayStation 5 ، PlayStation 4 ، Xbox Series X / S ، Xbox One و PC منتشر شود.

به گفته تهیه کننده بازی Resident Evil Village مدت زمان گیم‌پلی این عنوان بسیار طولانی‌تر از نسخه هفتم مجموعه خواهد بود و بازیکنان می‌توانند انتظار یک ماجراجویی پر حادثه‌تر را داشته باشند. همراه دنیای بازی باشید.

عناوین وحشت محور هیچگاه در مقایسه با بازی‌های نقش آفرینی یا فانتزی از ساعات گیم‌پلی طولانی برخوردار نبوده‌اند اما، در این بین نسخه هفتم مجموعه رزیدنت اویل با گیم‌پلی نهایتا ۱۰ ساعته حتی در میان عناوین وحشت نیز از گیم‌پلی کوتاهی برخوردار بود. موردی که ظاهرا در Resident Evil Village تکرار نشده‌است.

آقای پیت فابینو تهیه کننده بازی در مصاحبه‌‎ای با PlayStation Magazine زمانی که از وی درباره ساعات گیم‌پلی بازی Resident Evil Village پرسیده شد، پاسخ داد این عنوان بسیار طولانی تر از Resident Evil 7 خواهد بود.

شایعات که پیشتر منتشر شده بودند به این نکته اشاره داشتند که این بازی، طولانی‌ترین نسخه در کل مجموعه خواهد بود و تاکید اصلی گیم‌پلی بازی روی گشت و گذار در محیط و اکتشاف خواهد بود.

در بازی Resident Evil Village صفحات لودینگ عملا حذف شده‌اند

آقای پیت فابینو اعلام کرد به لطف قدرت بالای کارت‌ SSD کنسول PS5 تقریبا در بازی Resident Evil Village هیچ صفحه لودینگی وجود ندارد و به لطف موتور صداگذاری سه بعدی این کنسول بازیکنان از هر طرف با اصوات آوای‌های مختلف احاطه خواهند شد.

تهیه کننده بازی در مصاحبه‌ای با مجله پلی‌استیشن اعلام کرد به لطف قدرت بالای کارت SSD کنسول PS5 و دیگر قابلیت‌های آن صفحاتی لودینگ تقریبا در بازی وجود ندارند که این موضوع باعث می‌شود حس تنش و اضطراب به هیچ وجه در مخاطب قطع نشود. موتور صداگذاری سه بعدی کنسول نیز کمک می‌کند بازیکنان از هر سمت و سو با اصوات و آواهای گوناگون احاطه می‌شوند.
علاوه بر این قابلیت‌ها، این بازی روی کنسول PS5 و Xbox Series X با رزولوشن ۴K اجرا می‌شود و از فناوری رهگیری پرتو نیز پشتیبانی می‌کند.

مکان‌های مهمی از بازی Resident Evil Village لو رفت

بعد از قضیه هک شدن کپکام، بخش زیادی از داستان رزیدنت ایول ۸ لو رفت و به اینترنت راه پیدا کرد. تقریبا تمام پلات داستانی بازی و اندینگ و اتفاقاتی که در آن خواهد افتاد لو رفت و تهدید اسپویل‌شدن بسیاری از طرفداران را تهدید می‌کرد. حال با این‌که چند ماه تا عرضه بازی فاصله داریم اما تمام مکان‌هایی که در بازی با‌ آن‌ها سر و کار داریم لو رفته‌اند. اگر می‌خواهید که تجربه Resident evil Village برایتان خالض باشد، از خواندن ادامه‌ی این خبر خودداری کنید زیرا ممکن است بخشی از بازی را برای‌تان افشا کند.

به تازگی عکسی از نقشه فیزیکی بازی که همراه نسخه کلکسیونی آن عرضه می‌شود در ردیت پخش شده است و توسط GameRadars مشاهده شده است که موقعیت اصلی بازی را نشان می‌دهد. همچنین دو لوکیشن قلعه Dimitrescu و روستای Titular که به نظر می‌رسد دو تا از مکان‌های مهم بازی است در این نقشه دیده می‌شود.

همه لوکیشن‌های کلیدی بازی به طرز جالبی روی نقشه مشخص شده‌اند. در کنار قلعه، در بالا سمت راست به نظر می‌رسد کارخانه‌ای وجود داشته باشد. در بالا سمت چپ قلعه هم خانه Beneviento قرار دارد. در پایین سمت چپ، کارخانه هایزنبرگ را می‌بینیم که از شمایل‌اش مکان مهمی به نظر می‌رسد ( اگر نمی‌دانید، هایزنبرگ همان کاراکتر مرموز در سایه است که در تریلر چند بار او را دیدیم). در آخر هم آب‌انباری در سمت راست کارخانه داریم. با توجه به نقشه، در محیط پوشیده از آبی که بین کارخانه و آب‌انبار وجود دارد، انگار هیولا یا ماهی غول‌پیکری وحود دارد.

اطلاعاتی که از بازی لو رفته بود اشاره کرده بودند که بازی بخشی برای گشت و گذار دارد و این‌که به نظر می‌رسد طولانی‌ترین بازی در مجموعه بعد Resident Evil 6 باشد؛ با این حساب خیلی غافل‌گیرکننده نیست که نقشه‌ای به این وسعت برای بازی ساخته شده باشد. شاید در این نقشه با چالش‌ها و ماموریت‌های خاصی روبه‌رو شویم تا نهایت پتانسیل خودش را به پلیر نشان دهد.

دموی بعدی بازی Resident Evil Village تجربه اساسی‌تری خواهد بود

با برنامه کپکام برای بازی Resident Evil Village و نمایش کامل بازی، کپکام اعلام کرد که دمویی کوتاه با نام Maiden، به صورت انحصاری برای کاربران پلی استیشن ۵ منتشر شده است. با اینکه Resident Evil Village برای پلتفرم‌های دیگر عرضه خواهد شد اما دمو به صورت اختصاصی برای PS5 منتشر شد و حرکت کپکام باعث ناخوشایندی برخی طرفداران شد. با اعلامیه کپکام، دمویی دیگر در فصل بهار منتشر خواهد شد.

دموی Maiden که همین الان برای پلی استیشن ۵ منتشر شده و قابل دانلود است، بیشتر برای نشان دادن قدرت گرافیکی بازی بود و حتی در نقش کاراکتر اصلی یعنی ایتان هم نیستید. شما در نقش کاراکتری ناشناخته هستید که در تلاش است از قلعه‌ای که به نظر می‌رسد بخش ابتدایی بازی است، فرار کند. کپکام در حساب توییتر خود اعلام نمود که قرار است دمویی دیگر در فصل بهار منتشر شود. آن‌ها وعده دادند که دموی بعدی گیم‌پلی اساسی‌ و پر مغزتری را ارائه دهد. دموی Maiden مبارزه‌ای نداشت و برای مثال فقط به شما اجازه‌ی استفاده از مکانیک «دفع کردن» را می‌داد. این دمو تمرکز زیادی بر روی نمایش جلوه‌های بصری بازی داشت.

بازی Resident Evil Village روز ۸ اردیبهشت برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس و اس، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. دموی Maiden هم‌اکنون برای کاربران پلی استیشن ۵ در دسترس است و دموی بعدی که برای تمام پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد در فصل بهار منتشر خواهد شد.

تریلر گیم‌پلی بازی Resident Evil Village در رویداد ویژه مجموعه منتشر می‌شود

کمپانی کپکام امروز از یک رویداد ویژه به مناسبت ۲۵ سالگی مجموعه رزیدنت اویل رونمایی کرد. قرار است در رویداد “اخبار زیادی” درباره مجموعه منتشر شود. علاوه بر این از تریلر جدید گیم‌پلی نسخه جدید نیز رونمایی خواهد شد. این رویداد روز جمعه دوم بهمن‌ماه (۲۱ ژانویه) ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت تهران به صورت زنده از طریق پلتفرم‌های یوتیوب، توئیچ، فیسبوک و توئیتر پخش می‌شود.

بازی Resident Evil Village اواخر سال میلادی جاری برای پلتفرم‌های Xbox Series X/S ،PS5 و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. سازندگان امیدوار هستند بتوانند آن‌ را برای کنسول‌های نسل هشتم نیز منتشر کنند که البته این پروژه هنوز به صورت رسمی تایید نشده‌است.

شایعه: بازی Resident Evil Village دارای یک مد آنلاین است

از بدشناسی کپکام با هک شدن حساب‌های این شرکت، اطلاعات زیادی از پروژه‌ها و برنامه‌های آنها در چند سال آینده فاش شد. یکی از بزرگترین برنامه‌های این شرکت مربوط به بازی بعدی Resident Evil است. با وجود اینکه هنوز تاریخ انتشار رسمی این بازی مشخص نشده است اما کل داستان بازی در فضای اینترنت لو رفت و آخرین گزارش‌ها حاکی از این هستند که این بازی دارای یک مد آنلاین نیز است.

در صفحه ردیت مربوط به شایعات بازی‌های ویدیویی، کاربران برخی از آخرین اطلاعات لو رفته را ترجمه کرده‌اند و دریافتند که بازی Resident Evil Village دارای یک مد آنلاین به نام Village Online است. این مد شامل شخصیت‌های جدید، بسته‌های کارت (بوستر پکز) و پوسته‌های مختلف (اسکین) خواهد بود، اگرچه نحوه استفاده از آن‌ها دقیقاً مشخص نیست.

طبق گزارش‌های منتشر شده این مد آنلاین با بازی Resident Evil Revelations 3 در ارتباط است، عنوانی که هنوز به طور رسمی معرفی نشده است و خبر ساخت آن در میان اطلاعات لو رفته از شرکت کپ‎کام بود. حتی شایعاتی مطرح است که این مد آنلاین خود یک بازی بتل رویال جدا مانند Call of Duty: Warzone  است.

شایان ذکر است گرچه به نظر می‌رسد این اخبار دارای منبعی مطمئن باشند، اما بهتر است که فعلاً با چشم تردید به آن‌ها نگاه شود. از آنجاکه نمی‌دانیم آیا این برنامه‌ها همچنان برجای خود باقی هستند یا خیر و همچنین مشخص نیست که در صورت تایید چگونه اجرا خواهند شد، به این معنی که این طرح‌ها ممکن است کاملا متفاوت از آنچه که روی کاغذ شرح داده شده باشند. بازی Resident Evil Village به احتمال زیاد تا ۴ یا ۵ ماه آینده منتشر خواهد شد، بنابراین تایید یا تکذیب این خبر کمی به طول خواهد انجامید.

انتشار اطلاعات بسیار از بازی Resident Evil Village

بی شک سری بازی‌های Resident Evil در حال تبدیل شدن به اثری فاخر هستند و کپکام هم به این موضوع دست یافته و باور دارد. در این بین برخی اطلاعات جدید درباره عنوان آینده موسوم به بازی Resident Evil Village منتشر شد. با دنیای بازی همراه باشید.

کپکام در بهار سال جاری بود که طی رویداد پلی استیشن بازی Resident Evil Village را به عنوان نسخه هشتم این سری معرفی کرد. تاکنون مشخص شده با برخی دشمنان آشنا از سری قبل در این بازی جدید رو به رو خواهیم شد.

در سوی دیگر فاش شد که کپکام قصد دارد بازی Resident Evil Village را در آوریل سال آینده یعنی همان بهار ۲۰۲۱ دردسترس بازیکنان قرار دهد. متاسفانه برخی اطلاعات بیشتری هم به بیرون درز کرده که از بیان آن معذوریم زیرا افشا جزئیات کامل خواهد بود و بهتر است به آن اشاره نکنیم.

همین که قرار است با دشمنان شگفت انگیر آشنایی رو به رو شویم، این خود خبر خوبی است و تاریخ عرضه نیز در همان حوالی بهار خواهد بود.

مجموعه Resident Evil همیشه به عنوان یک از موفق‌ترین فرنچایزهای تاریخ چه از نظر تجاری و چه از نظر جلب رضایت منتقدین و مخاطبان محسوب می‌شود. نسخه‌های اخیرا مجموعه مانند ریمیک نسخه دوم و نسخه هفتم، آمار فروش بی‌نظیری را از خود به ثبت رسانده‌اند و در میان ۱۰عنوان پرفروش تاریخ کپکام جای گرفته‌اند. ظاهرا کپکام از نسخه جدید مجموعه، بازی Resident Evil Village انتظار به مراتب بالاتری دارد و امیدوار است این بازی تاریخ ساز شود.

اینسایدر معروف فرنچایز رزیدنت اویل، Dusk Golem مدعی است کمپانی کپکام آمار فروش بازی را پس از گذشت ۴ سال از زمان عرضه، یعنی تا ماه مارس ۲۰۲۵ بیش از ۱۱ میلیون برآورد می‌کند.
به ادعای Dusk Golem سازندگان Resident Evil Village، این عنوان را مانند طلا باارزش می‌دانند و امیدوار هستند حضور پررنگ مجموعه در دیگر رسانه‌ها، نظیر تولید و پخش سریال انیمیشنی از نتفلیکس و پخش لایو اکشن سینمایی، محبوبیت و شهرت فرنچایز را بیش از پیش بالا ببرد و همین یک تاثیر مثبت در آمار فروش نسخه جدید داشته باشد.

منبع : GamingBolt

تریلر و تصاویر جدیدی از بازی Resident Evil Village منتشر شد

شرکت کپکام پیش از نمایشگاه TGS 2020 و انتشار تریلر جدید بازی، یک تریلر از روند توسعه بازی Resident Evil Village منتشر کرده که طبق آن بازیکنان می‌توانند مراحل پشت صحنه ساخت این عنوان را مشاهده کنند.

البته در روز ۲۷ سپتامبر یک تریلر از بازی منتشر خواهد شد اما این ویدئو جدید بیشتر به پشت صحنه ساخت آن می‌پردازد. ویدئویی که براساس آن تلاش تیم توسعه دهنده را به وضوح نمایان می‌کند.

به گفته تیم سازنده، در ساخت نسخه جدید سعی شده الهامی از بازی Resident Evil 7 گرفته شود. در بازی Resident Evil Village شاهد بازگشت دو شخصیت Ethan و Christ هستیم که باری دیگر به عنوان قهرمان اصلی ایفای نقش می‌کنند.

Resident Evil Village قرار است سال ۲۰۲۱ برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، رایانه شخصی ، پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد. در ادامه علاوه بر آرت ورک جدید، شاهد ویدئو روند توسعه هم خواهید بود.

هنگامی که استودیو کپکام از بازی Resident Evil Village در ماه ژوئن رونمایی کرد، اشاره شد که در ماه اگوست اطلاعات بیشتری از این عنوان مورد انتظار منتشر خواهد شد. خب. ماه اگوست دیروز تمام شد و چیز جدیدی از Resident Evil Village بیرون نیامد.اما صبر کنید.

ساعتی قبل کمپانی کپکام در توییت رسمی خود اعلام کرد که بازی Resident Evil Village در نمایشگاه Tokyo Game Show 2020 حضور خواهد داشت. البته سری بازی‌های RE مدت‌هاست که در رویداد‌های TGS حضور دارند و این مساله در سال جاری جای تعجب ندارد. اخیراً کمپانی Square Enix نیز اعلام کرده بود که در TGS حاضر خواهد شد و لاین‌آپ خود را در اختیار هواداران قرار داد که در دنیای بازی می‌توانید ببیند.

در سال آینده باید شاهد انتشار بازی جدید از سری Resident Evil باشیم که بی شک با داستانی ترسناک جالب توجه است. تاکنون اطلاعات مختلفی به بیرون درز کرد و حال نوبت به برخی جزئیات دیگر رسید.

Dusk Golem یکی از آشکارسازان صنعت در توییتر خود فاش کرد بازی Resident Evil Village طولانی ترین عنوان ساخته شده با موتورگرافیکی RE Engine است و آخرین بازی ساخته شده با این موتور RE7 از شرکت کپکام بود.

با توجه به طولانی بودن داستان، نسخه جدید طول گیم پلی بیشتری هم خواهد داشت. تمامی عناوینی که با این موتور گرافیکی ساخته شدند همچون RE2 ، ۳ ، ۷ و Devil May Cry 5 ، همگی مورد توجه قرار گرفتند.

به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید تا سال ۲۰۲۱ منتظر ماند. البته در آینده تریلرها و اطلاعات بیشتری هم منتشر خواهد شد.

به نظر رسیده کپکام قصد دارد در هر رویداد استیت آو پلی سونی با نمایشی از بازی Resident Evil Village، جزئیات بیشتری در اختیار گیمرها قرار دهد. تاکنون شایعات مختلفی از بازی مورد اشاره Capcom منتشر شده و این نخستین بار نیست. طبق اطلاعات تازه انتشاریافته، داستان این نسخه که به عنوان هشمین نسخه شناخته می‌شود، در یک منطقه کوهستانی و برقی اتفاق می‌افتد.

شخصیت اصلی Ethan  به همراه همسرش میا و دخترش رز تصمیم می‌گیرند پس از اتفاق رزیدنت اویل هفتم به روستایی مهاجرت کنند. Ethan در این نسخه به سرنخ‌هایی دست پیدا خواهد کرد که نشان می‌دهد تمامی افرادی که ویروس را دریافت کرده و زامبی شدند، اکنون در سلامتی کامل به سر می‌برند. اتان سعی می‌کند در روستا زندگی آرامی پیدا کند اما  Chris Redfield مانع از آن می‌شود.

این شخصیت همراه دیگر افراد با صورت پوشیده با حمله به خانه اتان، میا را به قتل رسانده و رز و اتان را دستگیر می‌کنند. در میانه راه انتقال اتان و دخترش،  Chris Redfield تصادفی کرده و اتان به روی سقف یک کلبه پرت می‌شود. در این کلبه اتان با یک پیرمرد رو به رو شده و در لحظه موجوداتی بیگانه به آنها حمله ور می‌شود.

طبق اطلاعات فاش شده، در این نسخه دشمنانی گرگینه‌ای را شاهد خواهیم بود که بسیار قدرتمند هستند و در حملات سعی می‌کنند به صورت محاصره‌ای عمل کنند. در این عنوان یک باس به نام  Gorilla Man وجود داشته که با تبری بزرگ همراست و از گرگینه‌هایی هم به عنوان برده‌هایش برخوردار است. به هر حال نمی‌توان قطعی این اطلاعات را صحیح دانست و باید منتظر جزئیات بیشتر باقی ماند. گفته شده داستان پیش نویس آن به اتمام رسیده است.

بازی Resident Evil Village

یکی از عناوین جریان اصلی و مهمی که طی رویداد انحصاری دیجیتالی سونی معرفی شد، جدیدترین بازی کمپانی کپکام بود. نسخه جدید مجموعه وحشت-بقا رزیدنت اویل که با نام Resident Evil Village شناخته می‌شود، قرار است تمرکز ویژه‌ای روی اکشتاف محیط داشته باشد. به کمک قدرت بالای کنسول‌های نسل آینده قرار است جلوه‌های بصری و جزئیات گیم‌پلی بازی درخشان‌تر از همیهش باشد و تجربه‌ای خاص را به مخاطب ارائه کند.

یکی از المان‌های بازی که سازندگان تاکید ویژه‌ای روی آن داشته‌اند “روستا” بود. این مکان رمزآلود سرشار از دشمنان و خطرات گوناگون است و تا حدی حس نسخه چهارم مجموعه را تداعی می‌کند. حال پرسش اینجاست که آیا مانند این نسخه کلاسیک NPCهایی وجود دارند که با مخاطب تعامل داشته باشند؟ اینسایدر معروف AestheticGamer که پیشتر نیز معرفی این نسخه و وجود دشمنان گرگینه مانند را در آن تایید کرده بود، در تازه‌ترین اظهار نظر خود وجود NPCهای تاثیرگذار و به یادماندنی‌تر را در این بازی تایید کرد.

قرار نیست NPCهای این بازی مانند NPCهای بازی The Evil Within 2 عمل کنند اما، روستاییان در این بازی بسیار نقش پررنگ‌تری در مقایسه با نسخه‌های قدیمی این مجموعه دارند و بخشی از داستان بازی  را روایت می‌کنند. البته قسمت عظیمی ار شخصیت‌های فرعی در Resident Evil Village صرفا مردم “عادی” هستند.

عنوان Resident Evil Village در سال آینده میلادی برای پلتفرم‌های PS5 ،Xbox Series X و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تماشا کنید: لانچ تریلر بازی Resident Evil Village منتشر شد”

 1. مهرداد گفت:

  چقدر بیمزه. خب بگید دیگه چی اطلاعات درز کرده….حتما باید از سایت های دیگه ببینیم :27: :27:

  ۳ ۱