بازی Tom Clancy’s The Division Heartland معرفی شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۰

شرکت یوبیسافت به تازگی نسخه رایگانی از سری بازی‌های Division را تحت عنوان Tom Clancy’s The Division Heartland معرفی کرد که بین سال ۲۰۲۱ تا ۲۲ منتشر خواهد شد. با دنیای بازی همراه ما باشید.

اگرچه قبلاً محتوای جدید The Division 2 را تأیید کرده بود ، Ubisoft جزئیات بیشتری از جهان را ارائه داده است. همراه با اعلام بیش از ۴۰ میلیون بازیکن برای حق رای دادن ، Tom Clancy’s The Division Heartland را فاش کرد. این عنوان توسط Red Storm ساخته شده است و عنوان رایگان آن برای پخش در سال های ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۲ برای رایانه های شخصی ، ابر و کنسول ارائه می شود.

Heartland به عنوان یک عنوان مستقل ، “یک دیدگاه جدید در مورد جهان در یک محیط جدید” ارائه می دهد. ثبت نام در حال حاضر برای مراحل آزمایشی اولیه آن در دسترس است اما این تمام نیست. این بخش همچنین با جزئیات بیشتری به تلفن های همراه خواهد آمد تا “در تاریخ بعدی” مشخص شود. محتوای جدید Division 2 ، که شامل یک حالت کاملاً جدید بازی است ، جزئیات جزئی جزئی مانند روش های جدید برای تراز کردن شخصیت ها را نیز دریافت کرده است.

ظاهراً این موارد به افزایش تنوع ساختاری و زنده ماندن کمک می کنند ، هرچند بعداً بیشتر خواهیم آموخت. محتوای جدید در حال حاضر برای انتشار در اواخر سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته شده است. رمان The Division به همراه فیلم رسمی ساخته شده با Netflix همچنان در حال آمدن است. در این میان منتظر جزئیات بیشتر باشید.

بعد از اعلام ساخت بازی Tom Clancy’s The Division 2 در سال گذشته، بالاخره تنها چند هفته با انتشار این بازی فاصله داریم. با این‌که این بازی هنوز منتشر هم نشده، این موضوع جلوی Massive Entertainment و یوبی‌سافت را از انتشار جزئیات درباره‌ی محتوای سال اول بازی و کارهایی که روی بازی انجام شده است، نمی‌گیرد.

محتواهای الحاقی سال اول بازی The Division 2

دو قطعه‌ی اول که بازی اضافه خواهد شد، Tidal Basin و Operation Dark‌ خواهند بود. طبق گفته‌های یوبی‌سافت، Tidal Basin پایگاهی در تصرف فرقه‌ای با نام Black Tusk و Operation Dark Hours بخشی برای مبارزه است که ۸ بازیکن می‌توانند با یکدیگر آن را تجربه کنند. بخش Operation Dark Hours و قابلیت پشتیبانی آن از ۸ بازیکن، اولین بار است که در این فرنچایز اتفاق می‌افتد.

پس از آن محتوای بیشتری طی تابستان، پاییز و زمستان به بازی اضافه خواهد شد که یوبی‌سافت آن‌ها را قسمت ۱، ۲ و ۳ می‌خواند. خوشبختانه، اکثر این محتواها برای تمام بازیکنان کاملا رایگان است و آن‌ها مجبور به پرداخت پول برای دسترسی به این بخش نخواهند بود. توسعه‌دهندگان در حال برنامه‌ریزی هستند تا بسته‌ای الحاقی برای سال اول بازی منتشر کنند؛ که به بازیکنان اجازه‌ی دسترسی اولیه به محتوا و آیتم‌های تزئینی اضافه خواهد داد.

هر بخش از این قسمت‌ها که به بازی اضافه خواهد شد نه تنها گیم‌پلی را گسترش خواهد داد، بلکه به داستان نیز محتوای جدیدی اضافه خواهد کرد. البته، اگر می‌خواهید توضیحات بیشتری راجع به این بخش دستگیرتان شود، به تماشای تریلر بپردازید.

بازی Tom Clancy’s The Division 2 برای پلتفرم‌های پلی‌‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: