بازی Overwatch 2 - بازی اورواچ 2

تمرکز اصلی سازندگان بازی Overwatch 2 روی بخش PvP است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ۱۵:۰۸

کارگردان بازی Overwatch 2 در تازه‌ترین مصاحبه خود اعلام کرد  او و تیمش قصددارند بخش PvP بازی را به بهترین نحوه ممکن پیاده سازی کنند. همراه دنیای بازی باشید.

نسخه دوم مجموعه اورواچ برای موفق شدن مسیر سختی را در پیش دارد و باید انتظارات هواداران نسخه اول و مخاطبان جدید را برآورده سازد که با در نظر گرفتن موفقیت چشمگیر نسخه اول، باید گفت ارائه یک عنوان خوش ساخت و بهتر چاش بزرگی برای سازندگان است. اعضای استودیو بلیزارد معتقدند می‌توانند این چالش را با موفقیت سپری کنند. Overwatch 2 یک بخش کاملا و جدید از ماموریت‌های PvE دارد که برای طرفداران رقابت با هوش مصنوعی طراحی شده‌است.

ولی با زهم این بازی در وهله اول دنباله یک بازی آنلاین و چند نفره با بخش PvP به شدت محبوب است و سازندگان باید این بخش را به بهترین شکل طراحی کنند. موردی که کارگردان بازی نیز ضمن تایید آن، اعلام کرد این بخش در کانون توجهات تیم توسعه بازی قرار دارد.

آقای Aaron Keller، کارگردان بازی Overwatch 2 در این باره می‌گوید:

ما زمان زیادی را صرف بحث درباره چونگی طراحی بخش PvE کردیم. اینکه قهرمانان بازی قرار است هر کدام بخش کمپین و سیستم پیشرفت خود را داشته باشند. موردی بود که باید به نحوه احسن انجام می‌شد. البته این اصلا بدین معنا نیست که PvP به حاشیه رفته‌است. این بخش به اندازه PvE حتی بیشتر اهمیت دارد. ما بیش از ۶۰ میلیون مخاطب داریم به عشق تجربه این بخش وارد بازی می‌شوند. ما این را به خوبی می‌دانیم و اجازه نمی‌دهیم این بخش طرفداران را ناامید کند.

نیویورک و رم از مکان‌های جدید بازی Overwatch 2 خواهند بود

شاید بزرگ‌ترین خبری که اکثر طرفداران امیدوار بودن در جریان رویداد BlizzConline 2021 اعلام شود، تاریخ انتشار نسخه دوم Overwatch بود. موضوعی سازندگان باز هم از اعلام آن خودداری کردند اما، اطلاعات نسبتا خوب و مهمی را از این بازی با طرفداران به اشتراک گذاشتند.

بسیاری از هیروهای بازی از ابتدا طراحی شده‌اند و مهارت‌ها و نقطه ضعف‌های آن‌ها از ابتدا بازنگری شده‌است. «Widowmaker» ،«Pharah» و «Reaper» از جمله هیروهایی هستند که باز طراحی شده‌اند. بازی علاوه بر در اختیار داشتن مپ‌های قسمت اول، از چندین مپ جدید نیز برخوردا است. رم و نیویورک مکان‌های جدید بازی هستند. اضافه شدن المان‌های نقش آفرینی و سیستم انتخاب دیالوگ از ویژگی‌های جدید گیم‌پلی بازی است.

در بخش PvE هر یک از دشمنان از مهارت‌های جدیدی بهره می‌برند. به عنوان مثال میدان بیوتیکی دور Soldier 76 هم زمان با حرکت او حرکت می‌کند و به دشمنان اطراف آسیب می‌زند. دشمنان جدیدی نظیر Elite Grunts نیز رونمایی شدند.

در بخش PvP نیز تغییراتی اعمال شده‌است؛ کلاس‌ healer مستقل‌تر از قبل می‌توانند عمل کنند و نیاز آن‌ها به سایر بازیکنان کاهش یافته‌است. محیط‌ها و بافت‌های بازی نیز از نظر گرافیکی ارتقا یافته‌اند و برخی از آن‌ها حتی از ابتدا طراحی شده‌اند.

شما می‌توانید ویدیو کامل توضیحات سازندگان بازی Overwatch 2 را از اینجا تماشا کنید.

ماموریت‌های جدید هیروهای بازی Overwatch 2 المان‌ها نقش آفرینی را به بازی اضافه می‌کند

ماموریت‌های ویژه هر یک از هیروهای بازی Overwatch 2 شامل المان‌های گیم‌پلی جدید، نقشه‌های گسترش یافته و محیط‌های “پویا و سرزنده” خواهد بود. همراه دنیای بازی باشید.

اولین بار در جریان رویداد BlizzConline 2020 تیم سازنده Overwatch 2 از بخش جدیدی در این عنوان به نام ماموریت‌های هیروها نام بردند و برخی از جزئیات این بخش را با مخاطبان به اشتراک گذاشتند. به عنوان مثال بازیکنان می‌توانند انتظار واخدهای جدیدی از دشمنان را در این بخش داشته باشند.

اخیرا و در جریان رویداد بلیزکان آنلاین ۲۰۲۱ اطلاعات و جزئیات بیشتری از این بخش منتشر شد. این بخش شامل المان‌های ججدید، مسیرهای جدید در نقشه‌های بازی است. محیط‌های این ماموریت‌ها نیز “پویا و سزنده” خواهد بود. به گفته سازندگان مبارزات این بخش نیز مهیج‌تر از همیشه است.

با انجام این ماموریت‌ها، بازیکنان اسکیل‌ پوینت‌ها مربوط به هر هیرو را به دست می‌آورند و با در اختیار داشتن یک درخت مهارت چند شاخه هر بازیکان می‌تواند هیرو مورد علاقه خود را شخصی سازی کند و مهارت‌های آن هیرو را در قسمت‌های مد نظر خود ارتقا دهد.

رویداد BlizzConline 2021 شامل ۴۰ دقیقه نمایش جدید بازی Overwatch 2 است

رویداد BlizzConline 2021 امسال در تاریخ ۱۹ و ۲۰ فوریه (یکم و دوم اسفند) به صورت دیجیتال برگزار می‌شود. اگرچه می‌دانیم باید انتظار چه عناوینی را داشته باشیم، مانند بازی Overwatch 2 و Diablo 4. جزییات برنامه رسمی اکنون ارائه نشده است اما به زودی اطلاعات بیشتری از آن خواهیم شنید. نمایش در ساعت ۲ بعدازظهر در تاریخ ۱۹ فوریه با مراسم افتتاحیه آغاز می‌شود.

در ساعت ۳:۱۰ بعد از ظهر، نمایش‌های منحصربفرد از طریق شش شبکه مختلف پخش می‌شوند. بازی Overwatch 2 به مدت ۴۰ دقیقه یک نمایش طولانی دارد. بازی Diablo 4 دارای یک نمایش با نام What’s Next در ۳:۱۰ بعد از ظهر است و پس از آن توسعه دهندگان در ۳:۵۰ بعد از ظهر به صحبت پیرامون این عنوان خواهند پرداخت. در تاریخ ۲۰ فوریه در ساعت ۱۲ بعد از ظهر، به مدت یک ساعت سازندگان به پرسش‌های پیرامون این عنوان پاسخ خواهند داد.

اگرچه جزییات جدید قابل توجهی از هر دو عنوان به اشتراک گذاشته خواهد شد، اما با توجه به تأیید Activision Blizzard که هیچ‌کدام از آن‌ها امسال منتشر نمی‌شود، نباید انتظار تاریخ انتشار را داشت.

کمپانی Blizzard تایید کرد که بازی Overwatch 2 و بازی Diablo IV در سال ۲۰۲۱ عرضه نخواهند شد. با دنیای بازی همراه باشید.

اخیراً اطلاعات بیشتری در مورد پیشرفت این دو عنوان منتشر شد. طبق گفته آقای جی براک رئیس استودیو Blizzard Entertainment، بازی Overwatch 2 در ماه دسامبر از یک نقطه بزرگ عبور کرد. در آن زمان تیم داخلی قصد داشت برخی از آزمایش‌های مهم را برای ویژگی‌های اصلی بازی انجام دهد.

اما در مورد بازی Diablo IV، کمپانی Blizzard امیدوار است در سال جاری بتواند بیشتر به نسخه موبایل این مجموعه تکیه کند. این شرکت هنوز امید زیادی به Diablo Immortal دارد، عنوانی که به دلایل اشتباه به طور مداوم سر و صدا زیادی ایجاد کرده است.، عمدتا به این دلیل که هیچ ‌کس دیابلو موبایل نمی‌خواهد.

بسیاری از بازیکنان این تصور را دارند که رونمایی اولیه Blizzard از این عناوین، نوعی کنترل خسارت بوده است. هر دو عنوان در زمان بحث و جدال هنگ کنگ به شدت تحت فشار قرار گرفتند. بنابراین کمپانی Blizzard از آن‌ها رونمایی کرد تا نظر مردم را عوض کند.

هر قضیه‌ای که باشد، به‌نظر می‌رسد بلیزارد به دلیل رونمایی زودهنگام از عناوین در دردسر افتاده است. با این حال، این امر برای هیچ‌کس در صنعت چیز عحیبی نیست، حتی بیشتر به یک عمل معمول تبدیل شده و امیدواریم که روزی از بین برود.

طبق شایعات منتشر شده روند توسعه‌ی بازی Overwatch 2 به کندی پیش می‌رود. احتمالا کمپانی‌ Blizzard بازی اورواچ ۲ را تاخیر بزند. با دنیای بازی همراه باشید.

حتی هنگامی که Blizzard برای اولین بار از بازی Overwatch 2 در سال ۲۰۱۹ رونمایی کرد، گفتند که هیچ تصوری از زمان انتشار بازی ندارند و اتفاق نظر کلی این است که بازی اورواچ به زودی منتشر نخواهد شد. در حدود یک سال گذشته اطلاعات زیادی در مورد این عنوان شوتر منتشر نشده است و شایعات جدید نشان می دهد که روند توسعه ممکن است به درستی پیش نرود.

در یکی از پخش‌های اخیر خود، Metro که سابقه خوبی در زمینه انتشار اطلاعات لو‌ رفته مربوط به Overwatch داشته است، گفت که توسعه بازی Overwatch 2 بسیار کند پیش می‌رود. وی اظهار داشت که بلیزارد در حال برنامه‌ریزی برای به تعویق انداختن بازی در داخل است و هنوز فاصله زیادی وجود دارد.

اخیرأ، آقای Jeff Kaplan از استودیو Blizzard گفت که بازی Overwatch 2 هنوز فاصله زیادی تا انتشار دارد، بنابراین نظرات Metro مطمئنا مطابق با آنچه که به طور رسمی گفته شد، است. البته این شایعه رسماً تأیید نشده است، اما اگر صحت داشته باشد طرفداران این مجموعه بدون شک ناامید خواهند شد، به خصوص با توجه به این واقعیت که به گ‌روزرسانی‌های بازی اول در سال‌های اخیر بسیار کم بوده است.

بازی اورواچ ۲ برای PS4 ، Xbox One ، Nintendo Switch و PC منتشر می‌شود. با توجه به بازه زمانی انتشار ، به احتمال زیاد برای PS5 و Xbox Series X / S نیز عرضه خواهد شد.

کارگردان بازی Overwatch 2 آقای جف کاپلان گفت که زمان زیادی تا انتشار آن باقی مانده است اما به زودی اطلاعات جدیدی از اثر مذکور منتشر می‌شود. با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی است که استودیو بلیزارد از بازی Overwatch 2 رونمایی کرده است، اما از لحظه رونمایی، آنها اعلام کردند که هنوز زمان زیادی تا انتشار آن باقی مانده است، به خصوص که بازی اول با به‌روزرسانی‌های متعدد، همچنان قوی است. با اینحال، این استودیو اعلام کرده است که به زودی در مراسم BlizzCon Online که در فوریه ۲۰۲۱ برگذار می‌شود، اطلاعات جدیدی را به اشتراک می‌گذارد. اخیرا، کارگردان اثر مذکور نیز به صحبت پیرامون این شوتر چندنفره پرداخته است.
آقای کاپلان اذعان داشت که استودیو Blizzard مدت زمان زیادی طرفداران را برای اطلاعات جدید از بازی منتظر گذاشته است. بنابراین، در اوایل سال ۲۰۲۱ اطلاعاتی را با طرفداران به اشتراک خواهند گذاشت. وی همچنین تصریح کرد که هنوز زمان زیادی برای توسعه و انتشار بازی Overwatch 2 لازم دارند. بنابراین فعلا نباید منتظر بازی باشیم.

اثر مذکور درحال حاضر برای PS4 ، Xbox One ، PC و Nintendo Switch در دست توسعه است، اگرچه با توجه به این واقعیت که زمان زیادی تا انتشار آن باقی مانده است، احتمالاً این بازی برای PS5 و Xbox Series X / S نیز منتشر خواهد شد.

کارگردان و خالق بازی Overwatch، جف کپلان اطلاعات جدیدی را در مورد بروزرسانی آتی بازی و دنباله‌ی آن منتشر کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

استودیوی بیلزرد و کارگردان بازی اورواچ ۲ ، جف کپلان اطلاعات جدیدی را از بروزرسانی بعدی بازی Overwatch  منتشر کردند، بگفته‌ی کارگردان بازی جف کپلان، این آپدیت شامل یک نقشه جدید و رایگان به نام کانزاکا است که اوایل سال آینده منتشر خواهد شد. وی همچنین تأیید کرد که اطلاعات بیشتری در مورد بازی Overwatch 2 در رویداد بلیزکان آنلاین ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. این رویداد قرار است در بازه زمانی ۱۹ تا ۲۰ فوریه پخش شود.

بازی Overwatch 2 در رویداد بلیزکان در سال ۲۰۱۹ معرفی شد و دارای یک کمپین کو-آپ ۴ نفره است. از شخصیت‌های اصلی و قابل بازی که در این قسمت نیز حضور دارند می‌توان به راینهارت، تریسر، می و لوسیو اشاره کرد که دارای توانایی‌ها و مهارت‌های قابل تنظیم هستند. در ادامه نیز شاهد معرفی قهرمانان جدیدی مانند سوجورن (Sojourn) خواهیم بودیم.

بازی Overwatch 2

بازیکنانی که به مد مسابقات تیمی و پی وی پی علاقه دارند می‌توانند انتظار نقشه‌ها و یک مد جدید را به نام Push داشته باشند جایی که دو تیم در رقابت با هم باید یک ربات را تا خط پایان اسکورت کنند. تمامی قهرمانان و نقشه‌های جدید برای دارندگان اولین بازی در دسترس خواهد بود و بازیکنان هر آیتم تزئینی را که به دست آورده‌اند میتوانند به دنباله بازی انتقال دهند. بازی Overwatch 2 در سال ۲۰۲۱ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ ، ایکس باکس وان منتشر خواهد شد، نسخه‌های پلی‌استیشن ۵  و ایکس باکس سری ایکس / اس در رویداد بلیزکان ۲۰۲۱ منتشر شد.

بلیزکان ۲۰۱۹ – بلیزارد: تاریخ عرضه بازی Overwatch 2 هنوز مشخص نیست

کارگردان بازی Overwatch 2 طی مصاحبه‌ای در پنل این بازی در بلیزکان ۲۰۱۹، اعلام کرد که تاریخ عرضه بازی Overwatch 2 هنوز مشخص نیست. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیای‌بازی همراه باشید.

یکی از جذاب‌ترین بخش‌های بلیزکان ۲۰۱۹ معرفی بازی Overwatch 2 و منتشر شدن اطلاعات جدید در مورد این بازی بود. سازندگان بازی اعلام کردند که درکنار بهبود یافتن ماموریت‌های داستانی، قدرت‌های قهرمانان بازی و ماموریت‌های قهرمانان؛ بازیکنان قادر خواهند بود تا تمامی اشیای تزئینیِ که در بازی Overwatch به‌دست آورده‌اند را نسخه دوم این مجموعه نیز در اختیار داشته باشند.

اما هنگامیکه از سازندگان در مورد تاریخ عرضه این بازی سوال شد، سازندگان بازی اعلام کردند که تاریخ عرضه این بازی هنوز مشخص نیست.

کارگردان بازی Overwatch 2، یعنی Jeff Kaplan در خصوص تاریخ انتشار این بازی چنین گفت:

من نمی‌دانم. هیچ نظری در این مورد ندارم. بگذارید بازی را عالی بسازیم، این چیزی هست که ما بیشترین اهمیت را به آن می‌دهیم. هنوز تاریخ مشخصی در خصوص عرضه این بازی در ذهنمان نیست.

در ادامه آقای «کپلان» اضافه کرد که برای تمرکز بیشتر روی تولید بازی، به سکوت خبری خواهند رفت.

می‌دانم که این جواب مضحکی است، و من از عمق وجودم معذرت می‌خواهم، و این جز اطلاعات فوق‌مخفی بازی نیست که بخوهیم از شما پنهان کنیم. ما واقعا نمی‌دانم بازی قرار است کی عرضه شود. چیزی که در «بلیزارد» برای ما در تمامی بازی‌های‌مان مهم است، فوق‌العاده بودن بازی است و اینکه تمامی بازیکنان (تسترها) بگویند «بله، این بازی آماده‌ست و حالا زمان عرضه‌ست.» من از تاریخ عرضه بازی چیزی نمی‌دانم، ولی این بازی قرار نیست امسال عرضه شود. احساس می‌کنم قرار است درباره بازی Overwatch 2 در بلیزکان بعدی نیز صحبت کنیم. اگه این به شما کمک می‌کند.

همچنین کارگردان این بازی اعلام کرد که توقع نداشته باشید که این بازی همانند نسخه اول هنگام عرضه شامل ۲۱ قهرمان جدید باشد، اما قرار است چند شخصیت جدید به این بازی اضافه شود.

بازی Overwatch 2 قرار است برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و پلتفرم‌رایانه‌های شخصی منتشر شود. از آنجایی که سال آینده قرار است کنسول‌های نسل نهم نیز روانه بازار شوند، پس به احتمال فراوان این بازی برای کنسول‌های نسل نهمی نیز عرضه خواهد شد.

منبع : GamingBolt

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: